Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

Gość Ajron z Zielonego Wzgórza
ojej, ojej, ktoś mi zahasłował nicka, będę płakłał po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądacz przez ucho
żelazna dziewica szybko zminiłaś nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jesteście żałośni
ciągle zmieniacie nicki, Psychiatra ajron , zakochany duszek to fanfi czyli duch cafe. Zaś żelazna dziewica to iza_bella a także zakochana w januszu stale sie przelogowują, zmieniaja nicki i nawzajem siebi wkrecają :D Dobra rada: bardziej zmieniajcie style pisania to was tak łatwo nie poznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ping Pong z Hog-kongu
ooo i jednak rozwija sie romans na kafe, co prawda duchowy ale to zawsze miło,sć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaaaaaa
Jedno spojrzenie, miły, twoich oczu I na mych ustach jeden pocałunek - Czyż może znaleźć upojniejszy trunek, Kto choć raz w życiu tę słodycz ich poczuł? Z dala od Ciebie żyjąc na uboczu Tobie poświęcam mą myśl i frasunek; Serce potrąca wciąż tę samą strunę Jedną, jedyną... i łzy płyną z oczy. Po licu spływa łza i zaraz wysycha; Kocha mnie - myślę - więc czemuż w tę miłość Mam nie uwierzyć, choć taka daleka? O, usłysz skargę mych miłosnych wzdychań! Twa wola moim szczęściem - i mą siłą - Daj znak, na który me serce tak czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaaaaaa
Przemas26111 to był wiersz dla Ciebie------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardzę tobą jak Mietkiem Szcześniakiem spiewajacych z Edysią Górniak Dumkę na dwa serca. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×