Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatka-agatka

wniosek o powierzenie władzy rodzicielskiej

Polecane posty

Gość luluszek79
Witajcie....ja również borykam się z tym samym problemem a nie mogę znaleźć żadnych wzorów a propos powierzenia władzy i ustalenia miejsca zamieszkania dziecka w necie....jeśli ktoś mógłby mi przesłać taki wzór byłabym wdzięczna :) luspaw@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, też jestem w podobnej sytuacji. Czy także moge skorzystać ze wzoru wniosku?? kazeksiku@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je jestem po rozwodzie i mi zostala powierzona wladza rodzicielska natomiast bylemu,ograniczona.i sad odstapil odustalania kontaktow z maloletnimi dziecmi. mieszka on za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waloch
prosze podeslijcie mi takze wniosek, jestem teraz w podobnej sytuacji. Pilne. waloch@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1308
poprosze tez wniosek julia130888@poczta.fm Z góry dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta167
mam podobny problem rozstalam sie z ojcem dziecka i on che aby nasz syn byl z nim jak napisac taki wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta167
bede wdzieczna za pomoc aneta25@gog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta88888888
Mam identyczną sytuację również prosiłabym o przesłanie Pani wniosku. martusiatoja(at)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim wy te dzieci sobie robicie???????????? byle tylko spodnie zlapac, a potem bedzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również prosiłabym o przesłanie tego wniosku na adres mssurdo@wp.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Percy
Nazywam się Percy ... Mam uzasadnione firmę pożyczki zacząłem kilka lat temu .. W tej spółce, dajemy pożyczki na 3% dla naszych klientów, którzy są skłonni zapłacić więcej, w ciągu najbliższych kilku lat .. Choć Internet został zainfekowany niezaufanych osób, wciąż mamy nadzieję robić interesy z zaufanych ludzi .. Interesujesz się stosowania jakiegokolwiek kredytu, wymienionych poniżej, prosimy wysłać e-mail do mrpercy2211@gmail.com zastosowanie szybko! Oferujemy następujące rodzaje kredytów; * Kredytowa .. * Personal Loans .. * Kredyty biznesowe .. * Inwestycje Pożyczki .. * Rozwój Pożyczki .. * Zakup Kredyty .. * Kredyty budowlane .. * Kredyty na zakup samochodu .. * Konsolidacja zadłużenia pożyczki .. * Międzynarodowy Pożyczki .. * Kredyty studenckie i wiele więcej bez zwłoki .... Zastosuj i otrzymać pożyczkę w ciągu 48 godzin .. Don t miss !! Czekamy na twój mail ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pilnie potrzebuję kopię takiego wniosku z góry dziękuję kowalska.net@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colimo
Proponuję zwrócić się ze wszelkimi pytaniami do adwokata, bo jednak to on będzie najbardziej doinformowany jak to wszystko aktualnie wygląda. Ja pół roku temu walczyłam o pełnoprawną opiekę nad córką. Wynajęłam Pana Przemysława Sokołowskiego jeśli to ci w czymś pomoże. Życzę powodzenia w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozterka4
Witam , również pilnie potrzebuję wzoru tego wniosku rozterka4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja krowa chodzi i sra po czyimś polu. Co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poproszę o wzór wniosku china.m@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i w Chinach też sie już tak porobiło że rodzicom trzeba wniosku żeby kochać dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o przesłanie wzoru takiego wniosku .Jestem w podobnej sytuacji jak moje przedmówczynie.Adwokat powiedział mi 100 zł za napisanie pisma,niestety nie stać mnie na to. Pozdarwiam. dolima@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogla bym prosic o wzor takiego wniosku bo nie moge go nigdzie znależść mariolka807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z prawej strony kartki piszesz do sadu rejonowego............. to juz od spodem normalnie od lewej wnioskodawczyni.............PESEL adres uczestnik..........PESEL adres pod spodem wniosek o powierzenie wladzy rodzicielskiej 1. w imieniu wlasnym wnosze o powierzenie i wladzy rodzicielskiej nad maloletnia/m ......... PESEL adres Uzasadnienie : warto miec dowody w sprawie i swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też potrzebuję wzór takiego wniosku. jak ktoś ma będę wdzięczny. pozdrawiam. aurora7@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×