Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Hej Laski:) Moniczka trzymam kciuki i mam nadzieje, ze to fasolka!!!!!:) Truskava - nie zwracaj uwagi na tego typu posty:) ważne, ze my wiemy, po co tu jestesmy i ze sie wspieramy:) W koncu weekend:) i w koncu @ sie konczy :D:D:D:D ... dzisiaj pierwszy raz odrzucilo mnie od słodyczy:p a przeciez ja bez nich zyc nie moge;) ...czekam wlasnie na przyjazd mego 1,5 rocznego siostrzenca, wiec w weekend bede miala co robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie ma sensu wdawać się w takie dyskusje:) mój siostrzeniec ( 1 z 3) ma 3 miesiące, jest taki słodki, że nie mogę się od niego odkleic jak go widze:) a mnie w weekend nie będzie na necie niestety bo w tym nowym mieszkaniu nie ma neta:( chyba, ze zciągne przez ruter od kogos hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa_86 powodzenai z siostrzencem ;) ja wczoraj caly dzien sie 14 miesiecznym szkrabem zajomowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava szkoda ze ciebie nie bedzie.. :( ja zreszta jak bede to tez wieczorami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby udało mi się wejśc na neta gdzieś to napewno się odezwe moje drogie :) ;* jupi za godzinke kończe prace i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będe musiała wejsc bo chce wiedzieć czy u Moniczki to ciąza:) choć jestem na 99,9% pewna, że tak bopokazaly sie 2 kreseczki mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ! tez mi sie wydaje ze to ciaza ;) ja w poniedzialek ide do ginekologa wiec tez zdam relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc za wszystkie z Was dziewczynki trzymam mocno kciuki. To w poniedziałek chyba bede miała kilka stron postów do czytania:P Ja powoli uciekam także życze Wam udanego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez trzymam za nas wszystkie kciuki ;) Truskava dzieki wzajemnei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandanda
Pisałam już tu w którymś temacie :) W końcu dostałam mój Cyclotest Baby, teraz poczekam na @ i bierzemy się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny od godziny 8 do teraz nie zmieniałam podpaski bo mam takie skąpe krwawienie , w poniedziałek i tak pójde do gina bo jeśli do poniedziałku będzie tak jak teraz skąpe to będę musiała do niego iśc niech usg zrobi bo muszę wykluczyc wrazie co ciąże aby muc brac clo na owulkę więc pójde bo nie chce sama ryzykowac bo może akurat to ciąża i mogę zaszkodzic tymi tabletkami więc najpierw pójde i się upewnie, Tak bardzo chciałabym aby się udało!!!! Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem od ktorego momentu liczyc kiedy powinnam miec @ .. od ostatniego dnia krawawienia z odstawienia czy od 8 dnia ( wtedy kiedy powinnam wziac nastpena tabletke z nowego opakowania?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dzidzia, no trudno. coś mi się poprzestawiało i wiecie co? myślałam o ciązy, o miesiączce a mam owulację (szok, bo miałam regularne miesiączki, i w sumie dopiero teraz pojawił się śluz) Mamy się starać ten weekend.... jak miesiączka nie przyjdzie wywołanie, a jak przyjdzie to i tak wizyta. Albo jak się uda to dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, przyjemne te starania :) Luby właśnie z psem wyszedł, ja wskakuję w coś "skąpszego"... Zdziwi się jak wróci :) Skoro wtedy nic nie było... to znaczy, że to 1 oficjalne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta:) Jak tam weekend mija??? wlasnie ululałam swego siostrzenca:) cudasnyyyyyy jest:) ( po cioci :P ) .... Symfoniaserca - masz racje;) nawet bardzo przyjemne;p ja na dzisiaj tez szykuje mala niespodzianke dla swego M :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! nie wiem co myślec o mojej miesiączce dziś niby 3 dzień a jest baaaardzo skąpe nigdy tak nie miałam w poniedziałek idę do gina zobaczymy co usg wykaże bo trochę to dziwne.....! pozdrawiam Was serdecznie życzę miłego weekendu i udanych staranek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak wam weekend mija? Mi od wczorajszego wieczoru ból jajknika dokucza :( 1 raz tak mam, ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Wróciłam po kilkudniowej nieobecności, ponieważ mam OSPE . Całe szczęście dziś 7 dzień choroby i wreszcie czuję się lepiej. Cóż miałam nadzieję, żę jestem w ciąży , ale dziś dostałam okres i sumie jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. Takie choroby jak ospa czy różyczka bardzo szkodzą dziecku. Wyleczę się do końca i wracamy do działania :) Uściski i trzymam kciuki za wszystkie starające się laseczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) Generalnei dopiero dzis znalazlam czas, aby do Was zajrzec ;) Wiec tak u mnie wszyskto tak jak bylo... tyle ze wczoraj pojawil sie sluz, o lekkim zabarwieniu brazowawym ale bylo go niewiele nawet wkladki nie zdazylam zalozyc ;) dzis jest go o wiele mniej i jest bialy, nie ciagnie sie. nbie wiem co o tym myslec, mysle ze poczekam do srody i jak @ nie przyjdzie to pojde do ginekologa. Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki właśnie wruciłam od gina jestem załamana mam torbiel w prawym jajniku:( w tym miesiącu nici ze starań ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Moniczka wspólczucia ale za misiac będziesz nadrabiać:P a mi dalej jajnik dokucza jak siedze, chodze, schylam się to boli jak cholera. Trochę się martwie bo może mi jajnik owiało i mam zaziębiony. w kazdymrazie musze sie umowic na wizyte u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipilankszturn
moniczka2601 jest mozliwisc skapych miesiączek ,ja mam regularne cykle i tez mi sie pare razy zdarzylo ze byly tak skape ze podejrzewalam ciazą ale gin powiedzial ze to czasem sie zdarza a ciązy nie bylo bylas na becie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipilankszturn
moniczka2601 nie doczytalam do konca czyli to torbiel a po co bylo sie tak nakręcac najlepiej dac na lzu bo czlwiek sam sobie wbija różne rzeczy do głowy wiem to po sobie ja staralam sie 3,5 roku i udalo sie z tym ze po leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta861
Cześć dziewczyny :) Dawno nie zaglądałam ale miałam szkolenie ..:// Mam prośbę umiecie przeanalizawać mój wykres temperatur ?/ Będę wdzięczna :)http://28dni.pl/cycles/164438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka ja niestety Ci nie pomoge, bo nie jestem zalogowana na tamtej stronie i mi się nie wyświetla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×