Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość ala ku
Hot Or Cold poronienie jest do 22 tyg. a od 23 tyg.mówi sie o porodzie przedwczesnym. Miesiączka (możesz mież plamienie,,, organizm musi pozbyć się bety z krwi) pojawia się przeciętnie 4-6 tygodni po poronieniu. Jednak, gdybyś zaszła w ciążę w tym cyklu po... (A PŁODNOŚĆ PO PORONIENIU PONOĆ WYŻSZA), to ryzyko poronienia może być większe, niż jeśli poczekasz 2-3 cykle. Zwykle zaleca się wstrzymanie się przez taki właśnie okres, aby dać czas organizmowi (a często i psychice) na pełną regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka gratulacje!! coraz większej ilości dziewczyn się udaje:) super. ja jjestem załamana;/ obdzwoniłam wszystkie przychodnie i szpitale w mojej miejscowosci nigdzie nie wiedzą gsdzie robią takie badanie;/ na domiar złego dzwoniłam do głównych klinik i szpitali w gdańsku- tam też nie wiedzą. no za przeproszeniem kurwa dają mi skierowanie a sami nei wiedzą gdzie wykonuje się takie badanie? Ta nasza służba zdrowia to jakaś kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka gratulacje!! coraz większej ilości dziewczyn się udaje:) super. ja jjestem załamana;/ obdzwoniłam wszystkie przychodnie i szpitale w mojej miejscowosci nigdzie nie wiedzą gsdzie robią takie badanie;/ na domiar złego dzwoniłam do głównych klinik i szpitali w gdańsku- tam też nie wiedzą. no za przeproszeniem kurwa dają mi skierowanie a sami nei wiedzą gdzie wykonuje się takie badanie? Ta nasza służba zdrowia to jakaś kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraissse- dziękuje, bardzo mi pomoglaś unmówilam się na 8 listopada kosztuje 200zł ale przynajmniej bede wiedziała co ze mną nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala ku mnie lekarz powiedział to samo, że powinniśmy odczekać teraz przynajmniej ze 3 miesiące. Zresztą w tym miesiącu jestem bez owulacji .. nawet śluzu nie mam. W przyszłym tygodniu ide na badania kontrolne czy wszystko jest ok... Dzięki, za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Surfitko powtórzyłaś test lub robiłaś bete ? Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak, wczoraj powtorzylam test, juz byl bardzo wyrazny :) A dzis bylam na becie, ale wyniki mam pozno po poludniu ( u mnie poki co rano ) . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie cos tu ucichlo. U mnie okey. Beta ladie przyrasta, dopadly mnie juz pierwsze dolegliwosci ciazowe, wszystko smierdzi i mam zachcianki na kwasne :) A tak to generalnie dobrze sie czuje ! WIzyte mam dopiero 14 listopada, a w tym tygodniu moze zrobia mi usg w klinice. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllooo!!!!!!!!!!! rzeczywiscie cisza jak makiem zasial. u mnie nadal bez zmian, w tym tygodniu mam usg, a wizyte u ginekologa 3.11. sie po 15h dziennie i ciagle mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Hej dziewczynki ... ja sie nie odzywalam bo nic ciekawego sie nie dzieje.... czytalam wszystko ;) Ja jestem po starankach ciekawe czy glupia @ przyjdzie. Termin @ 3.11 - zobaczymy.... Aczkolwiek nie mam nadzieji ze sie uda.... ;( zawsze jest myslenie i nadzieja.... a potem? A potem sie nie udaje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Dziewczynki mam pytanie dzis mam 19 dc i moja temp. wynosi 37,1. nic mi nie dolega.... nic nie boli, nie mama kataru ani zadnego przeziebienia... moja normalna tem to 36,4. czy wy tez twk mqcie po owulce? dodam tylko ze troche bola mnie oczy zawsze jak mam goraczke... czy to normalne? Pozdrawiam... Odezwijcie sie... tak pusciutko nawet nie ma co czytac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...123
temperatura spada tak na 2 dni przed @... oczy moga boleć jak masz goraczkę, nie musi to być tylko wynik owulacji i tego co po niej... można mieć gorączkę bez żadnych innych objawów chorobowych... moga one pojawic sie potem bądź wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...123
Twój organizm pewnie potrzebuje odpoczynku, nie dostaje go i dlatego bolą oczy. Bywa i tak, że ból oczu sygnalizuje obecność wielu różnych chorób, którymi mogą być m.in.: - zapalenie zatok (ból w okolicach oczu lub po jednej stronie głowy, katar - wydzielina może zalegać i nie schodzić co oczywiście objawia sie brakiem kataru, gorączka), - jaskra (ostry i nagły ból oka, nudności, gorsza jakość widzenia) - jęczmień - infekcja wirusowa - nieżyt górnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Do ...123 dziekuje za odp. ale tak jak napisalam nic wiecej mnie ni boli.... a ta podwyzszona temp. mam juz od dwoch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...123
