Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

zgadzam sie z wami luteinka na podtrzymanie pewnie ;) moze wam sie udalo :) a tak w ogole wiecie co ? cos ze mna nie tak ... wzielam dopiero 2 tabletki duphastonu i w ogole nie mam ochoty na przytulanka w ogole dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
Kobietki... czekam na @, będzie za około 5 dni, biore Duphaston (16-25), od kilku dni boli mnie brzuch, przed owulka , w owulkę i zaraz po niej daliśmy czadu z mężo :) cycki mnie bolą od kilku dni, sutki zwłaszcza. Brzuch kłuję, ciągnie, wczoraj spałam po południu , a nigdy tego nie robię :/ padłam zwyczajnie taka byłam śpiaca :) poza tym przed wczoraj zmierzyłam temkę 36,9, wczoraj 37,4, mąż mówi,że to ciążą, zrobiłam dzis test 9 dni po owulce, ale negat... hmm... za wcześnie? powtórzę w dzień okresu :) co Wy na to ? :) mamuśki doświadczone pisać do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka nie robiłam tego bo wydawało mi się to zbędne - dostałam @ więc ciąża wykluczona. Ale teraz... Sama nie wiem. Poczekam te 10 :) Jak nie dostane tej wredoty to pójde na beta :) novynetka a może to jakieś skutki uboczne? spadek libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka mam ten sam problem :( po wcześniejszym okresie totalnie przeszła mi ochota na sex i praktycznie cały czas odmawiałam mężowi. Myślałam, że chc=ocoaż w płodne bede działać ale tak mi się nie chciało, że odpuściłam :( może to po tym castagnusie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaveczko ja też biorę castagnus ale takiego skutku ubocznego nie zauważyłam. Jestem jedynie śpiąca bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny mozliwe ze to po tym duphastonie..kazdy organizm reaguje inaczej jednej nic nie jest druga ma wiele skutkow obocznych ;p jak to z nami kobietami ;) agnisz moe to ciaza ale poczekaj do terminu @ i najwyzej zrob test. widze ze bierzesz duphaston, moze ty mi pomozesz ? mialam wziac peirwsze 10 tabletek zeby wywolac @ i jak dostane @ to od 16 do 25 dnia cyklu mam brac potem odstawic i czekac na @, jak @ przyjdzie to znowu 16-25dnia cyklu brac odstawic i tak wkolko. troche to [pokrecone i sama sie w tym gubie :D po ilu dniach od odstawienia duphastonu dostajesz miesiaczke ? i jak wyliczasz owolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
novynetka To był mój pierwszy cykl z Duphastonem, ale duzo o tym czytałam, pytałam też mojego ginekologa i mówił,że na początku tj. 1,2 cykl okres przyjdzie do 7miu dni po odstawieniu, ja czekam :) zobaczymy dziwnie sie czuję, ale może to też wpływ duphastonu... Jeśli chodzi o owulację, to powiem Ci szczerze,że u mnie jest rzadko... a jak juz jest to cieżko ją wychwycić, lekarz zaproponował mi kupno TESTÓW OWULACYJNYCH, są niedrogie, kupiłam zestaw na allegro bo bardziej sie opłaca niz w aptece, na allegro za 40szt zaplaciłam 39zł z wysyłką, są i po 18,- ale jest ich mniej, także w tym cyklu doskonale utrafiłam z owulacją dzięki nim :) stosowałam od zakkończenia okresu aż do pojawienia się dwóch kreseczek na teście owulacyjnym, stąd mam cichą nadzieję,że sie w końcu udało, rok sie staramy :) trzymaj kciuki, jeśli będę jeszcze mogła pomóc to pisz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
aha, novynetka też biorę Duphaston od 16-25 dc potem 5, 7 dni i ma być okres...tzn ja mam nadzieję , że go nie dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz tez czytalam ze po 5-7 dniach powinna przyjsc @ jednak moja ginekolog powiedziala ze mam brac przez te 10 dni i czekac do 14 dnai na okres jak nei przyjdzie to mam do niej isc i wysle mnei na badania hormonalne wiec nie rozumiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
