Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość leilaaaaaaaaa
Hej, podczytuję Was od jakiegoś czasu... bo sama mam ślub 6.08 ;) zaczynam panikować heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Dziękuję Naprawdę Wasze słowa mi pomogły Zaczynałam się bardzo źle czuć że wyjdę na jakąś niedojdę że zwykłym autem do śłubu jadę Dziękuję Pocieszyłyście mnie bardzo Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na pewno nie przebieram, nie jestem nawet na to przygotowana ;) - a poza tym, to jedyna okazja wyglądać tak pięknie - szkoda ise przebrać a co do auta - jak pisalam pozyczam je od znajomego - dla mnie to "dobra fura", a dla niego zwykłe, codzienne auto - ale gdybym nie trafiła na niego akurat, to na pewno szukałabym auta wśród rodziny - tym bardziej, że do ślubu idziemy na pieszo, bo mamy do kościola bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
hej ;) o kurcze kilka dni mnie znowu nie było i ile stron się pojawiło... ;) Ja też nie zamierzam się przebierać po oczepinach... w końcu to jedyna okazja żeby założyć tą suknię i to jedyny taki dzień.... przemęczę się! ;) A jak tam u Was? Jakieś postępy w przygotowaniach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja się cieszę bo wczoraj kupiłam sobie mój ukochany zapach... bo właśnie nim chcę pachnieć na weselu ;))) pasuje idealnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ma na prawdę piękne słowa... aż łezka się w oku kręci... pasowałaby idealnie.... jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak się zastanawiałam czy mam się po północy przebrać czy nie..ale nie będę tego robiła bo wg mnie to takie trochę zbyt snobistyczne:) W końcu mam tylko 1 dniowe wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jesteśmy po pierwszej lekcji tańca :) nawet nie było tak źle, jest dla nas jakaś nadzieja :D umówiłyśmy sie z Panią, że dwa tygodnie przed ślubem, czyli w przyszłym tygodniu weźmiemy 2 lekcje i jeszcze jedną przed samym ślubem. mam nadzieję, ze tyle wystarczy, zebyśmy sie nauczyli tańczyć, bo u nas to kiepsko z tańcami weselnymi :) A co do auta - dziewczyny nie ma co się spinać. Szkoda kasy, a to jest tylko na chwilę. poza tym w tym dniu to się "podziwia" młodych, a nie auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas na ślasku nie ma w ogóle takiego zwyczaju. pani Młoda w swojej kreacji jest od początku do końca. Nawet nie słyszałam, żeby był taki zwyczaj, żeby się przebierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale sie rozpisałyście;) my jedziemy audi nie wiem jaki to model całkiem ładne ale zadne wybajerzone;) a po oczepinach nie mam zamiaru sie przebierac:) raz w zyciu w takiej sukni to chce w niej do rana balowac:) jejku niecale 2 tygodnie nam zostały a jeszcze tyle spraw ze hoho... nie udało nam sie dogadac wczoraj z organista ani z koscielnym bo na nasz slub akurat ktos inny ich bedzie zastepował i dopiero za tydzien bedziemy mogli to załatwiac... mam takiego stresa organizacyjnego ze z tym wszystkim nie zdazymy... nawet nie mam sukienki na poprawiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
dziewczyny napiszcie proszę co myślicie o tej piosence której link wkleiłam powyżej.. ; ) Co do auta ślubnego... my jedziemy białym mercedesem E klasy, ale na szczęście nic za niego nie płacimy... poza tym taka jest prawda że raczej niewiele osób na weselu zwraca uwagę na to jakim para młoda jedzie autem... ja osobiście byłam na wielu weselach i nie pamiętam kto jakim jechał autem... Wiadomo że chodzi tu raczej o komfort pary młodej i dobre samopoczucie, ale auto to tylko dodatek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam zostało jeszcze 5 tygodni a już zaczynam sie stresować. Co dopiero będzie tuż przed. Auto jak auto, my jedziemy takim jaki udało sie załatwić (samochód znajomego znajomego młodego), zapłacimy symbolicznie. a że takie autko to marzenie M. to tym bardziej jestem za. 2 sukienki na wesele nie planuje, jak sie pobrudzę trudno Wczoraj spisywałam co jeszcze nas zostało do załatwienia. EH duzo tego. Dlatego wprowadzam tygodniowe listy i mam nadzieje, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mam: 1. Spotkanie z orkiestra - osateczne decyzje 1 taniec, konkursy itp. 2. kupic wino 3. zrobic zaproszenia na poprawiny i rozwieść 4. zrobic zawiadomienia i wysłać 5. kupic albumy, literki na tort 6. wybrać zdjecia z młodości 7. załatwić skaner i zacząć tworzyc podziękowanie dla rodziców (bo robię album ze zdjeciami) 8. 2 x solarium 9. kupić soczewki to tyle, nie wiem czy się przyda komuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
ja mam welon do pasa taki, którym można zakryć twarz, ale zostawię go normalnie puszczonego z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy na zadnym weselu jeszcze nie widziałamżeby panna młoda zakrywała twarz welonem:) ja poprostu wpinam go nad fryzura i bedzie wisiał na plecach a jest taki do talii mniej wiecej a co do długiego to zalezy jaka masz sukienke bo nie do każdej pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha przepiekna piosenka:) ale nie pamietam co macie w planach do niej tanczyc czy spontan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie jestem w najlepszym humorze bo ze 100 zaproszonych gości sporo juz odmówiło, więc pewnie będzie około 50 osób :( i tak sie zastanawiam jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amikaya nie przejmuj się, na pewno wszystko będzie super! pomyśl jakie z tego plusy: mniej kasy wyłożysz na przyjecie weselne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej się rozpisały :) a ja nie mam welonu nie byłam na pierwszej przymiarce sukni jeszcze a do ślubu miesiąc - i wy się martwicie jak już miałyście przymiarki i prawie wszystko już macie gotowe to co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla synka to raczej większego problemu nie widzę żeby go ubrać a dla przyszłego męża może być różnie - moja rada niech od razu przymierzy koszule jak będzie ją kupował (mój tego nie zrobił i musieliśmy jechać i czekać na jej przeróbkę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle ale czekam na garnitur. Zastanawiam sie nad koszula w kolorze srebra bo ja na sukni mam srebrne dodatki ale czy bordowy musznik by pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie :) moze ktoras bedzie cos wiedzial na ten temat:) licze na was heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno któraś z piszących tu będzie umiała Ci doradzić . A w salonie z garniturami lub sukniami pytałaś się o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×