Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Ja też mam spory biust ale jak super się zwiąże w gorsecie to nie czuje żadnego dyskomfortu:) Ale wszystko zalezy od tego w czym sie lepiej czujesz i wyglądasz:) A jaki masz typ sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
W kształcie litery A, taka bardzo tradycyjna i dosyć skromna, ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ci ramiączka będą pasowały:) Moja siostra jak brałą ślub miała ecri, delikatną i miała ramiączka i wyglądała cudnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka bardzo ładna, jak lubis ztaki typ sukienek to możesz zaryzykowań z tymi ramiączkami. Może zrobisz sobie tak, że krawcowa doszyje ci tak ramiączka jak są w biustonoszu, ze możesz założyć ale nie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
JUż za późno bo już była przymiarka i zdecydowałam się żeby doszyli, ale to są takie cieniutkie ramiączka i mają koraliki pasujące do apllikacji na sukience wydaje mi się że powinno być ok Jak szukała sukienki to na taką nawet nie patrzyłam ale jak ją przymierzyłam to czułam że to ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Dzięki Mam nadz Widzę w Twojej stopce że dietę stosujesz i jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero rekordzistka 13:) a czemu dopiero teraz slub?? po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
no wiem dłuuuugo ;), jakoś tak wyszło, najpierw liceum, potem studia, szukanie pracy, nawet zamieszkaliśmy razem i w końcu poczuliśmy że czas najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie stosuje diety, to było w styczniu:) Staram sie utrzymać wage 60kg więc troche ograniczam słodycze, ziemniaki, i fast foody:) Ale jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
w tym roku 30 :) tak pytałam o dietę bo ja też chciałam do 57 kg dojść i nawet na chwilę mi się udało, ale tylko na chwilę, tak ok 60 kg się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane ja idę jeszcze na spotkanie a potem mykam do domku:) Miłego wieczoru i weekendu bo nie wiem czy dam rade tutaj zagladnąc:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
tyle że ja jestem 5 cm niższa :( do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
My jesteśmy ze sobą 3 lata ( w czerwcu nam minęły) to chyba najkrócej z Was... Faaaaaaktycznie bardzo ładna sukienka! Jeżeli ramiączka będą bardzo delikatne to nie będzie źle... jednak też uważam że suknia z odkrytymi ramionami wygląda ślicznie, ale to nie ma reguły.... trzeba brać też pod uwagę komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :( boli mnie głowa - nie dość że trzeba zająć się przygotowaniami do ślubu to jeszcze te spowiedzi kończenia zapraszania gości - i kapitalny remont naszego domu co całkiem mnie dobija i męczy bo jest robiony w ekspresowym tempie i już każą wybierać panele,drzwi,kolor ścian i inne pierdółki - matko jak to męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MałgosiaGosia_ my wybraliśmy wódkę Gorbaczow - jest to dobra wódka chociaż ja nie próbowałam ale panowie tak twierdzą - byliśmy w 3 hurtowniach w naszym mieście i w żadnej jej nie mieli więc nie wiem - ja bym postawiła osobiście na żubrówkę białą (nowa wódka) taką na pewno kupimy na bramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....ja do dekoracji sali nie będę przykładała ręki - od tego mamy dekoratorkę - kupię sobie tylko baloniki i jakieś tasiemki do przystrojenia domku biżuterii na dwudniową uroczystość mam 3 komplety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kurcze, ale wy wszystkie młodziutkie jesteście :D ja mam 27 lat ( właściwie to za dwa tygodnie skończę), a mój 34 :) a razem jesteśmy 10 lat - czyli też kupę czasu :) Kupiliśmy wczoraj alkohol i napoje - 4 300 zł. masakra. A jeżeli chodzi o koszulę to wydaje mi się, że do slubu powinna być jednak biała, a krawat można dobrać pod kolor sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Moniczka nie koniecznie biała koszula tzn nie do każdej sukni będzie pasować biała... np do sukni ecru nie bardzo, bo przy takiej suknia będzie wyglądać na brudną, zszarzałą... Ja mam rocznikiem 24 lata, mój narzeczony ma skończone 30... Moniczka jaki alkohol kupiliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy żołądkową gorzką czystą. Chcieliśmy na początku finlandię, żeby nie kombinować z jakością i smakiem, ale okazało się, że jest dwa razy droższa niż żołądkowa, a my teraz w domu, który dla nas budujemy będziemy wylewać podłogi i to nas szarpnie ok. 6 000 zł, więc nie dalibyśmy rady z kasą. Jak się kupuje jedną butelkę dla siebie to te parę zł nie robi różnicy, ale przy 120 butelkach to już sie robi kwota prawie 2 000 zł. A jak popytaliśmy gości to się okazało, że w sumie tą żołądkową to wszyscy lubią :) Poza tym kupiliśmy Jonhy Walkera parę butelek, troszkę kolorowych wódek - czyli finlandie crunbery, absoluta waniliowego, nemirova chili, żołądkową miodową i krupnik cytrynowy. Parę butelek malibu, białe i różowe martini. i 20 butelek wina Imygikonos białego i czerwonego. Dokupimy jeszcze piwo i może jakieś syropy do drinków. Muszę się zastanowić nad tym jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis rozpisalyscie nie moge sie polapac:) Ja mam 28 wiec tez jakos super mloda nie jestem ale moj jest mlodszy o 3 lata :P.Planujemy dzis dzien slubu i wczesniejszy dzien i nie moge tego wszystkiego rozplanowac zbyt krotki dzien na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to dużo tego alkoholu jak goście zaczną mieszać może być wybuchowo :) hmmm....ile butelek wódki trzeba kupić na około 180 gości? po ile butelek win kupujecie???ja w zaproszeniach poprosiłam żeby goście zamiast kwiatów podarowali nam wino więc tego to nam nie zabraknie :) dokupimy jeszcze jakieś piwo najlepiej lecha zielonego alkoholowego i bezalkoholowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosiłam w zaproszeniach o wino, ale jakoś tak głupio gości ich alkoholem na weselu czestować. A o mieszanie się nie boję, bo goście nie pomieszają :) to bardziej tak, że kupiliśmy malibu, bo świadkowa lub, martini bo ciocia lubi, finlandię crunbery bo ja lubie, whisky bo paru chłopaków lubi :) a ci co pija czystą to pewnie przy niej zostana Na 180 gosci - to zależy od tego ile piją :) ja kupiłam 2 x 0,5l na głowę. Czyli 120 butelek na 60 gości. Bo to jeszcze bramy będą itd, a wódka się przecież nie zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka84 ja gościom do picia ich wina nie wystawie - to w przypadku jakby zabrakło w co nie wierzę !!!! hmmm muszę jeszcze dodać że to wesele dwu dniowe czyli z poprawinami tylko że na poprawiny już najbliższa rodzinka no to teraz ja nie wiem ile mam kupić wódki 200 butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×