Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj LUNA!:) Więc niedziela będzie smaczna:D przyjemności i smakowitości życzę. Do zobaczenia wieczorem Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam..w klubie dzisiaj kaczka i buraczki. Luna daleko do Ciebie :( A u mnie dietetyczna zupka. Mrozik dzisiaj u mnie usypia przyrodę za oknem.Jakoś tak nagle zrobiło się goło. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też chcę kaczkę i do tego czerwoną kapustę poproszę. Jak w pociągu I klasy. A u nie klops gotowany i ziemniaki z koperkiem. Może mała wymiana?:) A na dworze pochmurno, wietrznie. Oj wyszłam bez czapki i zmarzłam. Grzeje się drugą kawą. Przed nosem książka, niestety muszę napisać plan do pracy i wysłać meilem. Dziewczyny miłej niedzieli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. W końcu opuściłam kuchnie. Była z piesem na spacerku,u mnie słonko świeci ale wiaterek dokazuje. Jutro zapewne też przywita nas przymrozek. Pozdrówki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą. Luna jakie pyszności dziś u Ciebie. Ja to tak skromnie, chociaż chłopaki wypasiony obiadek mieli. Jak się nawąchałam, to i się najadłam. Ja dziś tak jak Livia. Skromny posiłeczek. Pogoda okropna. Wszystkim głowy pękają, ja też jakaś niemrawa, to pewnie przez pełnię i mojego chrapacza. Ależ dał koncert. Na dzisiejszą nockę jestem przygotowana. Zatyczki do uszu, będą w zasięgu ręki. Pozdrawiam Was i dobrej nocki życzę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI! Mogę tylko powiedzieć dobrej nocy:) Tyle godzin za stołem wiadomo jak można się czuć. Jadłam dzika kaczkę pieczona z buraczkami i śliwkami ...niebo w gębie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku wpadaj i opowiadaj jak na imprezie było. 123 zatyczki do uszu i wyśpij się,jak to nie pomoże,możesz do innego pokoju się przenieść ze spaniem. Livio muszę ci powiedzieć ,że wczoraj obejrzałam wszystkie odcinki o tym surowym żywieniu,zaintrygowało mnie to. Logicznie myśląc,to ten doktor ma rację,że gotowanie pozbawia pożywienia najwięcej witamin. Ja bym chętnie pojechała na taką terapię,choć by po to,żeby zgubić parę kg. Marylko plan juz napisałaś? To męczące prawda,nawet w niedzielę nie możesz odpocząć. Oj takie czasy,nie ma rady trza się podporządkować. Dobrej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor drogie Panie :) Bardzo lubie uczestniczyc w tego typu porach, tak jak i Wy zajmuje sie domem, uwielbiam gotowac, takze mam nadzieje, ze wzajemnie sie sobie przydamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! O jej Marylko co tak raniutko? Za kawę dziękuję,wypiję z chęcią. Witaj Papilocik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mi ! Co niektóre już na nogach.Kawa gotowa.zapodaję:) LUNKA - ja też obejrzałam wszystkie odcinki.Jak zwykle w życiu,trzeba trochę przez palce. Jak zawsze,najlepszy jest "Złoty środek",można korzystac w codziennej diecie z tych potraw - ale bez przesady. Najlepsza dieta na schudnięcie,jest w przepisach,jakie dostałam od 123 - na cukrzycę też. czerpię z jej przepisów,co nieco po swojemu zmieniam. Gdyby mój M był konsekwentny - zapewne byłoby nieżle. Musiałby sam zawiesić na drzwi od kuchni,których nie mam ,kłódkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja myślałam, że będę pierwsza . Wszyscy na nogach bladym świtem. Globus tylko odsypia ucztę. Niech sobie śpi spokojnie. