Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

PAPILOCIK co do karkówki - to się nie wypowiadam,bo teraz to tyle nowych sposobów. ALE - pamiętam,jak znajoma podpowiedziała mi lata temu - karkówkę w watrzywach. Nie wiem,czy robiłyście? Pamiętam do dzisiaj,jak wszystkim smakowała. Duszona w garnku z pokrojonymi w paski warzywami. Co do Wigilii,októrą pytasz - może inne Babki się wypowiedzą. Ja się do tego na pewno nie nadaję.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio :-) Powiadasz normalka u Ciebie :-) Która to pani tak mocno zdenerwowała Twojego M? Pytanie na Śniadanie? Co do karkówki, nie wypowiadam się, średnio używam:-) Myślę, że z patelni smaczniejsza. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę!
ale wam zazdroszczę tego topiku:) pozdrawiam stałych bywalców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - BŁĄD POPEŁNIŁAM. Chcąc uwagę M odwrócić od samopoczucia, powiedziałam,że pewna apartura wysiadła. Zabrał się momentalnie do naprawy :( Teraz dopiero się dzieje. A tak wogóle,to ostatnio wszystkie moje zakupy - W WIĘKSZOŚCI - to niewypały. Nie wiem,czy Wam też się tak trafia. szczególnie z allegro. Maszynka do ostrzenia noży,zstępiła mi je dokumentnie. Kurtka kupiona M - oczywiście na oko - bo on w życiu nie wybierze się ze mną, za ciasna pod szyją.Wielka -żle uszyta.Rękawy żle wszyte,ciągną ech.. oczywiście,przymierzył po m-cu wiszenia w szafie. Pewnie wrzucę do pojemnika dla biednych. Jeszcze co nieco by się znalazło. Pociesza mnie C."mamo daruj sobie" Smiać się? czy cuuś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Livio, wynajdź jeszcze mu coś do roboty. Tylko nie zapomnij pochwalić:-) Powiem szczerze,że wypisuję często z bon prix. Jak mi coś nie pasuje odsyłam. Kupiłam ostatnio tam rzecz bardzo przydatną w kuchni. Pokryweczki papierowe różnych rozmiarów. Pasują na każdą salaterkę, talerzyk . Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak właściwie to maszynka elektryczna do nabijania fajek jest legalna. Nic od stanu wojennego się nie zmieniło. Znowu kręcę fajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- w bon prix gdy nie wchodziłam.Teraz zaglądam. takie przykrywki bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio znalazłaś coś? Mogę polecić dywaniki łazienkowe, rewelacyjne. Bardzo ładnie wykonane, można prać w pralce do woli i nic się złego nie dzieje. Do czego ja Cię namawiam:-) będę miała na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No proszę jak to Koleżanki sobie ...ble ble a ,że ja nie wiedziałam. LIVIO! Niestety zdarza mi się kupić ...niewypał:D i to dość często.Nie kupuję w allegro bo niby chcę widzieć co to jest i mimo wszystko okazuje się bublem. Nawet wiem dlaczego bubel:) bo tak jest wykonany , oczywiście w ..made in ..... Livio to jest super , M na obrotach , nawet coś tam reperuje , no oczywiście pochwal go :) bo jest za co:D 1 2 3! Dawniej z moja "B" korzystałyśmy z katalogów i zamawiałyśmy przeważnie ciuchy. Ponieważ bardzo często przysyłali złe rozmiary zrezygnowałyśmy z tych usług. Musze zajrzeć w internet może odświeżę usługi. MARYLKO! Śle pozdrowionka do pracy :) LUNKA Tobie też:) PAPILOCIKU. Ja przygotowuję wigilię według starych tradycji jakie wyniosłam z domu rodzinnego. Jeżeli też tak zrobisz MAMA będzie szczęśliwa że przejęłaś jej zwyczaje. Jeśli chcesz włączyć jakiś akcent współczesny zerknij w internet. Miłego popołudnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Jak Ci minął dzionek? U mnie był to długi dzień w pracy i brak pracy. Widać po wpisach:-) W domu mam jeszcze tyle do zrobienia, a muszę tu siedzieć. Napiszę do M podanie o urlop 2 dniowy:-) Czy na wigilię robicie łazanki z makiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio fajnie, przynajmniej masz naprawioną maszynkę a i myśli M. poszły w innym kierunku:) Papilocik karkówkę kroję w plastry, trochę rozbijam tłuczkiem. Zalewam olejem, przesypuję papryką mieloną, jarzynką. Przyciskam drugim talerzem i na godzinę do lodówki. Potem na patelnię razem z tą zalewą, piekę, dodaję soli i trochę duszę. Jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Chyba