agnisz ja jak bylam w ciazy to gdy zblizal sie okres to czulam sie wlasnie jak na okres a jak sie zaczal spozniac to mocno bolaly mnie piersi i sutki ale test robilam dopiero tydzien po planowanym okresie bo myslalam ze po raz kolejny sie nie udalo ale na szczescie sie mylilam :) dziewczyny co to jest ten castagnus? czy jest na recepte i w jakim celu sie go stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w poniedziałek idę na zastrzyk pregnyl na pęknięcie pęcherzyka ale najpierw na usg czy dojrzały ,po lekarzu jadę na tydzień na wakacje sami we dwoje:) akurat będziemy mieli cisze i spokój by popracowac:) może w końcu się uda!!! czego i Wam dziewczynki życzę z całego serducha!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
a ja dzis zrobilam test owulacyjny i jest usmiechnieta buzka :) a juz sie balam ze nie mam owulacji. tylko ze niestety dzxis sie z mezem nie bede widziala wiec musze czekac do jutra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANISZ
JASTRO, dzięki za nadzieję :) polecam Ci testy na owulację, zwłaszcza przy nieregularnych cyklach (ja tam mam), bo wtedy ciężko kobiecie ją wyliczyć, a temperatura to nie wszystko! mój lekarz kazał mi w kąt odłożyć termometr, bo to tylko niepotrzebnie mnie stresuje... :) dziewczyny, dziś kolejny dzień jak się dotknę, albo jestem bez stanika bolą mnie piersi od pach i sutki, znowu kłuje mnie lewy jajnik :( piersi nigdy mnie nie bolały,nawet przed @. To chyba efekt Duphastonu a nie ciąża, miałyście tak po tym leku? planowana @ 27/06, nie chce Cię!!!a kyszzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę, że dziewczyny działają :) Tak mnie dziś wzięło na rozmyślania. Dlaczego te które nie chcą dzieci tak łatwą zachodzą w ciążę, a te co się starają to wtedy to wszyst tak długo trwa!!! Sama przestane o tym wszystkim myśleć bo to staje się jakąś obsesją !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro to dobrze bo jak wczoraj robiłaś test tzn. owulację będziesz miała w ciągu 24-36h także do roboty:) ja test na owulkę zrobię dopiero w poniedziałek bo tak wypada 13dc zobaczymy co będzie też się martwie że niemam owulacji :( bynajmniej chyba do tej pory nie miałam, pozdrawiam wszystkich życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny Ponoc nadzieja matka glupich i jak kazda matka kocha swoje dziecko:)) I znowu mam nadzieje tym razem podszyta strachem, ze nic z tego a dlaczego?. Jestem senna jak w poprzedniej ciazy zasnelam w pracy przy biurku, niesmakuje mi kawa jak w poprzedniej ciazy,Tylko, ze biore catagnusa i to moga byc efekty uboczne a @ dopiero za tydzien. Wim wiem nie nakrecaj sie tylko jak to zrobic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka v nie przejmuj sie owulacja.. ja tez prawdopodobnie nigdy jej nie mialam :( ja dziewczyny nie mam zadnych objawow jak przed @ jeszcze 5 dni bede brac duphaston najpozniej 4,06 ma byc @ jesli nie przyjdzie to sie chyba zalamie :( bo 12,07 planujemy wyjazd za granice a jesli @ nie przyjdzie to bede zmuszona zostac tutaj i sie leczyc.. :( no chyba ze @ nie przyjdzie z innego powodu;p to bede barrrdzo przeszczesliwa, choc watpie w to.. poki co zalewaja mnie hektolitry sluzu :D jastro ty tez tak mialas jak go bralas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
