Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość Faaaaktycznie
płaskie, 5 mm, i takie ścięcie przy brzegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Słuchajnie a jak to jest z urlopami nam przysługuje 2 dni okolicznościowego a Rodzicom 1 czy 2? zawsze wydawało mi się że jeden a dziś pani w kadrach mówiła mi że dwa i teraz nie wiem która z nas jest w błędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Gosia możesz mi też zrobić tą kawę -rozpuszczalną proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
_MalgosiaGosia_ ja też piję.. zdecydowanie bo nie mogę się dzisiaj obudzić ; ) na szczęście już jutro wolne! dziewczyny a jak to jest z Wami jeśli chodzi o pracę? Macie stałą pracę? dobrze płatną?? ile mniej więcej zarabiacie?? jeśli to żadna tajemnica... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pijemy:) Powiem wam że przez te wahania temperatur człowiek może się szybko rozchorować! Ale sądze że kawa nas obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co drugą sobotę pracującą i jest to praca stała a zarabiam ok 1800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
ewunia ale gdzie pracujesz? i skąd jesteście dziewczyny?? jesteście zadowolone ze swojej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
To macie dobrze... Ja też pracuje w biurze, zarabiam 1600zł na rękę ale ogólnie chciałabym coś zmienić.. ciężko jest z pracą... ewunia szczerze mówiąc średnia ta piosenka... ogólnie pasuje ale nie jest w moim stylu... ale jeśli się Tobie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie będę sie złościć ... myślałam jeszcze nad "śniadaniem do łóżka" - piaska a wy jakie wybrałyście piosenki na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Szczerze mówiąc to ja nie zdecydowałam się jeszcze na nic.... i sama nie wiem co wybrać... ciężki wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
A co Wy okolicznościowego nie dostaniecie? Mi chodziło o Rodziców ile im przysługuje? Nie lubię Ivan, mam do niego awersję, więc wybrałabym coś innego ;) moim typem jest: http://www.youtube.com/watch?v=LK4pmJQ6zgM&feature=fvst nie wiem czy w tym wykonaniu ale ta piosenka, tekst może średnio miłosny ale bardzo ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie podoba mi się to - wybacz. hmmm jeszcze pomyśle i poszukam a muszę już bo kurs tańca niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ja niestety muszę uciekać bo jechałam w lapku na baterii a po wczorajszej burzy nie mam prądu :( do później lub do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zdążyłam wyłączyć komputer a tu po 5 minutach wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie luzik - chociaż trochę spać mi się chce ale jeszcze 3 godzinki i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaaaaktycznie to mamy obrączki podobne :) W końcu wczoraj zakończyłam wszystkie urzędowe sprawy USC załatwione. Z tą pogoda to przegięcie. Nie wiem jak u was, bo w Wielkopolsce jeden dzień ciepło a na drugi pochmurno i pada. Dzisiaj nawet kawa nie pomaga, żeby się obudzić. A mam do was pytanie. Czy jest u was taki zwyczaj jak polter?. Tłuczenie butelek w piątek przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciepło żeby sierpień taki był tylko bez burz. a co do tych butelek to ja nie słyszałam ale mój świadek twierdzi że trzeba zbić jedną butelkę (oczywiście dodał że bez jej zawartości ) w ogóle po co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
U mnie dzisiaj jak na złość dosyć dużo pracy... mówię jak na złość, bo fatalnie się czuję.. Dostałam okres i umieram z bólu (to dziwne bo wcześniej raczej nie miewałam tak bolesnych miesiączek) Ale na szczęście wychodzi na to że w dniu wesela nie będę miała okresu... chyba że nagle się coś poprzewraca.. a jak jest u Was? liczyłyście już sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×