skorzystam z Twojego przepisu i w ten sposób zrobię karkówkę. Okazuje się , całe życie si e człowiek uczy:) 1 2 3! Dzień minął bardzo szybko na różnościach w domu:) LIVIO! Szczerze mówiąc takiego urządzenia nigdy nie widziałam, toż to bardzo przydatna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko, pieczesz czy smażysz? :) Cześc kochane. Ja po pracy, dziś mój był pierwszy w domu, chyba lekko go zaraziłam gotowaniem, wchodzę do domu, bez sił, namysłem zamówienia jakieś pizzy, a tu proszę.. zostałam ugoszczona jajkiem sadzonym, ziemniaczkami i ogóreczkiem, a co tam :D :D nie wybrzydzałam i nie narzekałam, niech się cieszy :) Zaraz muszę opróżnić pralkę, a mój będzie wieszał (bo jak ja to zrobię to takie to pogniecione...) :D Co u Was? Jak Wasze prace codziennie? Globusiku, livcio, lunko? Jakie plany na resztę dnia?:) Marylko karkówkę na pewno zrobię w weekend, tylko powiedz czy pieczesz czy na patelni smażysz. 123 jak mama? No i jak w Twojej kuchni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przeżywam chwile grozy i rozpaczy. Wnusio przechodzi serię badań w klinice hematologii pod kątem białaczki. Jestem zrozpaczona................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Więc zjadłyśmy identyczny obiadek:) Teraz przygotowanie do snu i tyle na dziś. Dobrej nocy. LUNA! Co się stało? od kiedy mały choruje??? napisz coś❤️ Może nie będzie aż tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niech wszystkie chwile dzisiejszego wieczoru o nas się zatroszczą ... czułością obejmą ... ciepłem okryją ... spokojem ugoszczą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka123456778
DLA NIEGO: Chcesz poznać fantastyczne, naturalne, młode kobiety? Chcesz z nimi poflirtować? A może chcesz zobaczyć coś więcej? Sprawdź nowy portal społecznościowy www.sexycity.pl/polecam/35 Start już jutro o 21.21, Zapisz się już dziś! Hej! Jutro o godzinie 21:21 rusza całkowicie nowy portal społeczościowy! Nie może Cię tam zabraknąć, zapraszam Ania www.sexycity.pl/polecam/35 Chcesz zobaczyć prawdziwe, seksowne, polskie dziewczyny? Wejdź na nowy portal społecznościowo erotyczny www.sexycity.pl/polecam/35, Start już jutro o 21:21! DLA NIEJ: Chciałabyś zarobić 1500 zł jednej nocy, nie wychodząc z domu? Mamy coś dla Ciebie www.sexycity.pl/polecam/35 Sprawdź to! Start już jutro w piątek o 21:21! Jesteś piękną, młodą i atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 Bądź pierwsza! Start już w piątek o 21:21! Koleżanka chwali się znowu nową torebką ? Chciałabyś zmienić perfumy na lepsze ? Wciąż myślisz o sukience, którą widziałaś wczoraj w sklepie? Wszystko to oraz wiele innych rzeczy znajduje się teraz w zasięgu Twojej reki! Zarejestruj się już teraz www.sexycity.pl/polecam/35 Startujemy w ten piątek o 21:21! Kolejna nie udana praca ? Brak stałych dochodów? Jesteś piękną młodą atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 DLA WSZYSTKICH: Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś innego niż są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz. Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Miasto, które zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu ? Twierdzisz, że to nie realne ? Uważasz, że to kolejny Matrix ? Sprawdź nas www.sexycity.pl/polecam/35 SexyCity spełnia marzenia dowiedz się jak: www.sexycity.pl/polecam/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmiałam się jadąc metrem. a w naszym Wagoniku posmutniało. Zakrapiam oko co 4 godziny.Dziwnie w nim widać sztuczną soczewkę. M niecierpliwy.Już chciałby wszystko bardzo dobrze..no,potrzebny czas. Jak na razie dziwne doznania.Np widzi swoja dolną powiekę:D Ciekawe co będzie widział z biegiem czasu:D Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i puszczam w ruch Wagonik. Kawa pachnie , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dzień dobry. Dosiadam się do Ciebie Globusiku, popijam kawę i czytam wczorajsze wpisy wieczorne. Luna poczekajmy na wyniki może nie jest tak źle? Pozdrawiam Cię mocno i wspieram. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×