Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Moniczka jesteś piękną dziewczyną... slicznie wygladalas a zlosliwymi komentarzami się nie przejmuj :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko dziewczyny. Przede wszystkim ja jestem bardzo pewna siebie i mam bardzo dużo dystansu do swojej osoby. Także takie komentarze mnie bawią. A piszącym takie głupoty polecam zacząć czytać albo zapisać się do jakiejś szkoły, bo uroda przemija i jak nie ma się niczego więcej to smutne :) także wrzucajcie foty śmiało i się nie stresujcie głupotami :) a tak w ogóle to plener w innym dniu - super sprawa. Wszystkim polecam. Był czas, żeby zrobić fajne zdjęcia bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaslubujesierpniuzarok
Kochane! My mamy ślub w sierpniu za rok. Godzina ślubu 18:00. Jak oceniacie z perspektywy? to dobra godzina? My bylismy ostatnio w sierpniu na weselu, ktore bylo na 16 i dla mnie bylo zdecydowanie za wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy plener w innym dniu ślub w sobote poprawiny w niedziele a plener w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak sie miewacie?? Monika ślicznie wygladałaś:) co do zdjęc to ja nie bardzo umiem sie za to zabrac a powiem wam ze uważam ze mamy śliczne;) chetnie bym sie pochwaliła choc kilkoma ale jeszcze nigdy nie wrzycałam na jakies takie... a plener robilismy tydzien po slubie;) nawet ponad:p zaraz coś zobnacze i spróbuje sie pochwalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę widzę ładnie wyglądaliście ale najbardziej podoba mi się pierwsze zdj z twojej galerii tak na siebie patrzycie - no wow widać że się kochacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) naprawdę było dla nas pięknie i cudownie:) a jakbysmy się nie kochanli to bysmy się nie pobierali:) wrzuciłam tylko 4 tak dla pokazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też super wygladałaś:) ale drobniuteńka jesteś:) taka filigranowa dziewczyna:) i miałaś taka fryzure jak mi sie podobały ale stwierdziłam ze będzie mi przeszkadzać;) jak sie sprawdzała w czasie wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fryzurki byłam bardzo zadowolona - wyszła na prawdę super nawet nie spodziewałam się że tak dobrze mi w niej będzie - troszeczkę kolczyk się zaczepiał o włoski bo był długi ale po weselu wyciągnęłam chyba z włosów 60 wsuwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u sierpniówek co taka cisza?!! no dziewczyny zapomniałyście że każda miała się pochwalić swoją suknią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×