Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość Nha
_MalgosiaGosia_ ja tez w pracy usycham... ;/ nie widzę tego linka? Daj jeszcze raz ;) Wiecie jak to jest ze zdjęciami.. wydaje mi się że jak sukienka na modelce wygląda super to nie koniecznie na żywo a zazwyczaj najlepiej wyglądają te niepozorne suknie... moja jak wisiała na wieszaku nie robiła szału, ale jak ją założyłam to było to ;) Jest prosta, elegancka, zwiewna, delikatna... bardzo w moim stylu... do tego mam bardzo delikatne koronkowe bolerko, welon hiszpański średniej długości... Z biżuterii złoty najysznik i delikatne wiszące kolczyki do komleptu... A Wy jakie dodatki? Welony? Kolczyki....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
A dziewczyny robicie dla siebie coś szczególnego przed weselem?? siłownia jakieś zabiegi?? Ja chodzę na fitness żeby wyrobić sobie trochę formę, bo jak na razie kiepsko ;) dietowo jakie buty wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon mam mgiełke do połowy pleców z delikatnym srebrnym wykonczeniem, biżuteria srebrna tylko jeszcze nie kupiłam tego co bym chciała. buty mi sie nie podobają ale to ze względów praktycznych bo i tak ich nie bedzie widać:p no i ślub organizuje biorąc pod uwage przesądy:0 to znaczy mam zakryte palce i piete i są na paseczek. Niecierpi takich butów:) ale nie chciałam całych czułenek a no i mam niski obcas bo jestem wysoka i równa z narzeczonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do robienia czegoś dla siebie to nie specjalnie;) miałams ei odchudzac ale wrecz pzreciwnie sie składa:P ide tylko ze 3 razy na solarium zeby odrobine koloru nabrac i odcinac sie od sukienki bo mam bardzo jasna karnacje;) a do tego ciemne włosy:P a jakie fryzury dziewczyny beda makijaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
To ile masz wzrostu? To ja robię trochę na przekór ;) Kupiłam sadałki na szpilce w których i palce i pięta odkryte.. ale trudno nie wierzę w te przesądy a nie chcę się męczyć w pełnych butach.. poza tym chcę później je wykorzystać.. pod suknią i tak nie będzie ich widać... Wczoraj jak byłam na przymiarce to było ciepło i muszę przyznać że trochę jest ciepło w takiej sukni... Będziecie miały biustonosz pod suknią? Ja jednak będę miała.. suknia mi lepiej leży z... bo ogólnie mam mały biust i u góry jestem bardzo drobna... suknię u góry mam 34 rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dietowo - fryzurę wybrałam coś w tym stylu... http://blog.kellyzhang.com/?p=439 byłam w sobotę na oczesaniu próbnym i wyszło ślicznie Makijaż.. nie mam zdjęcia ale chcę mocniej podkreślone oko coś ala smookey eye coś z fioletem... też byłam na makijażu próbnym i był piękny... po prostu czułam się fantastycznie ;) także z tym nie mam obaw... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 177cm:) przesądna tez nie jestem ale zakładam że ślub biore raz w zyciu to sie pobawie w te wszystkie pzresądy:) całkiem zabawnie i naprawde się da:) a z czego masz sukienke?? moja jest z satyny i jest masakrycznie goraco pod nią... sukienke mam odebrana:)tydzien temu:P biustonosz tak ale taki z cieniutka gabka bardotke a nie taki sztywny. To ty rzeczywiście drobniutka jestes ze mnie kawał baby:) ja nosze 42:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ogladałam twoj wpis o fryzurze i makijarzu:) fryzura piękna:) mi sie najbardziej podobaja takie kręcone przypiete troche z boku i puszczone loki ale niestety to nie dla mnie bo zawsze mi za goraco w rozpuszczonych włosach i poza tym nei chce żeby w tańcy mi się merdały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dietowo.. wiesz co ta sukienka ma kilka warstw z tej siateczki jak to się nazywa? uciekło mi.. później ma jedną warstwę jakby satynka cieńka i na to taki cieńki tiulek zwiewny półprzezroczysty... No właśnie ja u góry jestem bardzo drobna... do tego mam mały biust(miseczka B) i zawsze wszytsko na mnie u góry wisi... dlatego u góry 34 no i w talii mam duże wcięcie... mam typową figurę gruszki czy jakoś tak ;) a na dole to wiadomo suknia jest szeroka, bo dół noszę 36, spodnie czasami nawet 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Wzrostu mam 168 Wiesz co te fryzurki podpięcia na bok są śliczne, ale chyba nie każdemu pasują i nie do każdej sukienki... Moja sukienka jest dosyć elegancka i ja w ogóle mam taki styl więce ja wolałam