Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

PAPILOCIK - kiedyś milość chyba inna była:) Zdrady,to normalka - ale tak wg mnie - najprędzej po pru latach. I mi.łość z postępem idzie. Co do rady,czy możesz coś zrobić? Jak będziecie same,przytul ją niczego nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - jakby dobrze poszukać,to chyba jeszcze ktuuś...:( Znasz to świństwo?tą cholerę nazwaną nerwicą? Jeżeli znasz - to gratulacie za to co robisz i jak żyjesz.Sama samochód prowadzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, w kwietniu, maju, ta nad naszym morzem w sam raz, a i koszta? No w sumie nie wiem:-( Szperaj! Dzięki za gratulacje:-) Marysiu jak się czujesz upadła kobieto:-D Szpagat, zawsze wykonywała w trakcie imprezy moja koleżanka:-) Chciała udowodnić ile to ona jeszcze może:-D Marysieńko, po takim badaniu ze 2 dni. Dojdzie do siebie, nie martw się za bardzo, jest pod opieką.Teraz musi leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację , że można po tym badaniu żle się czuć.Jestem laikiem, na serce nikt w mojej rodzinie nie chorował . Jak się czuje upadła kobieta, bolą mnie biodra.. Najważniejsze.. jestem cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu znam to cholerstwo,aż za dobrze. Czasem mam spokój nawet miesiąc, jak mnie dopadnie to jeść nie daje,a jak już zjem to i tak oddam. Autem muszę jeżdzić,bez niego nie pracowała bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 gratulacje, szczęście dzieci bardziej nas cieszy prawda? Livio może być maj na wyjazd. To miesiąc , w którym przyroda wygląda pięknie. Wszystko kwitnie i pachnie. Oj też chcę już wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny,przyćmienie dziś mam. Marylko siniaki będą. 123 gratuluję. Walcz z tym póki wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, cierpliwości, zobaczysz, jutro już będzie lepiej. to badanie inwazyjne, różnie pacjentki reagują. Czasami bardzo źle to wygląda. Jest pod opieką, będzie ok. Maj to mój najpiękniejszy miesiąc w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dowiedzzialam się jak na imię miała matka Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - Właśnie skorzystałam z podpowiedzi 123,nad nasze morze w maju - czy to by Ciebie interesowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, czasami z dobroci serca chcemy dać dobrą radę. Często to się obraca przeciwko nam. Przemyśl sprawę, czy warto. Tu nie wiem w jakich relacjach jesteś z tą koleżanką? Ty jej dasz tą "dobrą " radę, a oni się pogodzą. Możesz zostać jej wrogiem. Bądź rozważna. Wieżę,że będziesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxxx
jedendwatrzy123 karly88@tlen.pl'; Jest nas więcej Na razie półśrodki, wykupiłam, ale termin ważności miną Pisze się MINĄŁ. Pani nauczycielko, jak dobrze, że już dzieci nie uczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, moje miłe koleżanki. Dzień, pełen emocji. Mam nadzieję, że nocka będzie inna niż poprzednia. Mam dzisiaj spać, ciągiem, aż do rana. Kto robi za koguta? Marysiu, Ty jutro:-) Wstajesz najwcześniej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro, ale jednak durna baba z ciebie:-D Masz rację, nikogo już więcej nie skrzywdzę. Śmiejemy się z Ciebie tu, niedługo pogonią cię z drugiego topiku. Baw się. Kolorowa , przecinkowa, wykrzyknikowa, laseczko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxxx
PUDŁO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - :D Mam propozycję - zróbmy portret psychologiczny tej imienniczki matki hitlera. Tak jak w filmikach kryminalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy 123. Proponuję aby wszystkim pomarańczką nadać imię ! KLARA. kto za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak,wysoka , tak ogólnie KAWAŁ BABY,nadwaga ok 15,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Hejka :) wlasnie wrocilam z pracy. M ugotowal jajka na salatke. Lezaly przygotowane obok marchewki i ziemniakow. Wczoraj nie dalam rady. Wiec jajka ugotowal ale reszty nie, bo nie wiedzial :) SLodki jest i tak :) na przyklad tak sam z siebie myje okna, wyobrazacie to sobie ?:))) Mysle sobie, ze zeby podjac decyzje o slubie, to warto przezyc kilka takich zwiazkow, ktore pokaza nam, czego pragniemy a czego kategorycznie nie. Wtedy jesli dwie osoby maja takie doswiadczenie to po kilku pierwszych miesiacach wiadomo, czy chce sie razem spedzic reszte zycia. I czy warto ryzykowac zdradzajac...Biedna ta dziewczyna :/ Marysiu - to naprawde najwazniejsze, ze siostra jest pod opieka lekarzy. Jakos tak wierze w te nasza publiczna sluzbe zdrowia, mam w sobie to zaufanie, poparte doswiadczeniem :/ z cukierkow to poprosze marcepanowe :) nasze polskie morze?? podobno drozsze niz zagranica :/ licencjat - ach jak ja zaluje, ze za moich czasow jeszcze czegos takiego nie bylo. W efekcie studiowalam 7 rok i nie mialam ani jednego papierka..a tak to bylby juz licencjat. Magisterskie jednolite to byl glupi pomysl...Licencjat to dobry moment, zeby zmienic kierunek. Gratulacje dla syna :) Globusiku, jakie to strasznie mile z Twojej strony, ze przeczytalas bloga kolezanki i powiedzialas "dziekuje" To niespotykane, naprawde :) A Klara to rzeczywiscie ograniczona kobieta byla :/ Do swojego przyszlego meza mowila per Wujku :/ Nawet po slubie! Byli kuzynowstwem drugiego stopnia :) Na ich malzenstwo musial sie zgodzic Rzym...no i zgodzil sie :/ A wiecie jak mial w rzeczywistoscie na nazwisko ojciec Hitlera? Schicklgruber. Bardzo aryjskie nieprawdaz ? Same szwindle... W srode bede oprowadzac po Warszawie Portugalke, Angielke, Gruzina, Finke, dwie Czeszki i Niemca. Chyba musze zmeinic tresc moich zwyczajowych opowiesci :/ skupie sie na czasie przed rozbiorami :) Kiedys mieszkalam z Niemka, pewnego dnia wrocila z Auschwitz..pokazywala mi zdjecia i strasznie plakala, mowila, ze czuje sie winna. To niesamowite, ze mloda osoba moze w sobie miec tyle odpowiedzialnosci. Nie mowie, ze to dobrze, nie mowie, ze to zle. To sprawa bardzo indywidualna. Dlatego musze byc delikatna :) Trzymajcie kciuki.. dobranoc!! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawka na stole a głowa jeszcze śpi:) Dziś śledzik, dobrego humoru wszystkim. Livio maj nad morzem czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×