Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Zapas soczewek juz jest :) na ślepote nic sie nie poradzi. Niestety pogody nie ma jak zamówiś. Zastanawiam się czy nie kupić białej parasolki. Suknia Ślubna i kalosze hiihhihi fajny zestaw.Przynajmniej nikt palców nie podepta hahahaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad parasolem tez juz sie zastanawiam:) a kalosze to ja otrzebuje srebrne heh bedzie trzeba przemalowac,teraz sa modne te w kwiatki to pod bukiet dobierzemy cos heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie ja chcę zadedykować swojemu teściowi jakąś piosenkę kiedyś miałam coś o teściu a teraz są same o teściu ale od zięcia :( moze znacie jaki?eś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mi pozostalo 2 tyg i dopiero teraz odczuwam stres widzac te przygotowania...we wstorek ostatnia przymiarka, w czwartek pasemka a w sobote slub znajomych:) przeraza mnie to wszystko... i przez to tylko kluce sie ze swoim, ale chlop twardy jest i sie nie daje:) kupilam ostatni fajne buciki , maja ok 10 cm obcas ale lerza idealnie i sa strasznie wygodne ..pozostalo mi tylko kupic:ponczochy, pas, sukienke na poprawiny oczywiscie biala i zabiegi upiekszajace tj.np. rzesy,paznokcie, solarium i kosmetyczka na rozluznienie:) a wlasnie jaki alkohol kupiliscie i ile liczycie napoju na glowe??mi radzila babka aby kupic 4 l na glowe bo to jednak 2 dni i moze byc goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do alkoholu to nie wiem - za dużo mam na głowie żeby się i tym jeszcze zajmować - niech faceci się tym zajmą wymyślili jakąś wódkę smirloff czarny - niech go szukają w hurtowniach :) ale u nas pewnie na 2-dniowe wesele na 170os trzeba kupić jakieś 230-250 butelek - wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie po litrze na glowe zoladkowej de-lux, a napoje bez ograniczen w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bedzie 120 osob i bierzemy 250 butelek, w tym tez na bramy i pozniej dla tych osob ktorzy nam pomogli i wogole. Moj liczyl gdzies 1l na glowe bo to jednak wiadomo ze impra trwa 2 dni i 0.5 l czlowiek przy zabawie i dobrym jedzeniu sam wypije przez noc...do tego bierzemy 20 butelek wina , nie wiecej bo wiem ze i tak jeszcze z tego zostanie i 22 szampany tylko nie wiem ktory moze byc dobry poniewaz nie pije alkoholu tzn raz na rok wiec nie znam sie i co do wodki bierzemi soplice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napoje to biore 5 l na glowe: 200 l coca coli bo zazwyczaj to goscie pija 100 l sprajta 100 l napoj pomaranczowy niegaz 100 l napoj jablkowy niegaz 50 l wody niegaz 50 l wody gaz i jeszcze mysle tak ok 70 l nad fanta, a jak napoje zostana to sama wypije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich rozpisek na 100 osób (na 2 dni) 100 l coca coli 120 l fanta i sprite 110 l soków 100 l wody min Jak zabraknie to na poprawiny dokupi się z alkoholi: 190 szt gorzkiej żołądkowej (0,5 l) 12 sztuk martini bianko 6 sztuk martini rosso 6 butelek wina białego połwytrawnego - nazwy niepamiętam i inne ... (nadal niezwybrane) 80 puszek piwa (na piątek)na poprawiny będzie butelkowe (nie wiem ile jeszczepewnie kolo 80 butelek) a i dla dziewczyn desperadosa planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie umowilam telefonicznie na przedluzanie rzes i tipsy a zaszaleje heheh,staram sie tez umowic tesciowa na makijaz i fryzure ale terminy juz zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z piw wybieram lecha zielonego 0,5 i 0,3 i 0,3 - bezalkoholowego.... z win Varna białe, czerwone półsłodkie i jeszcze jakieś jest z tej firmy to wezmę po 10 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszcze wam, ja nie musze tym sie martwic bo wszystko juz jest na miejscu,przy spisaniu umowy dowiedzielismy sie tylko jakie napoje i alkohole a reszte oni zalatwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175zl za jeden dzien bo poprawin nie robimy,mysle ze dla znajomych zorganizuje jakiegos gila na nastepny dzien, w tym 0,5 na osobe wiec drugie 0,5 dokupilismy i dokupujemy ciasta 12 blach i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sali bankietowej płacę 130zł/os. ale alkohol i tort sami musimy kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz tort i dj to raczej nie drogo - my za sam tort z obsługą płacimy 1075zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogo strasznie a jaki tort wybraliscie? ja wiem tylko ze chcemy 3 warstwowy a dalej jeszcze nie wiem a nastepne spotkanie mamy sie juz zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam kolor bordowy bo mam bukiet z bordowych róż i dekoracja sali też z bordowym kolorkiem -Twój torcik też jest ładny tylko żeby różyczki byłu bardziej rozwinięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten sam kolor przewodni:), bylam juz zamowic bukiet w kwiaciarni i zaplace za niego 150 zl w szoku jestem plus do tego kwiaty dla rodzicow,bukiecik dla malej kuzynki bo bedzie szla z naszym synem z obraczkami a i butonierka i 500zl wyliczyli,strasznie duzo,czy u was tez takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcza, ja płacę 190 zł od osoby za jeden dzień. W cenie tort, ciasta i owoce. Alkohol i napoje sami musieliśmy kupić. Czyli najdrożej :/ ja sie zastanawiam czy w ogóle robić podziękowania w tej formie. Mojego tata nie żyje, mój tata jest chory. poza tym nie jestem bardzo blisko z rodzicami i tak mówiąc szczerze to za wiele w życiu im nie zawdzięczam..... no może tyle tylko, że mnie mam nie usuneła tylko urodziła...więc np. "cudownych rodziców mam" raczej średnio. Teraz i tak jest w miarę ok, kiedyś było gorzej. Także zastanawiam się czy nie zrobić tego w innej formie. i w ramach podziękowań, nie dziękowac też innym ważnym ludziom. A potem wszystkich zaprosić do wspólnego tanca np. makareny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy makarenie łez nie powinno byc :),tylko czy rodzice pana mlodego sie nie obraza.Bralas to pod uwage? bo pomysl swietny tez z mila checia tak bym zrobila ale rodzice B,mysle ze zasluguja na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh makareny??? ciekawie będzie to wyglądało :) Też masz bordowy - fajnie ja za swój bukiet płacę 200zł świadkowa 150 butonierki młodego i świadka w gratisie a z kwiatami dla rodziców się zastanawiam bo w ramach podziękowania mam już prezent +ramka więc myślę że co za dużo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×