Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość idż do lekarza głupia
a może tobie przypierdolic, bo też mnie ręka swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do lekarza głupia
co to za gówno ta kaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na poobiednią kawę. 1 2 3! Jaka to okazja ,że będziemy pić szampana:) Piszę do Was przy ubranej choince.A jak u Was??? Za oknem szaro , wiaterek , w domu zapalona choinka może my mieszkamy w Australii?? :) i nie wiemy o tym. Jak by nie było czas umyka to na co czekamy jest przed nami:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Okazja jest taka moja miła gospodyni tego topiku, że szczęśliwie dochodzimy do 200 stronki. Okrągła szczęśliwa liczba:-) U mnie też wietrznie, całą noc lał deszcz. Słoneczko pokazało się rano tylko na chwilkę. W tym roku rezygnuję z gotowca, chodzi mi o choinkę, marzy mi się żywa. Tak będzie. Widzę ,ze masz już świątecznie w domu. Życzę miłego i pogodnego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej rzeczywiście , nawet tego nie zauważyłam. OTÓŻ nie , stronę otwierajcie WY. Jesteście taki gospodyniami jak i ja. Szczerze mówiąc Nadreptałam się troszkę i SKS daje znać o sobie:). Ale nic to tak być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam zapytać LUNY z jakiej okazji u niej wczoraj była balanga???? czytając nie zauważyłam , a Z tyle co pamiętam to urodziny ma 24 grudnia, chyba,że coś pomyliłam:) Ja zmykam czas na Was pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja otworze?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to mamy 200-ną stronę:) pomarańczce się udało :) 1 2 3 i pozostałe Koleżanki pijemy szampana:) Pozdrowienia ślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byłam z rodzeństwem na szczególnej Wigilii. Wspaniała atmosfera, śpiewanie kolęd przy wtórze gitary. Dzielenie się opłatkiem z obcymi ludżmi, a jak było miło i serdecznie. Luno cieszę się, że Twojemu wnukowi lepiej. Jak się bawi i ma apetyt znaczy zdrowieje. Będzie dobrze, tak czuję. Buziaki dla wszystkich koleżanek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany, Marylko , Livio , Luna, Papilociku, i wszystkim którzy życzą nam dobrze , wszystkiego dobrego. Miłej nocki i wieczoru wam życzę. Wpadnę za jakiś czas, bo znowu ominą mnie przyjemności:-) Livio, choć no tu. :-D Mam nadzieję , że nie wyrządziłaś dziś krzywdy dla M ? (zakraplacz) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane! Co do wczorajszej balangi,spontanicznie.Livka zapodała nalewkę pigwową i zaczęło się. Choinka już ubrana,cudnie się mieni. Globusiku może jeszcze się zabieli,nic nie mówione. Pozdrawiam was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim i mówię dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzień się dopiero budzi. Po niebie płyną chmury. Kaja nakarmiona, szturcha mnie nosem, znowu chce na dwór... Zaparzyłam kawę i życzę Wam dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Poniedziałek zaczyna nowy tydzień. 123 dziękuję za kawę,ranny ptaszku. Marylka już wybyła. Globusik jeszcze w pieleszach,Livia też. A papilocik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Marii - piszesz o Kaji,szturcha cię nosem. A dzisiaj dokonałam chyba kolejnego odkrycia u mojego psa. Zdarzylo się to już niejednokrotnie.Dzisiaj też. Usłyszałam przez sen,głos mojego M jak woła mnie po imieniu. Reakcja wiadoma - siadam i chcę leciec do niego.A przy ,oim łóżku stoi Pedro we mnie wpatrzony. Pytam M czy mnie wołał? - odpowiedż - nie. Pies za to uchachany,radosny - zaraz będzie wypuszczony - wie o tym. No i pierwsze to wypuszczenie pieska na podwórko.:D telepatia działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lunka! Myślę o moim niezwykłym psie. Cuuś w nim jest takiego,że często jak mam telefon - to najpierw mam pytania o niego:D Ma w sobie coś bestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu to nie zwykła więż łącząca psa z człowiekiem. One są niesamowite,mądrzejsze niż sobie wyobrażamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , jestem spóźniona za kawę chętnie chwytam, dziękuję. Mrówki już w pracy, LIVIA pogadałaś z pieskiem , a ja dopiero się organizuję. Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też zbieram się do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :) zaraz się biorę za czytanie Waszych wpisików, ale najpierw chciałam dać znać, że żyję, bo ślad na troszkę po mnie zaginął :D chorowałam cały weekend, z łóżka nie wstawałam, ciągle spałam.. tragedia, nie pamiętam kiedy byłam tak chora. Wraz z poniedziałkiem trzeba było zebrac siły, wiec musze czuc się lepiej :) Zaraz wszystko nadrobie, buziaki ślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Papilociku. Co się stało? Życzę dużo zdrowia. Co tam kobietki, po Was też ślad zaginą. Oderwijcie się na trochę, odpocznijcie. Ja właśnie przybiegłam z rybnego. Kupiłam karpie, pan był tak uprzejmy, że za niewielką dopłatą, oporządził mi rybki.(wypatroszył i oskrobał) stres mam z głowy. Teraz je zamrożę. Nie chciałam zostawiać tego na ostatnią chwilę, będą kolejki. Myślę ,że ryby przez cztery dni w zamrażalniku nie stracą zbyt wiele na smaku. Wczoraj ugotowałam bigos z kiszonej kapustki, pierogi gotowe, w sumie jutro mogła by byś kolacja. Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×