Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

dzieki HotOrCold mam nadzieje, ze Twoje badania -bhcg beda Ci rosly - jezeli tak to jestes w ciazy - wazne jest to aby rosly w odpowiedzi sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enge no tak wiadomo :) Ja tez mam nadzieję, że w końcu nam się udalo :) a Ty ze swoim ukochanym długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enge powodzenia ;) hotorcold--> bylam u lekarza wlasnie wrocilam... generalnie dostalam ochrzan za to ze odstaw3ilam tabletki ^^ powiedzialam jaka jest sytuacja no i mnie zbadal od stop do glow, stwqierdzil ze macica jest mala, ciazy nei widac ale na okres to tez nei wyglada...... powiedzial ze mam czekac bo on nei wie co mi jest !!!! wyobrazacie to sobie ? wyszlam taka wsciekla ze szok, powiedzial ze na ciaze moze byc za wczesnie zeby to stwierdzic.. i teraz nie wiem :( testy negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka z jednej strony - skoro powiedział, że za wcześnie żeby stwierdzić ciąże- może mieć rację :) może jesteś we wczesnej fazie?:) po drugie nie powinien Cie ochrzanić o tabletki - co Twoja sprawa a po trzecie pociesze Cie.. Gadałam z przyjaciółką,która jest w 18tygodniu i wyobraź sobie ostatnio chciała zrobić sobie test tak dla jaj bo przeczytała,że nie zawsze wychodzą i w to nie wierzy. Zrobiła i pokazało jej 1 kreske! :) także może nie jest źle.. Czekaj jeszcze.. zrób w przyszłym tyg test albo leć na bete :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam bo 6 czerwca jestem umowiona na wizyte u innego lekarza i poczekam pojde tam i zobacze co mi tamtej powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje ze bedzie madrzejszy ;) na @ mam zero objawow, zauwazylam jedynie ze jest i czasem bardzo duszno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz staralismy sie 16miesiecy i jak napisalam serduszko niezabilo.Martwa ciaze usuwana mialam w czerwcu 2010 a od pazdziernika znowu zaczelismy sie starac i jak widzac do dzisiaj nic. Ale nie mamy calkowitego parcia na dzieco mimo 32lat na karku. Bo niestety na niektore sprawy nie mamy wplywu - co nie znaczy , ze sobie odpuscilismy o nie i co ciekawe MAGIA WROCILA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
novoyetka mi tez duszno ale czy to nie czasem ze wzgledu na te pogode.? ja nie wytrzymalam i dzis poszlam na bete. dzis wieczorem powinnam miec wyniki na necie i skoncza sie moje oczekiwania i niepewnosci. przynajmniej bede wiedziec i juz. po co sie ludzic jak nie ma nic. po co zyc w niepewnosci jak mozna sie cieszyc . dam znac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ameliana daj znac ;) no wlasnie tez myslalam ze tka moze byc na pogode;) tylko ze czasem mi niedobrze jest ale nie az tak bardzo zebym wyniotowala tylko takie lekkie nudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co dziewczyny ? bylo sucho u mnie przez ostatnie kilka dni, dzis po wizycie u lekarza mam dosc duzo gestego bialego sluzu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam cały czas mokro :D tzn nie aż tak bardzo ale ciągle czuje, że coś leci. Jest strasznie ciepło i strasznie duszo i jajniki ciągle mi nawalają. Byłam sie zapytac ile kosztuje beta i ok 25zł także w przyszłym tygodniu pójde zrobić w razie żebym nie miała rozczarowania u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold--> lekarz mi dzis powiedzial ze moge zorbic bete na wlasny koszt, ale przynajmniej 2 razy miusze zrobic zeby wiedziec czy poziom wzrasta, tobie radze to samo idz w tym tygodniu i w nastepnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Na beta już nie musze iść.. dostałam wczoraj okres :( Jestem tak załamana jak nigdy :(:( I już nawet nie mam sił się starać :( trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold Przykro mi, ze nieudalo sie tym razem. Ale moze to dobry pomysl zeby przestac sie starac a wtedy dzidzia sama przyjdzie a Ty oszczedzisz sobie rozczarowan. W koncu najwiecej dzieci rosdzi sie z wpadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enge ale ja już w ogóle nie bede sie starać. Teraz musze zająć się ślubem i wszystkimi sprawami... Może po ślubie znowu zaczniemy... Nie mam już sił na to i muszę chyba psychicznie odpocząć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold--> strasznie mi przykro :( No ale skoro zajmujecie sie teraz slubem to mzoe warto poczekac, dlatego ze przygotowania zwiazane ze slubem sa dosc stresujace, a wiadomo to ma zly wplyw;) w noc poslubna dajcie czadu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsnjsnjdsndsn
