Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolinka86

Świece

Polecane posty

jako miłośniczka różnych świec zapachowych szukam nowych pomysłów. Mam już standardowe waniliowe, owocowe - przeróżne owoce, kawowe, czekoladowe, do łaźienki jakiś taki świeży zapach i ostatnio zdobycz o zapachu perfum. szukam dalej pomysłów :) ogólnie wole słodkie zapachy, niż świeże. chociaz czekoladowa swieca nie za bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceneria
ja przerzuciłam sie na kominki i teraz uzywam olejkow :D wlasnie malinowy pieknie rozprzestrzenia sie po pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym pomyslem jest kupienie bazy i olejkow zapachowych w sklepie i można wtedy kombinować z własnymi kompozycjami :) a jak ci sie nie chce to w sieci jest tyyyle pomysłów ze głowa mała :) ja osobiście lubie świece o zapachu owoców i kwiatów np piwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zwolenniczka zapachów które dają odczucie świeżości, a jednocześnie są ciepłe Długo trwało zanim dotarłam do strony http://zapachdomu.pl/sos-jablkowo-gozdzikowy-p813?v=large-2-wick-classic-apothecary-jar-3a-sos-jablkowo-gozdzikowy-4996 Producentem tego zapachu jest Kringle Candle Piękna kompozycja zapachów, do którego główną bazą jest jabłko i cynamon. Piękny zapach zatrzymany w słoju. Niewątpliwą zaletą jest czas w którym możemy się cieszyć tym zapachem, jest to 100h. Moim zdaniem są dużo lepsze niż świece Yankee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketopinka89

Piękny zapach zatrzymany w słoju - gooood ja jestem juz uzależniona od zapachów hahaha ale nie kupuje w ciemno na make my place jest duzo recenzji wiec moze warto poczytac przed kupnem: https://makemyplace.blogspot.com/p/spis-recenzji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×