Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Najpierw z DORĄ ganiałyśmy się dookoła z racji tego,że drzwi są obrotowe , teraz LIVIO z Tobą gram w kółko graniaste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu robić balangę - zmęczone jesteście dziewczyny,idziecie do SPA i do spania. Sama mam wojować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak - 2 m-ce nie wschodziła. M ma ciągle nadzieję,że to jednak pietruszka:D ale On słabo widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu się nie brechtać(to też śmiać) - jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaczarnula, takie piękne te wiersze.Wzruszyłam się znowu.Siedzę tu sama,nie wiem co ze sobą zrobić i czytam.Tyle refleksji,przemyśleń.Piękne to wszystko ,ja tak nie potrafię.Wielki szacunek i podziękowania.W realu nigdy bym tego nie doznała.Na pozór wielu przyjaciół,ale tak w biegu.Nie mam żalu ,ja też tak się zachowuję.Kiedyś było więcej przystanków,jak to wszystko się stało? Myślałam zawsze że jak dzieciaki będą dorosłe ,to moje życie będzie bardziej osobiste ,że nie będę musiała tak czuwać, guzik prawda.Matka jest i czuwa do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie u was i wesolo ,dzieki za pozdrowienia ,jezeli pozwolicie to czasami popisze .mam nature wesolego czlowieka ,chociaz jak kazdy mam doly. Rozbawila mnie kolezanka ktorej urosla marchewka -zamiast pietruszki,a moze to ta tzw. ozdobna,tu w niemczech ulubiona -ma takie inne liscie!A moze tak dlugo kielkowala ze zamienila sie no wiecie taki warzywny gej!POzdrawiam ide ogladac final tanca z gwiazdami mam faworytke,pamietacie Kelly Family to jedna z nich najmlodsza ,a cala familia jej kibicuje.Grubaska,ale jak tanczy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 i ostatnia gasi swiatlo,po drodze uprzatajac co nieco ,taka nasza rola -gorzej jest kiedy dzieci wyfruwaja i pojawia sie syndrom opuszczonego gniazda ,koszmar trudny do przezycia,no i stwierdzenie takie jest zycie jeszcze bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Livio zmęczona jesteś pewnie dobrej nocki.A tak a pro, po widziałam jak te szpaki sprzątają gniazdo,jak przynoszą jedzenie swoim małym,pięknie to wszystko wygląda.Pozdrawiam i dobrej nocki.jeszczejednazniemiec Witam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny przegapiłam wczorajszą imprezkę.Powtórzcie ją proszę to może się załapię. Dziewczyny dlaczego tak potraktowałyście mak39? Ja wierzę,że miał dobre intencje.Wydaje mi się,że jest dobrze wychowanym młodym człowiekiem. 123 masz rację.Anulka daje nam dużo tematów do refleksji.Jest kochana. 123 żyjemy w ciągłym biegu i nie mamy czasu na pielęgnowanie przyjażni a szkoda.Przekonałam się na własnej skórze,że na prawdziwych przyjaciół można zawsze liczyć. Pozdrawiam "jeszczejednązniemiec"Witam serdecznie i miłego oglądania.Trzymam kciuki za Twoją fawotytkę. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich regionach młodzież bardzo brzydko określa śmianie się,takim potocznym językiem np.ale gniliśmy z tego.Wasze fajniejsze.Do Liwii piszę, a propo,brechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WlAŚNIE ZADZWONIŁ SYN!! Mój Wnusio rozrabiaka - zaczął uzywać ząbków jako broni! S.właśnie zapytał,czy u niego też tak bylo - :) Czasami przez przypadek - nigdy złośliwie. Rosnie sobie ziółko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszła nam nowa Koleżanka -? Jakby tu cię nazwać - nie mam pomysłu. Sądziłam,że to Anulka z poczatku, wymyśl jakieś Imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora - z marchewką to prawda. Od dzisiaj te rządki nazwę - GEJ.