"Dzidziuś", "kobietka"... współczuję twojemu mężowi, że ma bezmózga za żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold no to ladnie ;) a w jakim miescie mieszkacie ? :P moze sie wbije na weselicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123nikita
Witam mam pytanie od roku brałam tabletki antykoncepcyjne ostatnią wzięłam 15 maja okres dostałam 19 skończył mi się 22,natomiast 28 i 29 kochałam się z narzeczonym bez żadnego zabezpieczenia jaka jest możliwość że mogę być w ciąży nie boje się jeśli w niej. . . zdanie mam podzielone będę to będę ale odczułam coś dziwnego taki ból w okolicach podbrzusza nigdy wcześniej go nie miałam nawet przed miesiączką i ciągle mam wrażenie że dostałam okres lecz idę do łazienki i go nie ma... słyszałam od jednych znajomych i że po odstawieniu jest trudno zajśc w ciąże szczególnie w pierwszym miesiącu natomiast od innych że łatwo szczególnie w pierwszym miesiącu .... co zrobić chciała bym wiedzieć jak najszybciej ponieważ mam ciężką prace która nie nadaje się dla kobiet w ciąży Proszę o odpowiedz Pozdrawiam dodam że tabletki odstawiłam całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123nikita
Witam mam pytanie od roku brałam tabletki antykoncepcyjne ostatnią wzięłam 15 maja okres dostałam 19 skończył mi się 22,natomiast 28 i 29 kochałam się z narzeczonym bez żadnego zabezpieczenia jaka jest możliwość że mogę być w ciąży nie boje się jeśli w niej. . . zdanie mam podzielone będę to będę ale odczułam coś dziwnego taki ból w okolicach podbrzusza nigdy wcześniej go nie miałam nawet przed miesiączką i ciągle mam wrażenie że dostałam okres lecz idę do łazienki i go nie ma... słyszałam od jednych znajomych i że po odstawieniu jest trudno zajśc w ciąże szczególnie w pierwszym miesiącu natomiast od innych że łatwo szczególnie w pierwszym miesiącu .... co zrobić chciała bym wiedzieć jak najszybciej ponieważ mam ciężką prace która nie nadaje się dla kobiet w ciąży Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki dawno mnie tu nie było a to tylko dlatego że nie mam zbyt wiele czasu, u mnie nic nowego od jutra zaczynam brac luteine mam nadzieję że w tym m-ącu będzie dalsza kuracja , bo jak pamiętacie myślałam że ciąża a okazało się że mam torbiela. Dziś ide do gina bo kończy mi się bromergon to odrazu sprawdzę co t rorbielem bo nie pokoje się trochę....! Co u Was? pozdrawiam HotOrCold przykro mi! po ślubie zacznijcie staranka wkońcu się nam uda!! głowa do góry novynetka odczekaj trochę i zrób test albo najlepiej idź na betę , ale pamiętaj nie wolno za mocno się nastawiac na ciążę ja tak zrobiłam w tamtym miesiącu było rozczarowanie łzy, w tym dałam na luz co ma byc to będzie na pewno kiedyś się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123nikita ---> teza tak mam jak ty ;) tyle ze dzis jest 43 dzien a ja @ dalej nie mam bylam we wtorek u lekarza i stwierdzil ze yo nei wyglada ani na @ ani na ciaze, moze tak byc z odstawienia, co do zans to szanse sa bo podobno po odstawieniu jest sie "nadplodnym" mysle ze powinnas tak po co najmniej 2 tygodniach od stosunku zrobic test ;) moniczka ---> nie nastawiam sie jak wyzej napsialam bylam u lekarza i on sam nie wie;/ mysle zep oprostu nie jestem w ciazy a to tylko efekt odstawienai tabletek. w poniedzialek ide od innego lekarza, w meidzy czasie nie robie zadnych testow bo to bezsensu tylko wydaje pieniadze. zobacze co mi ta babeczka powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka w takim razie idź do lekarza innego bo nie może byc tak że nie masz tyle czasu okresu....! będzie dobrze, ja właśnie wruciłam od gina byłam po recepte bo bromergon mi się skończył miałam od jutra brac luteinę ale nie kazał nie wiem czemu ale cieszę się z tego chociaż że torbiel zanikł!!!! pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka tak tez zrobie w poniedzialek na 14 mam wizyte wiec po wizycie dam znac;p ostatni stosunekj byl bodajze 26-27 maja wiec test moglby nie wykryc ale tak naprawden ie wiaodmo kieyd moglabybyc owulacja i czy w ogole byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
HotOrCold glowa do gory. 12 cykli to nie jest malo ale az tez nie tak wiele. Ja wychodze tez za maz...za 14 dni. Masz juz sukienke w domu? Masz zrobione jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska27 moja sukienka dopiero zaczyna się szyć :):) a badania wszystkie porobione wszystko jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Ja swoja odbieram za tydzien...juz od 2 tyg jest gotowa. A duze robicie wesele? A probowaliscie na clo z monitoringiem cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×