taki koczek po środku i troszkę wyżej niż to upięcie niż na zdjęciu bo wydaje mi się że to ładnie wtedy wysmukla twarz i szyję... A co do rozpuszczonych włosów to ślicznie wygląda ale daj spokój można się zagotować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja teraz po uczesaniu próbnym miałam puszczoną grzywkę na jedną stronę i jeden kosmyk włosów na drugą stronę i już w tańcu mnie wkurzały te włosy cały czas je poprawiałam... a jak pomalowałam usta błyszczykiem to już w ogóle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tego sie obawiam bo tez bede miec grzywke i loczek z boku ogólnie upiete na kreconych w takiego luxnego koka niestety nie mam zdjęcia. ale kurcze wszyscy mówią że łądna fryzurka ale ja jakoś tak nie jestem w 100%pewna... a co do makijazu to bede malowac sie sama;) bo u mojej fryzjerki kosmetyczka idzie na urlop wiec jestem skazana sama na siebie na szczescie nie mam z tym problemu:) nawet kepki rzes sama sobie zrobie;) a bukiecik z jakich kwiatów?? ja mam ciemno różową eustomę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha fryzurke super:) Ja bede miałą upiete z tyłu w koka włosy z kwiatami takie jak w bukiecie (róże w odcieniach wrzosu i różu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria to dla mnie problem...chce mieć tylko kolczyki i ewentualnie bransoletka ale wszytsko musi być bardzo delikatne bo mam strojna sukienkę i buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
_MalgosiaGosia_ śliczna sukienka! ;) Bukiet chcę mieć z różnych odmian róż+storczyk+może jakiś delikatny kwiatek nie znam się na nazwach Odcienie: fiolety, malina,różne odcienie różu + ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dbania o siebie przed weselem to nic szczególnego nie robie. Tylko muszę się opalić... Ja mam górę 75 C więc muszę mieć taki biustonosz który mi "to" utrzyma:) przede wszystkim z fiszbinami i chyba na silikonie żeby mi nie spadł:) Dół to zalezy od rozmiarówki albo 36 albo 38:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
_MalgosiaGosia_ a Ty idziesz na makijaż? Muszę Wam przyznać że taki profesjonalny make up jest mega trwały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja kupiłam biustonosz w Intimissimi zapłaciłam 120zł ale super się trzyma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak będę miała robiony makijaż i 20 sierpnia (idę na wesele koleżanki) zorbie sobie próbny:) Tez myśle, że profesjonalny mi nie spłynie a pogoda może być różna...czy to upał czy też pochmurno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Gąbęczki ma od dołu pod biustem i stanik jest usztywniony ale ma bardzo dobre te żelowe paski na całej długości i dzięki temu dobrze się trzyma... a ogólnie z zewnątrz jest gładki - bardzo fajny ;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Ja też się trochę zgrzałam jak przymierzałam suknię we wtorek, jeśli będzie upał to marnie to widzę, ale to 13.08 więc pogoda może być różna Biustonosz po długich poszukiwania w ETAM ol 100 zł i ma silikon żeby nie zjeżdzał, aczkolwiek prosiłam o doszycie ramiączek do sukni, więc może jakieś silikonowe ramiączka do biustonosza też podczepię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama już nie wiem co mam zrobić z welonem...chciałabym taki bardzo długi, do kościoła a na sali bym odpięła i zostałą w takim krótkim. Nie wiem jednak czy nie bedzie mi za bardzo przeszkadzał taki długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaktycznie zastanów sie nad ramiączkami przy sukni..traci bardzo na uroku taka suknia z ramiączkami:) ale to już kwesta gustu. Też tak myślałam, że bedę miałą ramiączka ale jak ubrałam sukienkę bez i z to bez zastanowienia wybrałam bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah:) ale miło że się mogłam podzielić;) ja chyba pierwsza z was? kukienka ładna tylko jak dla mnie za bogata:) wole skromniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak długo:) my jestesmy 3,5roku:) z czego ponad 2 mieszkamy razem a poznaliśmy na sylwestrze u koleżanki koleżanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
my 13 lat :) Kurcze nie martw mnie, suknia nawet mi się podobała z ramiączkami i lepiej w biuście przyległa Mam dosyć duży bo ok 75D i z tymi ramiączkami czułam się lepiej No mam nadz że nie będzie źle wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×