Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

to zalezy czy chcesz zajsc w ciaze cyz nie ? :D jesli nadal miesiaczkujesz to masz szanse na ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
czesc dziewczyny! zaczne od tego ze bardzo sie ciesze ze tak fajne i pozytywne forum zalożyłyscie :) po za tym jestescie tak cieple i sedeczne wszystkim ze zdecydowalam sie napisac o tym co mnie trapi: to jest nasz (moj i mezusia) 1 miesiac staran. ost miesiaczke mialam 20 maja i na poczatku czerwca intensywnie pracowalismy ;) praktycznie od pierwszego dnia po zakonczeniu owulacji mam takie dziwne uczucie kłucia w brzuchu, do tego delikatne skurcze w jajnikach. i jeszcze jakies dziwne przeczucie z moze sie udalo. dzis mija 7 dzien od konca dni plodnych a obudzil mnie mocny skurcz w jajnikach. pobolalo i przeszlo... ale ok godz 17 poczulam sie nie komfortowo, poszlam do lazienki i zobaczylam ze krwawie/ plamie. pierwsza mysl byla ze sie nie udalo i poprostu dostalam okres ( ale 7 dni wczesniej? to nie w moim stylu ;) bo mam okres rowno co 30 dni) ubralam tampona i zapomnialam. jak go wymienialm okazalo sie ze praktycznie jest czysty. sama juz nie wiem co to jest? jak mam to interpretowac.... myslam ze moze to objawy implantacji ale juz sama nie wiem. moze Wy mi jakos poradziecie :) pozdrawiam Was serdecznie i szczerze zycze powodzenia w babelkowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to byc implantacja ale niekoniecznie tez tak mialam.. mam zmiany torbielowate w obu jajnikach, niechce ciebie straszyc, ale mysle ze dobrze by bylo gdybys zrobila test Bhcg on najszybciej da wynik, jesli bedzie negatywny idz do ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
tak, tez czytalam Twoje wczesniejsze wpisy wiec tez o tym pomyslalm. bylam w grudniu na badaniach i moja gin powiedziala ze mam czysto zadnych torbieli. hmm ale jezely jest to torbiel spowodowana niepieknietym pecherzykiem to w sumie ona moze urosnac w ciagu jednego cyklu. najgorsza jest niewiedza... pozostaje mi poczekac jeszcze pare dni i zrobic test. pozdrawiam i zycze szybkiego pelnego zdrowka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AaggaaAga Wszystko będzie dobrze, odwiedz lekarza i będzie wiadomo co i jak . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propo to w czwartek ma planowo dostać @ , dziś rano zrobiłam test (liczyłam, że może się udało ) ale chyba za wcześnie i pokazał 1 kreskę. Czekam do czwartku, chociaż straciłam już nadzieję, że się udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies nie zalamuj sie testy wychdozaa dopiero NAJWCZESNIEJ w dniu spodziewanej miesiaczki wiec poczekaj. agggaaaa zrob sobie Bhcg to mozna robic juz 7 dni od stosunku bodajze a z tego co przeczytalam to juz minelo troche czasu, a bedziesz miec 100% pewnosc. wyniki masz tego samego dnia koszt ok 25 zl. no i konieczna wizyta u ginekologa, nawet gsyby sie okazalo ze to implantacja to warto to zbadac, ja mialam plamienie brazowe myslalam ze to owulacja potem mialam jendodniowe myslalam ze to implantacja i okazalo sie pelno guzow wiec nigdy nic nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!! novynetka nie stresuj się tym torbielem ja też miałam w tamtym miesiącu i sam się wchłonął i jest ok, a po drugie lepiej znac przyczynę i się leczyc niż nie wiedziec i się denerwowac że znów się nie udało więc głowa do góry będzie dobrze!!! AaggaaAga tak jak dziewczynki pisały zrób badanie a potem do lekarza Anies3 z testem poczekaj do dnia spodziewanej@ wcześniej nie ma co się stresowac , ja też wcześniej robiłam i było rozczarowanie , szkoda kasy A ja kochane powinnam dostac w niedziele 19tego zobaczymy co będzie !!! Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
witajcie! dzis czuje sie okropnie :( jakbym byla chora :( bola mnie plecy, pobolewaja jajniki, jakas jestem oslabiona i do tego znow plamie. a moze to jednak oznaki okresu?tylko ze jest to czysta czerwona krew... sama juz nie wiem :( a powiedzcie gdzie moge zrobic badanie beta? i o kazdej porze? musze byc na czczo? dziekuje za pomoc :) pozdrawiam Was serdecznie i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
