Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku ja botwiny nie gotowałam, to Maria , albo Livia ,a zresztą nieważne kto.Ludzie zajadają się nią ,ale to nie mój smak.Buraczki owszem na różne inne sposoby, tak.U mnie wszystko na dobrej drodze.S jest dziś zupełnie inny.Jutro do domu.Hura.Dzisiaj zaczął wstawać,i załatwiać swoje potrzeby samodzielnie.Staruszka tylko znowu dołożyli na salę , strasznie obolałego. noc będzie ciężka ,ale może S skorzysta w końcu z zatyczek do uszu.Nerw mnie odpuszcza powoli. Witaj Mak39 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona męża swegoooo
a dojrzałe to od ilu lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam też w poradni Psych.Pedag.mój wniosek o przedłużenie lekcji indywidualnych został pozytywnie rozpatrzony.Więc tylko się cieszyć.Bo to nie taka łatwa droga.W naszym kochanym kraju wszystko pod górkę.Żeby załatwić takie orzeczenie trzeba przebić się przez 3 instytucje.Poradnia, lekarz,znowu poradnia, szkoła i Starostwo.Oczywiście największy problem z lekarzem, który nie chce wypełnić druku z poradni,bo to dużo pisania.Poradnia nie akceptuje zaświadczenia od lekarza tylko dają swój bardzo długi druk.Lekarz mówi że on nie od pisania tylko od leczenia.Koszmar.żebym wam wszystko opisała..nie chcę zanudzać.Oczywiście droga urzędowa to tu przysługuje na to odpowiedni czas.A dla mnie każda chwila ważna.Ale udało się troszeczkę obejść przepisy.Ciągłość nauczania będzie.Piszcie ,kochane co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 cieszę się,że wszystko zmierza ku dobremu. Babeczki pozdrawiam Was wszystkie.Fajnie,że topik się przyjął i sporo się na nim dzieje.Jeszcze raz uściski dla Was wszystkich.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wszystkich serdecznie! 1 2 3 Hurrrra!! Radosc taka nam sie udzielila teraz juz tylko MUSI byc dobrze czego Twojemu Synkowi z calego ❤️ zycze. Ostoją życia są dobre myśli, otuchą w smutku są szczere słowa. Najgroźniejsze burze, najsilniejsze wichry, nic drzewa przyjaźni nie zdoła pokonać kiedy oczu blask, kiedy uśmiech serca, kiedy uścisk dłoni drzewo owe chroni. Zapisany los, życia ścieżka wąska, czasem kręta, czasem prosta. Nie roń łez, odsuń smutku zimny cień, przecież jutro też jest dzień, piękny, nowy, jasny dzień! Nie oglądaj się za siebie, odrzuć myśli swe ponure, które niszczą dobroć ludzką, które niosą czarną chmurę. Podnieś głowę mocno w górę, przyjmij nowe i pamiętaj w tolerancji i w pokorze jest potęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miłość Moja miłość przeszła w wicher wiosenny - w wicher wiosenny - me szaleństwo w burzę - w burzę - moja rozkosz w dreszcz senny - w dreszcz senny - maja wiosna w róże. - Z wichru spłynie moja miłość nowa - miłość nowa - z burzy szał wystrzeli - szał wystrzeli - sen rozkosz wychowa, wiosna wstanie z różanej kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego popoludnia dla kolejnych Wlascicielek waszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie :) nic nie mam zlego na mysli droga pani.jezeli zostalem zrozumiany tak jak ty myslisz to nie przeszkadzam.to jest wasz temat.naprawde nie mam nic na mysli.chcialem pocieszyc,nie wiem ... przepraszam.nie mam zamiaru nikogozaczepiac.moze jestem jednak za glupi do waszego tematu? przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszoklepy
co wy tu robicie czas na pogaduchy a nie wiersze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wreszcie żeńska strona się odezwała.Dzięki serdeczne tyle otuchy mi przynosicie,ale za chwilę pewnie będę zlinczowana.Livio w Tobie siła i moc.Dora ,Anulka, buziaczki.Globusiku przyjdż tutaj.Maria u mamki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam was przypdkowo bardzo sympatyczny topik ,pewnie mnie zaintrygowala poezja,kiedys czytalam i pisalam dzis pozostal romantyzn .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MAK39 Nie czuj się urażony, wpadnij od czasu do czasu pokiwaj ręką,że u Ciebie wszystko OK ,ale myślę,że nasze problemy i dyskusje są dla Ciebie zbyt poważne. My czujemy jakiś dyskomfort w prowadzeniu rozmowy z Tobą. Należy Ci się szacunek jako do młodego mężczyzny , równie dobrze mógłbyś pisać i bez naszej zgody tylko na pomarańczowo. Zgoda?????? Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko,dzięki za Twoje wiersze.Jesteś wielka!!! Pozdrowienia i buziaczki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HEJA!!!!!! DORCIA👄 ANULKA👄 1 2 3 👄 MARYLKA👄 LIVIA👄 1 2 3!