Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jesteście szczuplaki - a ja już nie zwracam uwagi,WSIO RYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś wiatrzysko u mnie wiać zaczęło,ciekawe co przyniesie. Może listonosza zdmuchnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Oj listonosza nie zdmuchnie coś Ty , to dobrze opłacana praca:) 1 2 3. Jeżeli rozpada się pierwsza miłość przeważnie zakochani mówią,że już drugiej nie będzie. To nie tak. Przyjdzie następna , czasami wcale długo czekać nie trzeba. Na wszystko przychodzi czas. Dziewczyny dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż mi pozostało, Wam też dobrej nocki życzyć.Jutro kolejny dzień,mam nadzieję dobry dla wszystkich.Idę pogadać z S , chociaż było już dziś kilka rozmów.Znowu pogłaszczę go po głowie, on znowu się obruszy i krzyknie mamo, zostaw.On strasznie tego nie lubi ,a ja to kocham.Obrósł strasznie od lutego.A loki jakie ma.Proszę go i błagam ,ze przyjdzie p. fryzjerka,a on z uporem maniaka twierdzi,że nie i koniec.Chce zobaczyć jak będzie wyglądać do końca swojej męki w gipsie.Potem będę się z tego śmiał, mówi mi.Nie oponuję już , ale pielęgnacja tych włosów wymaga trochę wysiłku.Szkoda , że już dzień się kończy.U mnie już ciemnica prawie przy tej pochmurnej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Globusiku juz nie mialam nic pisac bo prosilas o "cisze" ale moze tyklo ten wierszyk dla tego trola co nam tu przeszkadza ok. zgadzasz sie ze mna ? Nie karmić trolla........ Może znacie takie typy - trollowanie to ich życie. To nie rodzaj jakieś grypy, lecz jątrzenie pod ukryciem. Troll ośmiesza i obraża, on uwielbia wszelkie kłótnie. Swoją mądrość chce pokazać, jednak często sam jest trutniem. Dawno pozbył się maczugi, z Internetu dziś korzysta, by dokuczyć, bo się nudzi, taki z niego jest „artysta. Tego gościa łatwo poznać, bo on kąsa bez litości. Choć to postać jest dwunożna, bardzo lubi innych złościć. Jest na niego sposób prosty - „plonk mentalny zastosować. Już nie będzie nas żałosnym, ciętym tekstem atakował. Mam nadzieje trolku , ze zrozumiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Was moje kochane! 👄 * Są w życiu takie miejsca, w których chciałabym zawsze być... Są w życiu takie rzeczy, o których tylko mogę śnić... Są w życiu takie chwile, o których chcę pamiętać przez cały czas... Nie chcę pamiętać chwil, które rozdzielały Nas... Są w życiu takie tajemnice, jakie każdy by chciał znać... Są w życiu przekonania, w jakich zawsze chciałabym trwać... Są takie osoby, które potrafią odmienić życie, to właśnie takie osoby kocha się najbardziej i nad życie :** Milej nocy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie Moje Kochane Dziewczyny wielkie serca dla Was. ANULKO! cisza nic nie pomoże trzeba umieć ją rozumieć. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku cokolwiek tu sie bedzie dzialo.......... nie poddamy sie :D Zycze Ci jutro milych chwil z Twoja Synowa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko - piękne wiersze :) Dora :) Dalida:) 123 :) Globus:) Livio:) Wszystkim dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rola nie ogranicza się tylko do obsługiwania. W lokomotywie,pod ręką mam gwizdek - pociągnąć za niego? no nie.jeszcze nie mam serca Was budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam Was z uśmiechem na ustach. Co znaczy pociąg , odwiedziłam już 1 2 3 , LIVIĘ,ANULKĘ,DORCIĘ i MARYLKĘ. Jadąc przeglądałam naszą korespondencję. Wpadłam w atak śmiech:D LIVIO! Mało,że się spociłam oglądając akrobatę z balonem , ale mój Cień też wpadł w dobry humor. Jesteś niesamowita , skąd u Ciebie tyle polotu. Miłego dnia dla wszystkich. ciąg dalszy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/E12q7YDkrvQ Było radośnie teraz jest nostalgicznie. Wczoraj wieczorem wysłuchałam piosenki ....Żyłem jak chciałem........ towarzyszyła mi całą noc, chce ją dołączyć do naszej płytoteki w Warsie. LIVIO! Twoją dedykacje i Animalsów też kładziemy na półeczkę. ❤️ dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Obejrzalam filmik i też się zmęczyłam - czego ludzie nie wymyślą. Chyba za długo spałam , może kawa postawi mnie na nogi i gwizdek też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żyłem jak chciałem , oryginalne wykonanie Franka Sinatry , z pozdrowieniami dla Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję123