Anies3 - trzymam za ciebie kciuki! napewno to mala fasolka i juz sie z Toba bawi w chowanego :P novynetka - zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AaggaaAga test można wykonac o każdej porze dnia!!! wiesz co a może lepiej pójdź do lekarza, byłabyś spokojniejsza/.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trukava888
Hej dziewczyny aaaAAAAaaaa plamienie to niekoniecznie musi być implantacja. Dziewczyny maja racje- najlepeij idz na bete bedziesz pewna na 100% a mierzysz sobie temperature? Nowynetka przykro mi:( ale wyleczysz to dziadostwo i bedziesz mogla sie starać, a najważniejsze, ze bedziesz wiedzieć iż jesteś zdrowa:) trzymam kciuki za wszystkie i witam nowe rorumowiczki;) a u mnie to nic ciekawego, szukam różnych stronech dotyczących planowania ciąży i takie tam, wole wszystko wiedzieć :) za 2 dni zaczynają mi sie plodne ale postanowilam, że nie bede usilnie o tym myśleć. Jesli mam być w ciązy w tym miesiącu to mimo wszystko będe a jesli nie to swiat mi sie na glowe nie zwali choć bardzo bym chciała już dzidzie. Ale to dopiero mój drugi cykl więc zobaczymy:) powodzenia laseczki aaaa i jeszcze jedno, gdzieś wyczytałam, że podczas stosunku najlepeij aby dziewczyna miała orgazm od razu po facecie bo to sprzyja spermie, tzn, skórcze macicy powoduja zassanie spermy głębiej. Tak przynajmniej pisali- ile w tym prawdy to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava tez to kiedys wyczytalam o tym orgazmie :D ciekawe czy dziala :P moniczka ja nie mam torbiela tylko po kilka guzow na kazdym jajniku sa to zmiany chorobo torbielowate... aaggaaaga mysle ze skoro plamisz i zle sie czujesz powinnas to skonsultowac z lekarzem, nawet jesli okaze sie to @ to dla swietego spokoju warto to sprawdzic naprawde!! Ja dzis bylam w szpitalu sie dowiedziec jakie kolejki do lekarza i wiecie co ? LISTOPAD NAJWCZESNIEJSZY TERMIN !!!!!!! jak ja to uslyszalam to grzecznie podziekowalam i wyszlam, ide prywatnie do pani ginekolog moja mama do niej chdozila z torbielami i miesniakami.. generalnei to stwierdzilysmy z mama ze ie powiem jej o skierowaniu do endokrynologa tylko dam jej to moej usg co mialam robione i powiem ze poprostu chcialam zmienic lekarza na prywatnego i tyle zobaczymy co ona mi powie, bo z drugiej storny jk tamta baba mogla mi powiedziec ze na 99% jestme bezplodna skoro nie zrobila mi zadnych badan tylko to usg.. troche to bezsensu, rozmawialam z kolezanka o niej i powiedziala ze ta baba nawet nei widziala przez pol roku ze ona ma torbiel na jajniku, poszla prywatnie i od razu ja wyleczyli tak wiec to byla moja ostatnia wizyta u niej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem popoludniu zadzwonie do niej i sie umowie na wizyte, choc wiec ze zbankrutuje.. 100 kazda wizyta plus badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
witajcie! nie bylam dzis na badaniach na becie bo ledwo doczłapałam do domu. tak mnie mocno bolal prawy jajnik, az promieniowal do wewnatrz prawego uda. do tego w sklepie myslam ze zaslabne. niestety wcaz krawawie/plamie tylko teraz mocniej niz wczoraj ale wciaz tylko na czerwono. musialm sie pozlozyc i dopiero teraz mi przeszlo. zaczelam czytac ze to moze byc samoistne poronienie ( bo mocno bola mnie tez plecy), a znowu na innych stronach wypowiadaja sie "fachowcy" ze to normalne podczas implantacji. zglupialam :/ postanowilam poczekac do piatku i zrobic test na mocz, bete a wieczorem odwiedzic mojego gin. a poki co nie chce sie w zadna strone nakrecac. a jak Wam mija dzien? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy. AaggaaAga wszystko będzie dobrze, wg mnie nie powinnas czekać do piątku tylko jak najszybciej iść do lekarza, oczywiście decyzja nalezy do Ciebie . Novynetka informuj na bieżąco co tam u ciebie. Głowa do góry i wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki Kochana. Ściskam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