👄 Bardzo się cieszę z takiego obiegu sprawy .Jutro Synuś będzie w domu. Czuję tyle radości w Twoim głosie......A JAK MOŻE BYĆ INACZEJ??? Będzie tylko lepiej. Z całych sił tego wszystkim życzę. MARYLKA u Mamy cała w skowronkach, DORA i ANULKA listę obecności podpisały:D a gdzie LIVIA???? LIVIO! hop hop , czy nie słyszysz jak pociąg pędzi. ciąg dalszy będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JESZCZEJEDNAZNIEMIEC też Ciebie pozdrawiamy. DORA! No i tak się ganiamy w kółko , drzwi są obrotowe :D mamy troszkę czasu dla siebie. Pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz? chyba jestem za bardzouczciwy i nie bede sie wtracal - nawet na pomaranczowo. czesc i powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! jak zawsze serdeczne dzięki❤️ 1 2 3! Jeszce chcę Ci napisać, pewna jestem na 100% JA TYŻ CHRAPIĘ:D Położyłam się ot tak sobie , miało być tylko na momencik , nie wiem kiedy zasnęłam ...teraz to najważniejsze ...słyszałam siebie jak chrapię, kilka razy się przebudziłam z tego powodu. Kuksańce w bok :D dostaje M za tę przypadłość , a ja miałam być "święta":D choć nie raz mówił mi ,że tak nie jest. Dziewczyny doszło do tego,że nagrał moje gwizdy telefonem komórkowym. Rano mi odtworzył , OOOO MATKO!!! kiedy pomyślę już się śmieję:D Dzisiejszy mój występek jeszcze bardziej mnie upewnił,że moja kulpa:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MAK39 BARDZO CI DZIĘKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jesteś jak mówisz, za głupi , ale co Ty tu robisz? Pojąć nie mogę.Wytłumacz się przynajmniej , taki młody chłop,co Cię tak tu zauroczyło ? nasze babskie przyziemne,jak to wy faceci mówicie,problemy? Jakoś w to nie wierzę.Przekonaj nas jeśli chcesz tu przez chwilę,pozaśmiecać.Jakoś nie czuję dobrych intencji.Przepraszm wszystkie panie chyba daję się wkręcić.Nic już na ten temat.Globusik decyduje.Takie nastawienie bojowe dzisiaj mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DO WIERZOKLEPY Bo my tak wszystko razem ,wierszoklepy, pogaduchy i gadu gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! MAK 39 , zapewne weźmie pod uwagę moją prośbę i bez urazy odejdzie. Zapewne znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Dla Ciebie pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziś pierwszy posiłek od 3 dni.Taki delikatny z przymusu,ale coś tam poszło.Już taka jestem,jak stres zero jedzenia,szykuję bo muszę ,ale z przysłowiowym pawiem na ustach.U nas kropelka deszczu spadła tylko wczoraj.Dziś zauważyłam jak pięknie kasztany kwitną,a bzy przekwitają.Szpaki pracowicie pracują, w niektórych gniazdkach słychać już młode.nie wiem na pewno czy to szpaki ,ale chyba tak.Wczoraj z Wami przy ognisku było cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wesołym wieczorem. Bo taki ma być. Wróciłam przed chwilą z ogrodu,nic nie robiłam,podlałam tylko sadzonki - wyglada,że się przyjęły. ale w nim cudnie - taki nieład, nooo,mój M. coraz bardziej zaangażowany w mój warzywnik - dziewczyny - co roku to była moja "działka" włącznie z kopaniem. Ogdrodzony mam kamieniami.Ile ja ich naznosiłam:D co roku przesuwałam kamienie i coraz bardziej ten warzywniak zmniejszałam:) Fajnie było. A dzisiaj mam zapowiedż - JESIENIĄ NASTĄPIĄ ZMIANY. Ogródek ma ruszyć w stronę odwrotną, OOOLUDZIE - Już zapowiedział likwidację kwiatów wieloletnich,które za kamieniami choduję, jak zwykle - nie odzywam się,nie ma co draznić gadziny,no nie? a jak będzie czas okaże. Najgorsze,że posiałam pietruszkę - po 2 m-cach wyszła marchewka. jak sądzicie? - gdzie przyczyna. siałam na trzeżwo. to juz drugi przypadek w mojej karierze ogrodniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wypisz wymaluj ...ja też przestaję jeść , tylko piję. Okazuje się,że ...ten typ tak ma:) LIVIO! czekamy na Ciebie .....TRZA POWTÓRZYĆ BALANGĘ ...wczoraj było superosko:D Gdyby co , daj tylko znak ......nasz Wagonik szybkobieżny .... dojedziemy INO MIG:D Dziewczyny idę do SPA , przecież kury już śpią i na mnie też czas! Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Oj dobra rada ja tez gadziny drażnić nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,szpaki mają juz młode. Mają gniazdo u sąsiada w ścianie domu - w tym ociepleniu. mam nadzieję,że sasiad im pozwala świadomie,nie pytam - bo może nie wie? a jak się dowie - to zlikwiduje? widzę jak noszą mlodym robaki - najczęściej dżdżownice. Fajnie - bo czsami jedno z rodziców z tym robalem czeka na zewnatrz - nieraz długo,zapewne to drugie właśnie karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Marchewka za pietruszkę????? pewnie była sklonowana jak owca DOLLY;) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×