Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość Nha
Ja myślę o tej piosence na 1-wszy taniec http://www.piosenkinawesele.pl/piosenki-wesel ne ,454,shania-twain-from-this-moment-on.html jak myślisz? Dietowo - hej;) no to faktycznie Twój ślub już tużtuż... co do nerwów to ja usiądę i pomyślę głębiej nad ceremonią to trochę mnie strach oblatuje... a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dotad było az za spokojnie:) raczej sie tym nie denerwuje tylko chyba ciesze na to wszystko:) mysle ze slub u nas duzo nie zmieni bo juz ponad 2 lata mieszkamy razem:) teraz trzeba organizacyjnie wszystko dograc:) duzo płacicie organiscie za gre na slubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem bo jeszcze sie nie dogalismy... ale myśle ze to wystarczająco:) napewno tego dnia jest kilka slubów wiec juz swoje zarobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Jeszcze nie wiem... dopiero w tygodniu przed ślubem będziemy się rozliczać z księdzem... A Wy ile dajecie za śub w kościele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zapłacić organiście, ministrantom, kościelnej..więc nie moge przesadzać bo wydam pół wypłaty na samą obsługę koscioła. Co i tak jest dla mnie dziwne bo za ślub tez trzeba zapłacić i to z 400zł! Tort słodki to najgorsza rzecz na weselu. Ja będę miała tort po obiedzie a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczeście ksiądz nie podawał u nas zadnej konkretnej sumy o dziwo prawdziwe co łaska;) chyba wypada dać jakieś 500zł chociaż sama nie wiem tym bardziej że ślubu gościnnie udzielać nam bedzie mój wójek wiec nie mam pojecia ile czy to ma jakies znaczenie w tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamawiamy zwykły tort śmietanowy z owocami bo taki lubimy najbardziej:) i bedzie tradycyjnie po podziękowaniach dla rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to inaczej niż u Nas:) Rozmawiałam z obsługą restauracji i mówili, że jak daje się tort później to ludzie bradzo dużo zostawiają i po prostu go nie jedzą. A po obiedzie każdy ma ochotę na coś słodkiego:) Ale to już rzecz gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jesteś?? ja jestem z warszawy, u nas w rodzinie zawsze tak było ale co prawda to prawda zawsze zostaje sporo tortu:) a u nas po obiedzie beda lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obiedzie będą 3 czyli w sumie jest 5 jest to wystarczająco duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co macie zamiar dać rodzicom w ramach podziękowania? No i czy sami sobie finansujecie wesele? My sami wszystkim się zajmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
My księdzu za sam ślub dajemy 800zł.. nie dlatego że tyle trzeba ale dlatego że jest w porządku i bardzo go lubimy, a szczerze to nie wiem komu jeszcze trzeba będzie zapłacić i ile... Dziewczyny jaki kolor koszuli kupowaliście dla młodego do ślubu? I jakie macie odcienie sukni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Co do tortu to jeszcze dokładnie nie wiem... ale myślę że podamy go przed oczepinami 22.30, 23.00 jakoś tak.. Podziękowania dla rodziców= Kupujemy piękne bukiety i zrobimy kosze z różnymi smakołykami i fajnymi rzeczami.. wg mnie to jest najbardziej eleganckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Wesele opłacają nam rodzice, ale my np sami kupujemy sobie stroje, obrączki, kwiaty, dodatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800zł to stanowczo za dużo... mnie nie stać na taką szczodrą rękę:) Ja kupiłam białą, klasyczna włoskiej firmy. Śliczna:) Suknie mam śnieżno białą;) T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy jednodniowe bo mamy w restauracji, poprawiny beda u moich rodziców jeśli jakas rodzinka zostanie a jak nie to z najbliższymi juz tylko:) co do podziekować to tradycyjnie kosz kwiatów a do tego zamówiliśmy takie statuetki na allegro z pleksy i tam sa tez podziekowania napisane od nas:) co do finansaowania to pomagaja nam czesciowo rodzice. nie chcelismy tego i miało nie być wesela ale nas pzrekonali i jest jak jest:) ogólnie zagmatwana sytuacja;) Nha a co do strojów to jestesmy w tonacji biało szarej to znaczy ja mam białą suknię i delikatnie zdobiona cyrkoniami wiec i koszula biała a garniutur jest szary w prażki taki ciemniejszy raczej a do tego jasno szara a nawet moze srebrna kamizelka;) ile macie dziewczyny lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
23 ;) 24 skończę w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wiem czemu sie tak dobrze dogadujemy:) ja 24 skoncze we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
moja sukienka ma odcień ivory, kupiliśmy do niej koszulę ecru - Pani w salonie nam tak poradziła... myślicie że będzie ok??? znacie się na tym?? Ps. jesteście teraz w pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze że koszula ecri bedzie OK. Do takich sukienek ubiera się albo białą koszule +ślubna kamizelkę w kolorze ecri, lub koszule ecri i zwykłą kamizelkę;) Będzie super;) Ja wkleiłam już link do mojej sukienki chyba 5 odp wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w pracy:) nie mogę znaleźdź twojej kreaci do butów dotarłam:) no ale moze wyślesz jeszcze raz potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×