Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Witaj joelu. - U mnie nie było wcale zimno,przyświecało słoneczko i było prawie 7 stopni na plusie.A na bramę i furtkę już patrzeć nie mogłam,farba oblazła i zrobiła się taka "wyliniała":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Margo-a co Cię tak wzięło na malowanie o tej porze? Farba dała radę wyschnąc ? .Ja dziś nosa z domu nie wychyliłam a nie przepraszam umyłam taras ale to zajęło mi 10 minut .Ziąb jak diabli więc tym bardziej podziwiam Twoją desperację.Zalegam na kanapie z gazetami ,ksiązką i przed tv.Dziś mam lenia ale wszystkie obowiązki dnia codziennego zaliczone .Miałam jeszcze upiec chleb ale okazało się ,że wszystkie ziarenka(słonecznik ,dynia) zostały wyjedzone więc pieczenie odłożone do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Ktoś tu mnie dokładnie kopiuje tylko nik różni się pierwszą literą....ale w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Nudzi się pewnie i znów chce zamęt siać,na takich najlepiej nie zwracać uwagi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, joelo :(
każdy może się zalogować albo z małej albo z dużej litery. Przykro mi joelo, kłamczuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech joelo :(
Trzeba było uważać choć przy skarżeniu się i nie walnąć nicka z dużej. W sumie- nie spodziewałam się takiej perfidii po tobie. To znaczy, że te wredne, pomarańczowe wpisy jednak były twoje. Świat schodzi na psy.Co tobą kierowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
zarzucaj joeli złośliwości,bo nie masz podstaw ni dowodów.Sama jesteś taka sama,zanim niby doszłaś do wniosków,że to joela niejednej tu piszącej naubliżałaś bezpodstawnie:p - może tak przepraszam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, joelo :(
Wcześniej już się wsypała pisząc specyficznie, a teraz ta duża litera w nicku. A wtedy to ona krytykowała na pomarańczowo tak mocno koleżankę, że aż ta przestała pisać. A czy komuś naubliżałam? Nie do sprawdzenia więc przepraszać nie mam zamiaru. Raczej Joela powinna nas przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
Każdy mógł się zalogować z dużą literą w nicku joeli,by mieć argument do wykończenia kolejnej tu piszącej:p - komuś naprawdę zależało i zależy by topik upadł,tylko nie znam powodu = ZAZDROŚĆ??,PODŁÓŚĆ czy czysta ZAWIŚĆ i chęć wyrządzania przykrości i to ludziom,których nie zna się w realu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, joelo :(
I tu się mylisz- logujesz się albo małą albo dużą a nawet z caps loockiem-ale tylko ty a nie nikt inny. Inaczej mówiąc-nikt obcy nie zaloguje się pod twoim zarezerwowanym nickiem piszac go dużą literą. Tak więc mogła to zrobić tylko Joela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
Skoro już tyle się domyślasz,takich dedukcji dokonałaś,to może znasz powód?Po co miała by to robić,to niedorzeczne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam jakiś czas temu o swoich wątpliwościach pod swoim nickiem . Nie zależy mi, by topik upadł, wprost przeciwnie. Ale widzę, że tylko ja " mam czelność" mieć wątpliwości na czarno. To, że dwa nicki, z małej i dużej litery są Joeli, widać jak wół na 238 stronie. I pomyślałam, może joela zarezerwowała sobie obie wersje z ostrożności, ok. Ale wczorajszy wpis samej do siebie budzi obawy o rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze - wpisuję się TYLKO na czarno. Tę dzisiejszą dyskusję czytam pijąc kawę . I gdy widzę taką naiwność, żal tyłek ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
*Anulo masz mnie na myśli?Moją naiwność?Załóżmy,że masz racje co do joeli/Joeli,to moje powątpiewania ta nie naiwność!!!!Prędzej szok i zdziwienie,że osoba,którą do tej pory odbierałam jako dziewczynę nieco szorstką i wywyższającą się,ale mimo wszystko obytą i wykształconą,można posądzić o taki cynizm i podłość - i po co to jej? Przecież ona pisze na wielu topikach,czy tam też tak dowalała współpiszącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muszę wyjść. Ale odpowiem, nie wiem, nie znam joeli z innych topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
oto jeden z topików na którym pisze joela!!!!I faktycznie potwierdza się wątpliwość co do jej osoby,zwłaszcza,że na nim też często "pomarańczowy" mocno docinał założycielce tematu! strona 193-194 - dowód! http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3576481&start=5760 Zatem *Anulo zwracam ci honor i sprawdzę inne topiki. Co ty na to joelu/Joelu? - dlaczego tak podle dokuczałaś dziewczynom? Masz się za lepszą czy może masz kłopoty zdrowotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani powyżej nie
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3194364&start=12690 Tu też widać na stronie 424 - jaką faktycznie osobą jest joela?Joela!!!Tylko nie wiem,czy tu też komuś dopiekała? joelu/Joelu tam też ktoś się podszył pod ciebie z dużej litery? Jak dla mnie jesteś spalona!!Opiszę twoją fałszywość na wszystkich topikach,na których się tak udzielasz.Co z ciebie za człowiek???????????Jeśli w ogóle zasługujesz na to miano:p - przypomnij sobie ile podłych słów nawpisywałaś i obelg.Bo co uważasz się za lepszą!Bo masz trochę więcej pieniędzy?Nie zapominaj,że dziś się ma a jutro możesz obudzić się z palcem w nocniku!Życzę ci zatem,by kiedyś ktoś tobie tak dokuczył jak ty innym. Mam nadzieję otrzymać odpowiedź,no chyba że braknie ci nadęta paniusiu odwagi?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech, joelo :(
a nie mówiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
O boże znowu wywołałam zamęt .Nigdy nie zwróciłam uwagi na to,że niki są z wielkiej czy małej litery.Zdziwił mnie tylko fakt,że drugi taki sam MOJ post wyświetlił się po jakimś czasie -mogłam wcale tego nie komentować.Jestem laikiem komputerowym stąd moje wątpliwości .Nie mam zamiaru tłumaczyć się więcej a czytanie moich postów nie jest obowiązkowe .Swoje frustracje i złość wylewajcie gdzie indziej.Darujcie też sobie analizę mojej osoby i zajmijcie się swoimi sprawami :-) Margolko -jak płot ? Wyschła farba ? bo u nas dziś znowu leje .Pod koniec tygodnia zapowiadają prawdziwą zimę .Miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joela//:) Kiedyś tak nie było, trzeba było pilnować pierwszej litery. Od jakiegoś czasu to uproszczono na kafe, chyba zauważyła to pierwsza Amitka 🌻 Być może post nie chciał wejść i zdublował się a Ty może dużą literę włączyłaś i poszedł z różną, pierwszą literą, ale dla kafe jako klon :) Dla mnie Twoje już przewrażliwienie na tym punkcie jest całkowicie zrozumiałe 👄 :) Na dowód ja z małej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
emmi-teraz i ja zwróciłam na to uwagę :-)-wczesniej nigdy .Faktycznie posty wyświetlają się raz tak raz inaczej .To w sumie nie ma żadnego znaczenia.Wszystkie są moje :-) nawet te które dublują się po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emmi - przeglądam właśnie poprzednie strony... Kurcze, nawet nie wiedziałam, że tak długo mnie nie było! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawias kwadratowy: (z polskimi literami albo bez) słowo czesc 🖐️ kwiat 🌻 serce ❤️ usta 👄 zly 😠 wsciekly 😡 ziewam 💤 spioch 😴 cool :classic_cool: pominęłam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×