Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

czesc laski ;) moniczka dasz rade ;) ja dziewczyny wlasnie bede dzownic sie umawiac na wizyte, mzoe jeszcze dzis mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta861
szkoda.....bo nie wiem co oznaczają te wyższe temparatury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wrzuć na inny topik. Inne dziewczyny napewno Ci pomogą i daj znać co powiedziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z truskava ;) A jak tam u Was ? ja sluchajcie nie wiem dzwonie po ginekologach i wszedzie terminy jakby nie wiem co ;/ truskava jak myslisz co mam zrobic ? przedwczoraj bylo mi mokro lekkie zabarwienei brazowe mial sluz, wczoraj byl bialy ale taki na wpol troche go bylo i dzis tez mi mokro... caly czas pobolewa mnei prawy jajnik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że w Twoim przypadku to ciężko cos powiedzieć bo jesteś po odstawieniu tabsow i hormony Ci buzują. Musisz poczekać albo iść prywatnie. NIstety wiem jakie są kolejki też musze się umówić bo jednak zaziębiłąm jajnik. boli mnie i mam upławy:( fuj fuj a znacie jakieś domowe sposoby na to? czy tylko antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta861
Dziewczynki zrobiłam ogólny dostep do wykresu . Wam jakoś bardziej ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava mzoesz isc do apteki i o cos poprosic.. jesli bedzie to na recepte to sie dogadaj ze doniesiesz recepte niech sobie spisza twoje dane czy cos, powiedz im w czym rzecz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempke masz dość wysoką w porównaniu do tej po @ kiedy powinnaś mieć dostać @? jeśli tempka bedzie się tak utrzymywać to dobry znak ale jeśli spadnie to niestety przyjdzie @. A to Twój pierwszy wykres dopiero? Jeśli tak to ciężko coś powiedzieć, potrzebne są minimum 2 lub 3aby dokłądnie wiedzieć kiedy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta861
okres powinnam dostać 4 czerwca . No własnie 1 ale mam nadzieje ze szczesliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta861
Ja za was dziewczynki tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :-) Kiedyś pisałam ta tym forum ale mojego topiku już nie ma chyba:-( My staramy się o dziecko już od dokładnie 368 dni i nic! Każdy miesiąc oczekuje i każdy miesiąc przynosi rozczarowania. Wyniki badań moich i jego są bardzo dobre. Więc chyba to lezy w naszej psychice. Teraz czekam znowu na @ chociaż jakoś mam dziwne przeczucie ale to mój rozum już chyba takie sygnały mi daje. Kochamy się wtedy kiedy chcemy - nie mierzę sobie temp ani nie robie testów owulacyjnych bo chyba bym zwariowała jeszcze bardziej. Mam cichą nadzieję, że może to już, że może w końcu się uda :-( test czeka... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) jeśli i Ty i Twój mąż macie dobre wyniki to faktycznie to lezy w waszej psychice. Jeśli bardzo chcesz dziecka to trudniej zajść (podobno) więc proponuje jakiś uropik w innym mieście bądź innym państwie jeśli macie taką możliwość oczywiście jeśli by się nie udało. Widze, że do terminu @ masz jeszcze 2 dni więccierpliwie czekaj:) życzę CI powodzenia i upragnionych II kreseczek:) ja uciekam. Odzywaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaveczko dziękuje ;-) Wyjechac to wyjedziemy dopiero po ślubie w podróż :D W sumie 2 dni zostały ale : piersi bolą mnie od tygodnia, kuje mnie w podbrzuszu raz lewy raz prawy jajnik i czasem tak mocno że aż musze sie skulić nogi, mam dziwny upław tzn raz jest mocny na drugi dzień go nie ma i potem znowu jest, no i chyba najważniejsze - odrzuca mnie od fajek! Robiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny, może dlatego że był to najtańszy test... Nie wiem... Jutro idę zrobic badanie z krwi o ile nie przyjdzie @.. