Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona mama

w jaki sposób ustalic adres dłużnika alimentacyjnego przebywajacego w Anglii

Polecane posty

Gość hrthrh
Taką mamy pomoc od państwa, że woła o pomstę do nieba!!! Szkoda, że się nie zainteresują w drugą stronę - jak ktoś może wyżyć za 700zł/osobę. Opłać mieszkanie, prąd, gaz itp. - ze 100 zł pewnie zostanie. Ale to mają w d.... Szukaj tego tatusia, bo jeszcze dodatkowe pieniądze dostaniesz za to, że pracuje za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce rozwodka
osz przegapilam ciag dalszy do wkrotce rozwodka - pozew rozwodowy musisz zlozyc w kraju, w ktorym bralas slub - przynajmniej tak bylo pare lat temu moj prawnik twierdzi iz pozew rozwodowy sklada sie w sadzie odpowiednim do ostatniego wspolnego miejsca zamieszkania, u mnie de facto byloby to UK ale poniewz troche przebywalam po slubie w PL wiec skladam w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
do żenada po polsku niestety jest jeszcze ryzyko ze wyrosnie na kogos rownie zenujacego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żenada po polsku
żenada po polsku wstyd mi byc kobieta jak czytam takie łachy jak wy, nic tylko wyciągacie łapy po kasę - do roboty, głupie cipy, zamiast tracic czas na kafeterię i ganianie po sądach może lepiej porysowac z dzieciakiem i nauczyc go życia trochę, bo potem wyrosnie na takie pazerne cudo jak mamusia i bedzie traktowac ludzi jak bankomat tylko chyba w polsce takie rzeczy...eh..żenada Chyba długo nie myslałas nad tym co napisałaś bo gdybys pomyslała to przyszło by tobie do głowy,ze na te kretki trzeba miec kasę. Jesli ja z dzieckiem rysuję i ucze go "życia" to ktoś musi "rypać" i płacic na utrzymanie bo poza nauką trzeba jeszcze jeść,zrobic opłaty,ubrać. Dlatego szukamy tych dupków co to sa ojcami jedynie w metryczce by im przypomnieć że maja dziecko na które trzeba łożyć Żenadą jest mieć a nie pamietać Rozumiesz prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasieńka
A ja się dziwię,że ty nie wiesz,że dziecko ma dwoje rodziców.Wszak istnieje takie "coś" jak in vitro ale i do takiego zapłodnienia potrzebna jest komórka męska jak i żeńska. A co to ZAPŁODNIENIE to sobie doczytaj w podręczniku szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komornicy niestety w takich sytuacjach są zazwyczaj nieporadni i w ogole nie wiedzą jak się za to zabrać. Monika Sharma mi kiedyś pomogła w takiej sytuacji i na szczęście udało się ustalić dłużnika. Nie ma nic nie do załatwienia, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, w głowie mi się to wszystko nie mieści. Jestem dokładnie w tej samej sytuacji (ojciec w UK i ma w głębokim poważaniu utrzymanie dziecka). Póki zarabiałam, nie miałam ochoty na sądową szarpaninę. Ale straciłam pracę. I w takiej sytuacji już nie odpuszczę. W poniedziałek składam pozew. Nie znam adresu w Anglii. Nawet nie znam adresu w Polsce (nie interesował mnie adres TU, bo poznaliśmy się TAM - w Londynie). Strona internetowa to dobry pomysł. Nie trzeba na to wielkich nakładów. Wystarczy założyć bloga na jednej z darmowych platform (blogowiska). Ja mam zamiar opisywać swoje przeboje na takim właśnie blogu. www.kiedyojciecdzieckaumywarece.blog.pl Blog założony przed chwilą i wymaga trochę pracy. Ale jeśli chcecie abym umieściła linki do Waszych stron/blogów/tematów na forach, lub macie przydatne wiadomości jakie powinny się tam znaleźć (adresy instytucji wspomagających nasze działania w celu uzyskania tego co nam się PRAWNIE należy) - śmiało - wysyłajcie linki lub całe historie na e-mail: kiedyojciecdzieckaumywarece@gmail.com Jak tylko się ogarnę z blogiem, zajrzę tu ponownie. Póki co, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czarny loczek jeśli sąd odrzucił Twój wniosek z powodu braku adresu do doręczenia pisma, możesz wystąpić do Wydziału Spraw Obywatelskich (Rejestr ewidencji ludności) w mieście, w którym przebywał w Polsce, lub był zameldowany. Do wniosku musisz dołączyć opłatę (zdaję się, że 31 zł to stała opłata w całej Polsce) oraz pismo z sądu. Druk mam ściągnięty, jak chcesz mogę przesłać na e-mail. Z tej ewidencji sąd sam prosi o przesyłanie danych, lub zobowiązuje powoda (to już mi się udało ustalić) do dopełnienia braków formalnych. Gdybyś wystąpiła o potwierdzenie tego adresu wcześniej, Urząd Miasta musiałby wystąpić do pozwanego z zapytaniem czy może Ci tego adresu udzielić. Ale skoro sąd Cię zobowiązuje, to nic nie musisz udowadniać. Masz interes prawny (czy jakoś tak się to nazywa). Wkrótce opiszę to na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz w Electoral Roll - jesli jest zarejestrowany jako glosujacy to moze jest szansa rzeby go znalezc. Inaczej musisz przez postepowanie sadowe - jesli korzysta z uslug NHS (lokalnego NFZ) to sad bedzie w stanie sprawdzic ich liste pacjetow i tam powinien byc jego adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamka_82
Witajcie. A jak wyglada sprawa instytucji , w Niemczech i Holandii...na jakich stronach szukać dłużnika....dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
widzę, że pomimo unii, traktatów, przepisów stanowionych przez urzędasów rozmaitej maści za grubą kasę - w dalszym ciągu wszyscy mają w dupie kobiety które zostały na lodzie z dzieciakami i nikomu nie chce się nawet palcem kiwnąć, żeby zmusić złamanego kutafona przez pomyłkę nazywanego ojcem do utrzymywania swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaataaa
rozwiodłam się z mężem rok temu i od tamtej pory nie mogę uzyskać alimentów dla dziecka, on unika kontaktów, nie chce rozmawiać... nie mam dużo pieniędzy, potrzebuje tych alimentów.. co powinnam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie o alimenty na dziecko rodzine alimenciarza, wtedy bardzo szybko sie zglasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewlina
a jeżeli będzie trudno uzyskać alimenty, to może będzie konieczny komornik, mi udało się załatwić trudną sprawę dzięki komornikowi, był to pan Jaworski z Bydgoszczy http://www.jaworski-komornik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie warto byc z kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest strona www.192. com na niej mozna znalezc osoby w Andlii. Tylko trzeba zaplacic podobno 11£

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.11.12 dlatego nie warto byc z kobieta.. xxx w takim razie bądź z mężczyzną - jak go wybzykasz to ci w ciążę nie zajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×