od owulacji po @ musi byc wyzsza temp. bo działa progesteron byc może wcześniej (przed staraniami) nie zwracałaś na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...123
więc jak masz 3.11 planowo @ to prawidłowo jest, że masz teraz wyższą tempkę. a przy wysiłku wiadomo---> wzrasta. może to również zbiec się z zwyczajnie podwyższoną temp. istnieje cos takiego jak gorączka bez objawowa... nie przesądza to jeszcze o ciąży... jesli do terminu @ nie spadnie wtedy można sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
...123 dziekuje za wyjasninie ;) A wy dziewczynki.... czemu sie nie odzywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Leczę się w Antrum, obecnie mieliśmy zrobione badania wizyta dopiero 3 listopada a nie mam miesiączki. Ostatnią miałam 28 września (cykle nieregularne 24-27), najczęściej co 25 dni. Od 12 dnia cyklu zaczęłam pić zioła ojca grzegorza mieszanka nr 3 i nic zero @, jajniki mnie bolą jakby miały zaraz eksplodować, nie mam żadnych objawów. Mam nadzieję że nie zaszkodziłąm sobie tymi ziołami. Nie mierze temperatury codziennie, ale wczoraj i dziś zmierzyłam w pochwie i jest 37,5. Co o tym myślicie jestem kłębkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc! Po pierwsze noe wiem co to Antrum... pewnie jakas klinika tyle ze akurat ja nic o niej ni wiem... ;( Tak wogole to moglabys zrobic sobie tescik. ;) A jak nie to moze jajniki bola cie bo np. sa przewiane ? Czasami tak sie dzieje.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka19891989
Witam jestem tutaj po raz pierwszy.Od października staramy się z M o dzidzie. Współżyliśmy w dni płodne a teraz czekamy na wyniki 29.10 powinna przyjść @ ale zauważyłam pewne zmiany u siebie a mianowicie: - od ok tygodnia mam strasznie bolesne piersi(zawsze spałam na brzuchu a teraz nie moge bo sa tak wrażliwe)jeśli piersi mnie bolały to tylko w dniu spodziewanej @ -piersi są jakieś "napompowane" i wiedać na nich żyłki czego nie było wcześniej -temperatura 37 stopni -od jakiś 3 dni piecze mnie przełyk (nie wiem czy to zgaga) - i kłucia w podbrzuszu raz z lewej strony raz prawej Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...123
Do staraczki19891989: Być może nie zwracałaś wcześniej (przed staraniami) uwagi na pewne objawy owulacyjne/po owulacyjne. Temperatura tak jak pisałam koleżance wyżej powinna być wyższa przed @ bo działa progesteron (a mianiowicie powinna się utrzymywać przez ok. 10-12 dni (różne źródła różnie mówią) żeby nie było mowy o nieprawidłowościach z fazą lutealną) Co do piersi wcale nie jest powiedziane, że nie będą boleć w innym terminie niż zawsze. Ciało jest ciałem, mogą być zmiany - u mnie b.często wyraźne są żyłki na piersiach, a wcale nie jestem w ciąży. A na zgagę ciążową to juz wogóle za wcześnie. Zgaga jest wtedy kiedy cofa się treść żołądkowa... a to już raczej w okolicy 8 tyg. kiedy to "rosnąca" macica "podpycha" żołądek wyżej. A kłucia/ciągnięcia też są normalne szczególnie w okresie okołoowulacyjnym... Każda starająca się o malucha często dopiero wtedy dostrzegać zaczyna pewne symptomy mając nadzieję, że się udało czego Ci z całego serca życzę. Objawy nie są jednoznaczne aczkolwiek życzę udanego pierwszego "strzału"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc staraczka19891989 pamietam jak rok temu jak dopiero zaczelismy sie dtarac.... Normalnie mialam tyle objawow ze dziewczyny z forum mi pisaly ze ja to na 100% jestem ;) Tylko test mam zrobic.... a napewno beda 2 krechy ;) Do dzis tych krech nie zobaczylam- aczkolwiek mam nadzieje ze w koncu niedlugo to sie stanie ;) ;) ;). Teraz wzielam na luz- troszeczke... ;) i juz sie tak nie nakrecam :) Pozdrawiam! P.S mam nadzieje ze masz szzescie i za 1 razem ci sie udalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Dziewczyny co taka pustka,nie ma z kim pogadać i wql;o Co tam u Was?? U mnie po staremu tak jak zawsze czyli wielkie NIC:/ Ale nie przezywam tego,nie czekam nie liczę dni :) (to chyba dobrze?) Pozdrawiam motylek 1985 Damy rade:) nie dzis,nie jutro ale przyjdzie na to odpowiednia pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Nightmare20. Kto da rade jak nie my!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symfonia z telefonu
hej wam. dawno tu nie byłam bo i nie ma po co. wkurzają mnie te całe starania. w d... mam bobasa. widocznie to nie dla mnie. to mój drugi cykl z dupkiem. miesiączka przychodzi jak chce. ostatnio 29.09,teraz dziś i znowu poprzedzona plamieniem. nigdy wcześniej nie miałam plamień. nie wiem kiedy się starać przy tych cyklach z dupkiem. poddaje si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×