wiem , tylko moja gin przyjmuje w srody ( ale mam wtedy prace) i w piatki popoludniu, wiec sila rzeczy musze poczekac do piatku ehh ale obawiam sie ze jednak to juz nie ciaza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki rozumiem, więc czekam na informacje w piątek wieczorem, co powie Twoja Pani doktor. Wszystko będzie dobrze zobaczysz:) Trzymam kciuki i pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......lol
aaagaaa żywa krew to na pewno nie żadna implantacja ! jak czytam Twoje opisy to od razu pomyślałam niestety ,że to może być poronienie. Ja bym nie czekała tylko poleciała do szpitala i to biegiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadam sie agggaaa powinnas jak najszybciej skonsultowac to z lekarzem nawet jesli zmusiloby to ciebie do odwiedzenia szpitala ! ja w piatek na 16 mam wizyte wiec dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgjkgnhmjk
agggaaa, mi to wyglada na implantacje, tez mialam krew podczas implantacji, ale tylko na papierze, nie leciala jak przy okresie, niewielkie ilosci. Jesli nigdy wczesniej nie mialas czegos takiego, to jest to implantacja. Bylo to na jakies 7 dni przed okresem. powodzenia, dla mnie to wyglada na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgjkgnhmjk
i jeszcze jedno, jesli to jest implantacja, to kup najczulszy test i zrob go jeszcze dzis, nie musi byc rano, a jesli dasz rade poczekac do rana to zrob rano. Do szpitala nie ma co gnac, to bez sensu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......lol
przestań pieprzyć ! Jesteś lekarzem i badałaś tą dziewczyne,że wiesz co to jest ? jeśli faktycznie poronienie to dalej będziesz taka pewna siebie ? Jeśli jest żywa krew nawet w ciąży to nie oznacza to niczego dobrego, lepiej wszystko sprawdzić niż potem żałować,że się nic nie zrobiło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgjkgnhmjk
kochana, nie goraczkuj sie, o jakim poronieniu mowa, jesli jest jeszcze przed data miesiaczki. Nikt nie bedzie nawet takiej ciazy ratowal i jesli to poronienie, w co watpie, bo przy poronieniu sa silne bole brzucha i skrzepy, to jesli ta ciaza wlasnie teraz ulega samoporoneniu, to tylko lepiej dla matki, widocznie byla za slaba zeby sie utrzymac, 50 % ciaz ulega samoistnemu poronieniu przed data miesiaczki i NIKT takich ciaz nie ratuje, a wrecz sie nawet nie powinno, wiec przestan sie goraczkowac. Moim zdaniem to implantacja, o ile nigdy tak wczesniej nie miala jak i nie ma innych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
dzieki za opowiedzi :) choc mam teraz wode z mozgu :P wiec nie wiem czy nie mam po co isc do szpitala, bo nawet jezeli bylo to samoiste poronienie to bylo to tak szybko ze organizm sobie sam z tym poradzi i lekarz nie ma co czyscic. z zreszta wiekszośc kobiet mysli ze dostalo wczesniej okres a nie ze poronily. u mnie to krawienie jest jak plamienie , poza tym jest to czysciutka krew ( jakbym sie skleczyla, bez skrzepów, tylko sluz). mam tak pierwszy raz. hmmm chyba faktycznie zrobie jutro test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgjkgnhmjk
i jeszcze jedno, do tej znerwicowanej powyzej, tak starasz sie o dziecko, ze juz masz klapy na oczach, nikt nie ratuje poronien jak nawet nie ma stwierdzonej ciazy. I ktos tak niedouczony zabiera sie za starania o dziecko, porazka. Moze chociaz umierz sobie mierzyc temperature i wiesz kiedy owulacja, moze tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......lol
fhgjkgnhmjk dla Twojej wiadomości pani mądralińska nie staram się o dziecko ! a Ty nie mierz wszystkich jedną miarą, skoro Ty miałaś takie plamienie i była to implantacja to nie znaczy,że każda będzie miała tak samo. Ciąży na zachodzie nie ratuje się do 12 tyg ,bo dla nich to nie ciąża. W Pl ratują ,wiec jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj w tej kwestii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×