123, będzie dobrze- głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3❤️ JA W TO NIE WIERZĘ ❤️ dlatego krzyczę:( Może lepiej,że został w szpitalu , fachowa opieka na czas. WIEM co CZUJESZ , wiem jak BOLI. Bardzo Cię proszę musisz się wyciszyć i być silną. Jesteś teraz potrzebna synowi najbardziej. Co będzie jeżeli opadniesz z sił? Jeśli Ci czas pozwoli wpadnij do nas, napisz coś więcej. Szpital ...wiem, ale jakie są rokowania. Jeżeli pomoże Ci moje wsparcie , przyjmij go , jestem z Tobą. Dziewczyny duuużo chciałam napisać , odłożę to. Ciężar bezpośrednio dotknął 1 2 3 , mnie pośrednio też:( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3👄 Nie mogę odejść od monitora , pisała bym do Ciebie i pisała. Nawet jeżeli nie będziesz miała czasu czytać będę to robić. Ponieważ bardzo lubię być w ciszy i zadumie zostanę tu jeszcze z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki -123 Widze że sie troche wyciszyło - noi dorze. U mnie tez cisza - M w pracy , wnuk na treningu a u mnie błoga cisza oj....................jak dobrze. Szukałam dzisiaj miejsca na wypoczynek na morzem , no żeby cena była do przyjęcia i chyba znalazłam - chcemy nad morze w czerwcu ,choc na pare dni - 6 . Należy mi sie wypoczynek, bo zaczynam dostawać kociokwiku. A może któras koleżanka ,ma jakies fajne miejsce i w miare nie drogie nad morzem? Corka nieodwołanie wyprowadza sie w sam środek Niemiec i teraz ją zobacze chyba raz w roku - buuuuu. Zostaną mi jeszcze dwie ,dobrze że obok niedaleko - co prawda i tak mają mało czasu na odwiedziny, ale zawsze pod bokiem. Fajna piosenka Sinatry i ten wygibus też niesamowity. chyba troche wezmę sie za sprzatanko, co prawda małe ale jak nikogo nie ma to mi sie lepiej sprząta. Globusiku - email jest pusty hi hi hi - czekam🌼 Pozdrawiam wszystkich miło i serdecznie A to nasze radości http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1035852147905fa9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Trzymam kciuki.:) Co można napisać ? Każda Mama oddała by dziecku wszystko i zabrała cały ból i wszystkie troski.Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciągle pada ... Może nie jest to jeden z tych przelotnych deszczy, które szybko przemijają i ustępują miejsca następnym, jak zuchwale zakładałam. W końcu życie jest samo w sobie pasmem takich deszczowych dni. Ale czasami tak się zdarza, że nie wszyscy mamy parasole, pod którymi moglibyśmy się schronić. Wtedy potrzebujemy kogoś, kto w deszczowy dzień będzie chciał użyczyć swego parasola przemoczonemu nieznajomemu. Myślę, że wybiorę się na spacer ze swoim parasolem. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! DALIDA! Jak dobrze,że zaczekałam , spotkałyśmy się:) DALIDA! ale jestem gapa, zaraz naprawię błąd. Nadmorska miejscowość ROWY , tam jeździliśmy. Pierwszy raz /poza sezonem/ pojechaliśmy w ciemno. Było dużo i dalej jest kwater prywatnych. Ceny są różne w zależności od wyposażenia kwatery. Miejscowość bardzo spokojna. Jeśli Cię to zainteresuje wejdź w internet , popatrz na pewno coś znajdziesz. Zabieram się za @ . Paaa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA! To nie ta sama Sonia, szczęśliwa i radosna. Co prawda pisałaś jak nazwałaś kotka, ale zapomniałam. Widzę , też przyjaźń miedzy nimi. WSPANIALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA! Napisałam przed chwilą @ , napisz czy otrzymałaś. We wczorajszym u mnie treść widnieje. Dlaczego u Ciebie jest pusty nie wiem. Ale co tam ...nic to ...byle by dzisiaj doszedł:D Heja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×