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie wszystkie Panie. Kawy poproszę , kawy:D w głowie mam kolorowy zawrót głowy! Walczyłam z naszym Wagonikiem , chciałam zatrzymać. Przecież już przejechałyśmy pół miesiąca. Składam protest do ...kierownika pociągu ..... przekroczenie szybkości grozi mandatem. Wczorajsze spotkanie jak zawsze było przyjemne.Utworzyły się dwa obozy, chłopy kontra baby:D Okazało się,że ...jak długo istnieje świat chłopy są dręczone przez baby:D Babki ale te CHŁOPY są ZADZIORNI:D . Miłego dnia więc życzmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki. U nas przymroziło że ho ho. Biedne te chłopy,tak ich dręczymy... ha ha ha. Poużalają się nad sobą,a i tak do nas ich ciągnie.Co oni bez nas by zrobili? Życie było by bardzo monotonne bez dręczenia. No oky,ja już wybywam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj PAPILOCIUKU! Teraz dopiero Cię zauważyłam:) papilociki z włosów zdjęłam, zakręcone jak chciałam. Myślę ,że nie chcesz zakręcić nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - nasz Wagonik pędzi razem z naszą Ziemią, z naszą Milky Wey w przestrzeń kosmiczną,drogą bez powrotu.Czas coraz bardziej przyspiesza - musi nadązyć za coraz szybciej rosszerzającym się Wszechświatem. Tyle,że nam lecą szybko lata,ale my starzejemy się coraz wolniej :))) http://www.youtube.com/watch?v=jdBfdVD3Kno Miłej podróży przez KOSMOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Czy nasz Wagonik wytrwa???? taki pęd! od nas to zależy❤️ hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Co tam dzis zaserwowalyscie/serwujecie na obiad? Straszna pogoda, od rana głowa pęka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorową porą. Widzę,że wszystkie włączyłyśmy piąty bieg :) chyba inaczej się nie da przeżyć dnia. U mnie prawdziwy listopadowy ciemno i szaro. Zapraszam Paniusie na herbatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj PAPILOCIK:D Zasiadaj do herbaty pogadamy. Miałam dzisiaj więcej luzu ponieważ obiad był podgrzewany. Zupa pomidorowa / moja dyżurna/ i pieczone skrzydełka , które lubią by je oblizywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na herbatce. Cześć Globusiku. Witam papilociku, jesteś kobietą, czy facetem? Otwieram topik i w kosmos lecę :-D Mogę lecieć z taką piękną muzą. A pro po obiadu, coś popsułam dzisiaj. Pierwszy raz zrobiłam surówkę z pora. Wyszło za ostro, czy go przypadkiem przed podaniem się nie parzy? Szczęki pokrzywiło moim chłopakom po skosztowaniu. Co tam porabiacie po popołudniową porą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witam , pijemy więc herbatę. Robię i bardzo lubię surówkę z pora. Ja nie parzę , ale dużo wcześniej bardzo cieniutko kroję i solę. Odstawiam, od czasu do czasu przemieszam. Spróbuj ten sposób pod wpływem soli por mięknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No właśnie ciekawe masz spostrzeżenie PAPILOCIK to Babka czy facet????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę przy kawie i odpoczywam. Po pracy pojechałam do bankomatu. Zepsuty! W kolejce do banku stałam 50 min. Szlag mnie trafiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO! Wiem,że może trafić ale proszę rozchmurz się :D niech nerwy Cie opuszczą. ❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie, porobiło się. Nawet w banku korki . Wyluzuj Marysiu, pij kawkę, a tak swoją drogą uśniesz po niej? Ja to bym przez 3 kolejne nocki nie spała. Kawa działa na mnie, oj działa. Piję jedną rano z Wami, a potem to już się boję. Piszę do Was i w między czasie kroję warzywka na sałatkę jarzynową. Ktoś mi podwędził ustrojstwo do przeciskania warzyw. Muszę kroić nożem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam dość,zapodałam tabletkę p,bólową. Strasznie mnie plecy bolą,kolano mi spuchło,moja choroba znów dała o sobie znać. Globusiku ja dziś też miałam wczorajszy obiad. Zaparzyłam sobie herbatkę miętową,czytam was. Zadaję to samo pytanie PAPILOCIK to K czy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, nie dziwię się, tak ciężko pracujesz. Współczuję Ci bardzo. W sumie nie wiem Co ci dolega, ale po operacji, tak szybko wróciłaś do ciężkiej, fizycznej pracy. Buziaczki. Trzymaj się. Ja to tak czasami szybko znikam, bo nie mam warunków, co by kontynuować. Mój M przed chwilą tędy przeleciał, zapytał : do kogo Ty tak piszesz? No to ma zagadkę... Nie powiem, ot co . Jajka jeszcze mi dochodzą... na tą sałatkę, więc mam chwilkę. Bądżcie zdrowe moje miłe koleżanki i wypoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×