Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalenaf

prezent na parapetówkę.

Polecane posty

Gość iggy
Warto pomyśleć nad praktycznym prezentem :) ja różne dodatki do mieszkania zamawiam z homedome.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na https://behome.pl/, tam mają duży wybór bardzo fajnych dekoracji do domu, na pewno znajdziesz odpowiedni drobiazg na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindale
A może jakiś fajny, stylowy dodatek do mieszkania? Zajrzyj sobie np tu https://sklepafrykanski.pl Moim zdaniem Sklep Afrykański to świetne miejsce - produkty są oryginalne, piękne i na pewno niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkka
Jeśli parapetówka to wybrałabym coś związanego z domem co się właścicielom może przydać. Możesz poszukać na tej stronie https://www.dekoria.pl/kolekcja-adventure,t145.html Ich produkty mają bardzo ładne wzory. Takie jak teraz są modne i pokazywane na wielu serwisach wnętrzniarskich czy blogach. Możesz też spytać właścicieli czego im jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkusia
A może większą grupą złożyć się na jeden prezent. Na przykład coś marki Candy. Porządna marka która długo posłuży. Może lodówka z technologią No frost? Spytajcie co by chcieli bo produktów tej marki jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani4

Dobre noże to podstawa w kuchni, a ja osobiście polecam japońskiej marki Miyabi, które nie tylko mają świetne i piękne wykonanie, ale rownież przyzwoitą cenę - https://ballarini.pl/nasze-marki/miyabi
Zaś na samej stronie Ballarini znajdziecie różne akcesoria kuchenne, garnki, patelnie żeliwne, grillowe, do pieczenia, czy smażenia, marek takich jak Zwilling, Ballarini, czy nieoceniony Staub, nieco droższy, ale warty swej ceny, gdyż przez lata praktycznie nie do zniszczenia są ;] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowos

Na pewno biżuteria byłaby w dobrym guście - moim zdaniem warto iść w tym kierunku. Zobacz na www.Zamarlik-Jubiler.pl , ostatnio też tam kupowałam prezent okolicznościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Chyba tak, takie praktyczne prezenty bardziej pasują do takiej okazji. Ja bynajmniej siostrze zamierzam kupić taki prezent, a wybrałam jej https://www.superwnetrze.pl/wentylator-stojacy-111cm-sencor-sfn-5040bl-czarny,t162661.html przyda się jej zwłaszcza w  takie upalne dni. W pracy mamy podobny i działa bardzo dobrze. Wiecie klimatyzacja niestety ale potrafi szwankować, a nawet przestać działać zwłąszcza jak jest stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno jak zajrzysz do allebajery.pl/ możesz liczyć na to, że różnych małych gadżetów znajdziesz sporo. Można powiedzieć, że specjalizują się właśnie w sprzedaży takich różnych propozycji i stale poszerzają swoją bazę produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

ja kupiłam przyjaciółce plakaty z haveaniceart.pl mają mega duży wybór i jakościowo bardzo fajnie wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sobotę idziemy grupką znajomych na parapetówkę do młodego małżeństwa. Uznaliśmy, że zrobimy zrzutkę i kupimy im  mały sprzęt agd. Panowie nie chcieli się podjąć tego wyzwania więc ja z koleżanką poszłyśmy do Neonet kupiliśmy blender, uznałyśmy, że się przyda. Żona kolegi jest fit i lubi zupy krem robić więc taki prezent będzie jak znalazł. Myślę, że będą zadowoleni 🙂 Pościele kiedyś się kupowało, ręczniki, ale to już raczej do lamusa odeszło albo robią to stare ciotki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecky

Dobry alkohol też zawsze jest rozwiązaniem jak nie wiadomo co kupić. Modne sa teraz dobre piwa regionalne, rzemieślnicze. Moim zdaniem najlepsze jest Pilsvar od Browaru Pilsweizer z Małopolski. Świetne piwa, nie jakieś tam koncernowe piwa na jedną modłę. Wybór mają dobry, na żadnym ich piwie się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek albo dobry alkohol - doniczkę w kwiatku można zmienić, a alkohol - wiadomo.  Za nic nie chciałabym dostać filiżanek, kieliszków, a już na pewno nie - durnostojek. Mam poplanowane w domu od widelca do kanapy i chciałabym, by prezent był prezentem, a nie kłopotem.

Nie wiem ile macie pieniędzy do wydania na prezent. Ale jeśli chcecie pozwolić sobie na coś porządniejszego, polecam stronę:

https://www.luxuryproducts.pl/eleganckie-upominki-alkoholowe.html

Można zamówic tam eleganckie zestawy upominkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre winko zawsze się sprawda ale można się postarać i kupić coś co przyda się danej osobie. Ja postanowiłam, że kupię poduszki dekoracyjne, a że wiem jakie podobają się koleżance, to nie będę miała problemu z wyborem. Przejrzałam kilka miejsc i trafiłam na idealne w scandicsofa.pl. Na pewno spodobają się jej, do tego poszewki są welurowe, a ona uwielbia wręcz ten materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z ofertą Bass Polska, mają na prawdę ciekawe rzeczy do ogrodu, kuchni i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to to, i ja chcę kupić koleżance do nowego mieszkania jakieś ładne poduszki dekoracyjne. Moim zdaniem to bardzo uniwersalny prezent, który zawsze sie sprawdza. Z przyjemnością zajrzę do scandicsofa.pl, może i mi uda się coś wybrać, tym bardziej, że są welurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×