Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziewczyny Marii tańczy,ognisko przygasa....a ja się pożegnam. Zaba.. Pewnego razu mężatka idąc ulicą zatrzymała się przed sklepem zoologicznym i spojrzała na wystawę. - Może by Mu coś kupic? - pomyślała o małżonku. Wchodzi do sklepu, rozgląda się ale nie widzi żadnego fajnego zwierzaka dla swojego chłopa. Pyta o rade sprzedawcę a on na to: - Ja proponuje tę niezwykłą żabe. - Żaba jak żaba, co w niej takiego niezwykłego? - pyta kobieta. - Powiem pani że świetnie kocha. - O! To wezmę, mąż będzie zadowolony! - powiedziała kobieta i pognała do domu. Wręczyła żabe mężowi mówiąc o jej zdolnościach - był zachwycony. W środku nocy obudziły kobiete jakieś hałasy z kuchni. Wchodzi do kuchni i widzi męża czytającego żabie książke kucharską. - Czyś ty zgłupiał?! Jest 3 w nocy! Co ty właściwie robisz?! - awanturuje sie kobieta. Mąż na to: - Żaba nauczy się gotowac i wypierdalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do SPA zmyć toto coś z gęby..hahahaha Dziękuję Wam za smiech papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się już żegnam z wami. Jutro muszę do pracy. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Fajnie było wczoraj,tylko Globusik i Papilocik nie towarzyszyli nam. Bidulki zmęczone. Lecę do pracy,nie chce mi się jak diabli. Pozdrowionka i całuski dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki! Ale żeście wczoraj poszalały:) , a ja spałam. Piję z Wami poranna kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadam do kawy..po wczorajszym wieczorze:) cuus pic się chce. może to wina cukrzycy?:D GLOBUSIK - zrób mi miejsce obok siebie,będzie rażniej. Dziewczyny, u mnie po raz pierwszy biało na dworze. milo się na to patrzy.Temp ok 0 st,więc pewnie niedługo roztopi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Kawa wystarczy:D U mnie też przymrozek.Trawa biała. Ładnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleweczka Ci się udała Livio, nie ma co:- Cuś mi kawa nie zadziałała, łeb mi gdzieś ucieka . Marysiu, a Ty gdzie spędzasz Święta, u Ciebie wigilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety pracujące. A ja się obijam.Siedzę ze słuchawkami na uszach,muszę nieco zagłuszyć M :D,bo nadaje coś ciągle.:) Moje plany pokrzyżował nieco sypiący śnieg. miałam pojechć na cmentarz. Rozpuścila mnie ta ciepła zima.Nie ma co.Trochę śniegu i przeszkoda? Lunka - a jak jest u Ciebie?Pada śnieg? Zazwyczaj Twoja pogoda,wędruje do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 może jakieś podpórki dla główki by się przydały? Cuuś wymyślimy.Szykuję poduszeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrócił w nocy z delegacji. Nie wiem jak on to robi, ale nie zdąży przyłożyć głowy do poduszki(słowo daję jeszcze w powietrzu) i już śpi .Od razu z chrapaniem:-) j a potem nieprzytomna cały dzień chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Szalone! :) Właśnie wrócilam z drobnych zakupów z pobliskiego, osiedlowego sklepu. Spotkałam sąsiadke, która mieszka 3 domy dalej, twarz posiniaczona.. Starała się to zasłonic, jednak dośc nieudolnie. Az mi serce stanelo jak ją zobaczylam. co u Was? Jak zwykle mnie wczorajsze wariacje omineły.. :) Buziaki dla pracusiów i tych odpoczywających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Papilociku. Jak tam przygotowania? Wszystko już dopięte? My to mamy dziś głowy popękane:-) . Luna urodziny miała. Szkoda, że nie wpadłaś. Dzisiaj miałam klientów z Chorzowa. Bardzo daleko ode mnie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochana 123, a u mnie hmm.. wszystko raczej dopięte. Wiadomo jeszcze jakieś tam codzienne, podstawowe prace domowe trzeba będzie wykonac, ale to dopiero jutro :) a u Ciebie jak przygotowania? Wigilia duża/mała? :) Bardziej otwarta czy rodzinna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochana 123, a u mnie hmm.. wszystko raczej dopięte. Wiadomo jeszcze jakieś tam codzienne, podstawowe prace domowe trzeba będzie wykonac, ale to dopiero jutro :) a u Ciebie jak przygotowania? Wigilia duża/mała? :) Bardziej otwarta czy rodzinna? :) 123, to jaką pracę wykonujesz? Jeśli mozna wiedziec. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można Papilociku, tak w skrócie: maszyny budowlane. Mam o tyle dobrą sytuację,że nasza firma znajduje się w budynku, w którym mieszkam. Część prac domowych wykonuję w międzyczasie:-) Do świąt jestem już przygotowana, zostały takie tam bieżące ''przecierki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam zakupy, resztę prezentów.. 123 wigilia jest u mnie. Córka, dwóch synów, synowa, zięć i wnuki 3 i wnusia:) Będzie wesoło, oj ze mną 10 osób. Bardzo się cieszę. Zresztą zawsze u mnie na święta i urodziny domowników zbiera się około 20 osób. Byłam u fryzjera, farba itd. Jako mama i babcia muszę super wyglądać Chłopcy pojechali po choinkę, żywą. Zobaczymy co przywiozą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×