novynetka nie przypominam sobie zebym miala wiecej sluzu, nie widzialam wogole zmian po duphastonie ale ja go bralam tylko jeden cykl i zaszlam. dziewczynki ja juz po starankach :) testy owulacyjne i bol podbrzusza wskazuja ze to dzis mam owulacje ale nie chce sie nakrecac bo pewnie znowu nic z tego. Maz mowi ze wieczorem mozemy powtorzyc staranka ale przeciez plemniki potrzebuja chyba 2 lub 3 dni zeby dojrzec wiec nie wiem czy jest sens. a teraz mega dlugi czas wyczekiwania na @ a raczej na jego brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
enge trzymam kciuki zeby ci sie udalo :) Moniczka mi wlasnie test wykazal ze zbliza sie owulacja w 13dc a gdybym go nie zrobila to pomyslala bym raczej ze mam jeszcze 3-4 dni do owulacji i bym przegapila. ja mam cykle od 28-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro - co do plemnikow to jest wiele wzajemnie wykluczajacych sie teori jedne mowia o wszczemiezliwosci przed owulacja i dopiero w finalowym momencie przytulanko itp. inna teoria mowi ze seks powinnien byc regularny wtedy costam costam blabla.. Jezeli twoj maz ma zdrowe plemniki to tylko milej zabawy. Wkoncu nasze babki jakos zachodzily w te ciaze (moja miala 8) :) Czasem mam wrazenie, ze zbyt duzo wiedzy powoduje, ze niemozemy zafasolkowac - taka blokda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro - tylko sie nie poddawaj i kozystaj z przywilejow malzenstwa co do plemnikow i ich odbudowania to teori jest mase a niektore sie wzajemnie wykluczaja. Moja przyjaciolka miala policystyczne jajniki a cykle nawet 60d. I co tu duzo mowic ustaleni dni plodnych bylo niemozliwe. Dzisiaj ma sliczna dziewczynke a przepisna dziecko dala taki - Gdy seks Ci bedzie wychodzil bokiem (od nadmiaru - co dzinnie staranie o potomka) To znaczy ze niedlugo bedziesz mama. To dowodzi ze mozliwosci facetow sa ogromne - Zatem Panowie i Panie do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi szalej i pisalam drugi raz bo nie pojawila sie odp na forum - przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie do dziewczyn ktore biora castagnus: czy Wasza waga się podniosła?? Ja biorę go od zeszłego tygodnia i przytyłam 2 kg :/mimo tego, że się odchudzam i chodzę na siłownie 2 razy w tygodniu :/ Normalnie mam doła bo chuda nie jestem, troche ciałka mam, staram się to zrzucić żeby mieć lepsze warunki do zajść w ciąże a tu nagle 2 kg up :/ i jestem strasznie senna po nim. Ciagle chce mi sie spac :/ mój pms jest jeszcze gorszy niż przed braniem a powinien być lepszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaggaaAga
hej dziewczyny! widze ze sie sporo dzieje :) ja wlasnie zrobilam test na owulke i wyszly mi 2 krechy ale jedna slabiutka. z tego co wyczytalam to znaczy ze jeszcze jej nie mam. ale tak sobie pomyslam ze fantastycznie byloby za pare dni zobaczyc takie 2 kreseczki na tescie ciazowym :D tescik na owu zrobie znow jutro a przytulanki i tak beda :D pozdrawiam i 3mam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
enge dzieki :) a ty kiedy masz dostac okres? ja 8.07 wiec pozostaje czekac :) ale jestem niecierpliwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
hotorcold co do wagi to nie wiem ale czytalam na innym forum ze niektore dzxiewczyny po castagnusie tez byly senne. aaggaaaga dzialaj, dzialaj :) na moje niewprawione oko jutro lub pojutrze bedziesz miala owulacje a w zwiazku z tym ze plemniki troche zyja (chyba 72 godz) to jest duza szansa ze trafisz :) powodzeni8a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×