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JESZCZEJEDNAZNIEMIEC też trzymam kciuki za faworytkę:) No tak , masz babo placek ja wyszłam ze SPA wyelegantowałam się pędzę co sił do pociągu i iiiiiiii walnęłam globusem w drzwi bo zamknięte:D:D:D Dobrej nocy miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie spokojnie bo u mnie to znowu stres .Jakaś piguła wystraszyła mojego S że nic nie wskazuje na to ,że jutro wyjdzie,a on mi wydzwania zabierzcie mnie z tąd.O Boże, niech to się już w końcu skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Wiesz co,powinnaś jutro pogadać z z kimś zarządzjącym.Jak można stresować tak chłopca.Nic się w naszej służbie zdrowia nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja faworytka wygrala!Dzieki za sympatyczne przyjecie i to jest dobry powod do wypicia strzemiennego,niestety jutro obowiazki wzywaja ,a z ta przyjaznia to fakt nie potrafimy jej pielegnowac ,a przeciez czasami wystarczy krotki telefon ,wsluchanie sie co mamy sobie do powiedzenia,krotki usmiech,mile slowo ,no bo przeciez- w zyci piekne sa tylko chwile.Dobranoc milo ze moglam was poznac ,jutro na p ewno tez wpadne.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na przywitanie ściskam Wasze łapki JESZCZEJEDNAZNIEMIEC! Gratulacje dla Ciebie i zwyciężczyni. Usatysfakcjonowana pewnie dobrze spałaś:) Miłego dnia. 1 2 3! DORA ma rację, porozmawiaj może z lekarzami na ten temat. Na szczęście S już wraca ale co usłyszeliście w uszach pozostanie. Czekamy na szczęśliwy powrót synka do domu. Ja też mam bojowe zadanie dodzwonić się i zarejestrować do lekarza. Ponieważ dzień zaczyna się słońcem będzie dobry dla wszystkich. Pozostałe koleżanki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim ty jestes 123 ze wyrzucasz z topiku gosci? podobno tez tylko gosciem???? Czym cię urazil Mak???? Ktoś tu przedtem mial racje- towarzystwo wzajemnej adoracji - to milego duszenia sie we wlasnym sosie zycze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...w tolerancji i pokorze jest potęga ......zabieram te słowa pod pachę niechaj będą ze mną zawsze. Udało się , idę do lekarza , troszkę późno bo dopiero na 15,30 ale ważne że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CZASEM SOBIE CZYTAM czytaj sobie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp straszliwie mi muli. macie tak samo? Witajcie mi czwartkowo. 123 - DUŻO CIERPLIWOŚCI!! A ja ranek zaczynam od zarabiania ciasta na chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! tym razem u mnie z kompem jest OK. Tak cieplutko i słonecznie , chlebek urośnie podwójnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ cichutko w maszym wagonie. Jedzie sobie między lasami,między polami - chaszczami:) Dziewczyny - a ja w moim dzikim ogrodzie zrobiłam cos takiego - dziwadło jakieś. ni to kukła ni to strach na wróble. Chyba muszę poddać pod głosowanie babek tutaj piszących,czy to dziwadło mogę umieścić na buforze - z tyłu..całkiem z tyłu. Dla mnie to byłby taki WYŻYWACZ - mam nerwa - idę toto lać,którąś wkutrzyły pielęgniarki (wszak ONE SĄ PO STUDIACH)...idzie na koniec wagonu i rozładowuje napięcie. Czekam na Wasze głosy - Szefowa Globus policzy i zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale się rozpisałyście :) Witam jeszcze jedną z Niemiec. U mnie tez świeci slońce.No wreszcie się skończyły majowe urodziny.Mój portfel tego nie przetrzyma :D Uśmiałam się z Twojej marchewki Livio ... Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marii! Marchewka - co zrobić.można z niej nosa zrobić dla KUKłY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Bez obaw przetrzyma:) a od czego jest nasz Wars???:D LIVIO! Ty pomysłowa kobieto, Jestem BARDZO za i proszę nie umieszczaj kukiełki z tyłu niech będzie pod ręką .... wszystkie poczujemy się zdrowsze , rozładujemy emocje i nikomu nie wyrządzimy krzywdy bo kukiełka jest do tego przeznaczona:):) Dobrego dnia jeszcze raz. U mnie pachnie smażonymi mielonymi , lubię ten zapach. Jeszcze nie próbowałam jak smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×