Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość Młoda gospocha
Oddałam głos na ślicznego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Anula czy ty tu jeszcze
zaglądasz,bo chciałam się dopytać o te mięsne kulki (z mielonego mięsa)- takie do krupniku zrobić chciałam,czy ty je smażysz,czy gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Z tego co pamiętam to były one smażone,ale nie jestem pewna czy wg.przepisu Anuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
ja je gotuję w zupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Witam was kobietki w mroźny dzień,czy u was mróz tez tak mocno trzyma - u mnie - 18 stopni i wieje wiatr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale namolna baba
Dzięki za stronę .Jesteś bardzo nachalna więc zagłosowałam na sliczną dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu sie kochana mylisz
A ja na Krzysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namolna
Oj Emmi Emmi..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do namolna
o co co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namolna
o głosowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do namolna
to dlaczego do Emmi masz wonty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ozywię ten topik
Anula nie napisze jak robi klopsiki w zupie bo już tu nie zagląda.Namieszała dziewczynom w głowach i znikła.Nie ma już Quantanamery,atramki,joeli,misia i innych.Margolka i annorl piszą od wielkiego dzwona./anula jak Rutkowski wyczaiła,że niektóre posty pisze na pomarańczowo joela,bo stawia przecinki po spacji.Zaczęłam zwracać na to uwagę teraz i wiele tak pisze.Anula zobacz na nowy topik idealna pani domu jak piszą allium,Alexia,roybusch i to pod czarnym nikiem.Czasem trzeba umieć przyznać się do błędu.Dziewczyny wracajcie.I nie jestem joela,tylko żal mi dziewczyny,bo lubiłam ją czytać no i może zaczniecie pisać jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyczni zal topiku
fajne kobitki tu pisaly,fajne rady i przepisy,nie wim kto ale ktos wyjatkowo podly zamyslil sobie by zniszczyc topik,dziewczyny wroccie,nie zwaracacie uwago na cmocke pomaranczowe wpisy,bo mady tego nie pisal,mnie tez sie wydaje ze to anula celowo z afera wykoczyla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktyczni zal topiku
*anula,przyznaj sie i przepros,to przez ciebie i wyjasnij dlaczego to zrobilas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Witam wszystkie miłe panie,mam nadzieję,że niedługo znów będziecie pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oihhuioph;ui
Anula chyba nie ma za co przepraszać, nie tylko jej wpadły w oko pewne zbiegi okoliczniści, a poczytac czyjeś przechwałki mozna wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Witam wszystkich:)U mnie zima znów atakuje,wczoraj napadało mnóstwo śniegu,dziś docisnął do - 19 stopni mróz:( Emmi - cześć🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
Dziewczyny co takie pustki,topik zanika a tak fajno sie go czytalo i duzo przepisow zbieralo.U mnie od wczoraj bialo a dzisiaj -18.Gdzie wszystkie jestescie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli..
..u mni też mróz nie oduszcza,dziś rano było -20* a teraz słonko pięknie świeci;)..i w słóńcu +8 ciekawe ,kiedy przyjdzie wiosna;)....juz sie nie moge doczekać, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospocha,babciu,teli siemacie:)🌻 , nie ma mnie trochę,ponieważ nieco zaniemogłam:( U mnie też zimno i też śniegu sporo napadało,nocą temperatura spadła do - 15 stopni,w dzień - 7.W porównaniu z Wami to nie jest tak bardzo źle.Chodzą za mną dobre śledzie.Napiszcie jak je robicie?Często robię po kaszubsku lub w oleju z cebulką,ale może Wy macie jakiś ciekawy przepis:)- miłego wieczoru Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
Margo,ja sledzi nigdy nie lubilam,a staruszek to je bez moczenia aby oplukane.Margo,czy ty siejesz papryke na rozsade,bo ja sie przymierzam do siania aby byla wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu sieję i paprykę i pomidory,nasiona już powoli gromadzę,ale na sianie jeszcze pora,mam zamiar zacząć na początku marca - no może w połowi:) - już mi się tęskni za takim zajęciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie za wcześnie
w marcu?Przecież paprykę i pomidoory wsadza sie po 15 maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat w sam raz.
paprykę i pomidory wysiewam do skrzynek zawsze na koniec stycznia lub na początku lutego . A gotowe sadzonki przesadzam po 8 maja . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt już tu nie pisze bo" - mylisz się - Wszyscy są i piszą, tylko Ty jesteś mało uważna albo ślepa, i po prostu chcesz zamącić, ale po co? :? Bo chyba taka jesteś z natury - szkoda mi Cię! :( Ty będziesz zdrowsza i topik skorzysta, jak przestaniesz wchodzić! 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie potrafisz czytać z sensem - spróbuj jeszcze raz! :) I nie obrażaj ludzi, bo to bardzo prymitywne działanie, stosowane przez osoby nie radzące sobie ze sobą! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz w 100% rację
Szelka!!!!Też tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Szelka//🌻 Od Ciebie zacznę bo dawno Cię nie widziałam :) Zajrzałam w myśl ,,albo teraz albo nigdy,, i dalatego taka chora pora jak na niedzielę, ale w sumie to jestem już po śniadaniu. Póki pamiętam... Margolcia//:) Fasolowa wefług twojego przepisu wyszła - prze-py-sznie!! :D WIelkie dzięki i szczere ukłony w Twą stronę. Mnie wyszła ciut za rzadka, bo w ostatniej chwili wymiękłam przy ilości fasoli po wymoczeniu i wydawało mi się, że jak dodam resztę to kliek wyjdzie, ale za drugim razem już będzie idealnie. Natomiast smak - ach!!! :D Jeszcze raz wielkie dzięki 👄 Dzisiaj mam sporo rzeczy do zrobienia, nadal wiszą nade mną sprawy praktyk, więc jeszcze będzie mnie mało... akurat jakoś tak powrócić powinnam do świata netu z przedwiośniem ;) ALe zaglądam, staram się być na bieżąco tylko z pisaniem gorzej :) buziaki dla wszystkich 👄 A jeszcze Wam napiszę, że wiosna chyba już nadciąga, bo małżonek coś ostatnio majaczył o rozsadzie truskawek i powiększaniu poletka... ale to może taki zapał, bo biało wokoło :P ALe zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×