Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

hej:) ja również staram sie o małe dzieciątko;] póki co pierwsza próba- negatyw, ale jeszcze wszystko przede mna :) 3mam kciuki za wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Ja się staram dopiero od 2 tygodni ale mam nadzieje ze fasolka bedzie za 1 razem....... musze wytrzymac do 4 czerwca ;) Zrobiłam juz test 4 dni temu ale oczywiście był negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Ten będzie "jakby" nasz :) Kiedy robisz test ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana mi sie w tym cyklu nie udało niestety, @ przyszła 8 maja choć się śpóźniała. Teraz zaczynam staranka:) a Ty kiedy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test, który robiłaś 4 dni temu, był zdecydowanie za wcześnie, jak masz mieć @ 4 czerca to 2 możesz zrobić :) a do tego czasu możesz się tylko obserwować, bo test i tak nie wyjdzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
ja mam w tym momencie dni płodne(tak mi się wyliczyło na jakiejś stronie ) i działamy sobie od 4 dni :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Okres mam mieć 4 czerwca. Ale powiem ci ze mierze temperature od 11 maja i jest bez zmian 36,5 tylko dzisiaj miałam 36,6, ciekawe czy faktycznie mam owulację. Wczoraj podczas zbliżenia czułam jakby mi sie macica obniżyła i bardzo mnie bolało-ale wytrzymałam:) Czego się nie robi dla fasolki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam, że przy owu skok temp. musi być o conajmniej 2 kreski. Działajcie działajcie obyś w czerwcu zobaczyła II kreski:) no i mam nadzieje, że ja również je zobacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przylacze do was dziewczyny.Mamy juz corke 6 letnia i 5 miesiac sie staramy o drugie malenstwo .Myslelismy ze uda sie za pierwszym razem a tu nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Truskava zobaczysz zobaczysz jak nie w tym to w następnym:) Podobno jak się nie mysli to samo wychodzi ;) Witamy dori9 :) Dziewczyny na forum próbują ale w końcu się udaje wiec tobie tez sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dori:) najważniejsze, ze wiesz, że możesz mieć dzieci. Inne dziewczyny starają się po kilka lat i nic z tego nawet po inseminacjach:( w każdym razie napewno Ci sie uda:) Judytka też słyszałam, że trzeba wzucić na luz i nie myśleć wtedy od razu bum i jest:) ale to nie jest latwe... choć teraz staram sie o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Wy to i ja sie przenosze:P:P:P:P..... patrze, ze dzieja sie wielkie rzeczy:) ja za to ni cholery nie wiem, kiedy teraz bede miala dni plodne i owulke.... zawsze @ byla co 28 dni jak w zegarku, od 4 miesiecy co 30 dni, a teraz dostałam ją po 26.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ja mam ten sam problem z tym, że w 2 strone. Cykl zawsze miałam 28dniowy a w tym miesiący wyszedł 31 dniowy. I też nie wiem, co jest grane chyba hormony mi buzują;/ i też nie wiem, kiedy będe miała płodne, dlatego od dzis będę męczyć mojego M :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava ja tylko czekam na zakonczenie @ i od razu dorywam mego M :D:D:D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe do końca miesiąca nie będziemy z nich schodzić:P ale im w to graj :D już się nie moge doczekać momentów, gdy nie bedziemy gadać o objawach domiemanych ciąż tylko już o tych prawdziwych gdy nam wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Biedni faceci ;D heheh Pewnie mają nas dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labadek
Dołączam się :) Mam 30 lat i 5 letnią córkę. Starania od 5mcy, teraz czekam na @ żeby zacząć używać kompika cyklu ( CycloTest Baby ) i mam nadzieję, że uda się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy biedni;p niech sie ciesza;p;p;p;p..... truskava oby Twoje słowa spełniły się jak najszybciej;) dziewczyny uda się nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dokładnie, niech się cieszą :P labadek witamy:) oj dziewczynki napewno się uda, musimy w to wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieje ze w czerwcu juz kazda z nas bedzie miala 2 kreski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjc :):):) dziewczyny... chyba mam sluz plodny :P ciagnie sie ;):):):) tylko dopiero jutro bedziemy mogli dzialac.. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej |Widziałam, że się przeniosłyście, więc podążyłam za Wami. Pisałam rano , ze idę do lekarza i mam ospe !!!! Masakra 30 lat i ospa szok. Mówiłam lekarzowi o ciąży to kazał za parę dni zrobić test. Mam tydzień zwolnienia nie mogę wychodzić na dwór masakra. Będę częściej pisała do WAS :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies wspolczuje ! najgorsze z wysypek to ospa !swedz i ipeicze wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggussss
WITAM. dzis zobilma hcg i wynik mam < 0.100mIu/ml.. stosunek byl dn 30.04/1.05 a miesiaczka 20.04. czy wynik moge traktowac jako wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
witam jeżeli robiłam test po 19 dniach po stosunku( a w 26 dniu cyklu) i wyszedł negatywny to był już wiarygodny??? a cykle mam 28-30 dni dzisiaj albo jutro powinnam dostać okers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
novynetka czyli wiarygodny?? przepraszam za moje zachowanie i dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguussss mysle ze wynik powinien byc wiarygodny.. chociac nie wiem nei znam sie na bhcg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
novynetka dzięki:):) i przepraszam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×