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) hot or cold ---> moja kuzynka ponad rok sie starala, tez byli zdrowi ale tak bardzo pragnela dzidzi zen ie mogla zajsc ale im sie udalo ;) Tez tak mysle jak truskava, moze jakis urlopik ? odpoczniecie chociazna pare dni dobrze by bylo zebyscie pojechali..:) Truskava kurcze poczekam jeszcze do konca tygodnia jak nie to w poneidzialek ide do lekarza! ogolnie to przedwczoraj mialam sluz lekko podbarwiony na brazowo wczoraj bialy a dzi tez lekko podbarwiony jest go barrrrrrrrrrdzo malutka ilosc na majtkach nawet wkladki nie uzylam... a mzoe to implantacja ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipilankszturn nie wiem czy czytałaś poprzednie moje wypowiedzi ja właśnie w tym miesiącu wrzuciłam na luz ! nie nakręcam się bo w tamtym miesiącu się niepotzrebnie nakręciłam a potem smutek, rozczarowanie.... piszę do dziewczyn o moich objawach po to aby te które są bardziej doświadczone co kolwiek doradziły, po drugie wszystkie piszemy o swoich problemach, wątpliwościach itd, Truskava mnie właśnie ok 2 tygodnie bolał jajnik tak jak Ty opisujesz przy siedzeniu , chodzeniu lepiej idz do lekarza!]] Judytka życzę powodzenia i Wam dziewczynki z całego serducha!!!!! Ja za miesiąc dalej będę próbowała chociaż w tym napewno leniuchowac nie będziemy z Moim M:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold życzę powodzenia ! napisz jak wynik taestu mam nadzieję że 2 kreseczki wyjdą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka wiem wiem ale dopiero 6,06 mam wizyte.. poczekam do konca teog tygodnia jak @ nie przyjdzie ide do gina ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
Witam wszystkich, Prosze o porade. Po kilkuletniej przerwie zdecydowalam sie na plasterki Evry. Rozpoczelam brac je pozno wieczorem w dniu kiedy dostalam okres. Okres dostalam bardzo wczesnie rano wiec w sumie zaczelam je jakies ok 18 godzin pozniej. Po dwoch dniach mi sie dokleil pierwszy plasterek. Po paru godzinach przykleilam nowy. Po kolejnych dwoch dnaich znowu sie odkleil. Zdecydowalam sie je odstawic. Trenuje regularnie i po kazdym treningu plasterek sie odkleja- stwierdzioalam ze to nie ma sensu.Po 3 dniach dostalam krwawienia z ostawienia trwajace prawie 5 dni. Kochalam sie z moim mezczyzna w dniu kiedy dostalam krwawienie z odstawienia czyli 3 dni po przerwaniu plasterkow i dokladnie w tydzien po moim okresie normalnym. Kochalismy sie tez nastepnego dnia. Czy jest jakakolwiek szansa ze moge byc w ciazy? Czy te plasterki jendak jakos jescze dzialaly? Od kiedy sie wtedy liczy owulacja? -od pierwszego dnia okresu czy od tego krwawienia bo jesli od samego okresu to bylyby to dni plodne, tylko zastanawiam sie czy to wlasnie mozliwe? Prosze o odpowiedzi. dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot or cold wiesz co jestem na 99% pewna, że to ciąża u Cieibe skoro orzuca Cię od fajek! :) to już jest 1 i w sumie główny sugnał, że coś się dzieje:) daj znać co i jak :) novynetka moze implantacja, kto to wie, trzeba być dobrej mysli, ja za Ciebie rybko trzymam kciuki, zresztą za wszystkie:) nie byłam w aptecre bo nie miałam kiedy, miałam straszny zapierdziel ale boli mne nadal czuje go nawet jak siedze. musze zadzwonić dzis w końcu do tego lekarza. Moniczka tak tak pójde do lekarza, bo z\ tym nie ma żartów. A Tobie życze w takim razie faolki w przyszłym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam wczoraj test ale pokazał tylko jedną krese :-( Truskava też myślałam, że skoro odrzuca mnie od fajek to jestem w ciąży no ale test pokazał inaczej... Poczekam jeszcze do jutra.. A wiecie co? Strasznie w nocy drętwieją mi ręce :/ Od 2 tyg tak mam :/ Jak sie obudzę, to w ogóle ruszać nimi nie mogę.. Ne wiem czy mam za mało jakiś witamin czy co :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka861
Hotor Cold jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko ze mam @ dostać około 4 czewca ale od 3 dni bolą mnie piersi i jajniki.Teraz mam wysokie temperatury i mam nadzieję że sie utrzymają:) Test robiłam dzisiaj ale tez 1 krecha:/ Myślę ze tez za wcześnie zrobiłaś test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka no to czekamy razem z niecierpliwością na dzień @ :) oby się jednej z nas udało w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×