Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

chłopaczyna - pierwsza płytka to fajny RockandRoll ale... jakoś tak Di'Anno to nie to samo co Dickinson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej tego nicku żelazna nie uzyje,pod warunkiem że ten pseudointelektualista będzie sie do mnie nalezycie zachowywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica--jaja sobie robie a ty poważnie przyjmujesz,tak jak większość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica-- jak trudno jest mówić ,ze nie jest sie wielbłądem.I to w moim wypadku tak działa.NA MNIE.Kalumnie tylko wieszaja lecz nie potrafia sobie uzmysłowić ,ze starszy człowiek też potrafi zartować.Nawet ten dinozaur:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo było Chodż czasem przykro jak taki młody człowiek nie okazuje drugiej osobie poszanowania.Gdzie to było te tałatajstwo wychowywane!!!!!!!!:D Wina lezy też po stronie mojego pokolenia,ze poluzowano i efekty widać .Szczególnie tutaj na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelazna_dziewica o, jeszcze mnie pamietasz... ale o odezwaniu sie na maila juz zapomnialas? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Duchu. Gdzie Ciebie i twoją siostrę podstarzałą kurrwę wychowywano? W przytułku dla dzieci alkoholików i pederastów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona--tego juz za duzo z twojej strony więc zdziwisz sie niebawem:DNie z mojej strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×