Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Częstuję się chlebem i kawą:) Na dworzu +2 stopnie, chlapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powtórnie wita Was Franciszka. chwytam się za chlebek. Robię druga kawę może dostanę ...kopa z werwą. Prawda chyba wiosna robi przymiarkę . 👄 dla Koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapachniało chwilą- wiosną wczoraj była u mnie cudowna pogoda, prawie wiosna Dziś zimno, biel wokoło, wielka to wiosny troska Już była u mnie wczoraj , uśmiechnięta pukała w okno, witała jak przyjaciela Objąłem ja wzrokiem jak piękne barwne święta Otwarłem jej okno - usiadła była wniebowzięta Mieliśmy już plany gdzie będziemy w niedziele Miała być wycieczka , na pola na przestrzeń Planowaliśmy wystawiać twarz do słońca Do jego złotych promieni, bez końca , bez końca Mieliśmy marzenia na dziś, na jutrzejszy poranek Pójdziemy pod rękę , z baranków nieba uwić wianek Będziemy skakali z radości z życia nowego Obejmować w radości, cieszyć z poranka cudnego Nie udało nam się to piękne marzenie Ty jesteś wiosna , dziś mnie upuszczasz znowu Za oknem biel, PAN zima wrócił Ciebie wiosno znowu tronu zrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczynki nasza LIVIA to żartowniś wybrała piękne imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam IMIONA - bardziej się poznamy po naszych znakach zodiaku. Ja WAGA -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja RYBA:) LIVIO! Jak chlebek, ja pojadłam z rana z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
dzien dobry! u nas snieg topnieje..nie chce sie wychodzic. Chyba wolalam mroz. Moje imie na M sie zaczyna a znak zodiaku to Rak :) Zapracowana bylam i nie bylo jak wyjasnic, ze wcale nie mam ambicji byc perfekcyjna pania domu :) Przeciez tak wlasnie napisalam, ze nie mam :) ze mam w nosie jej porady o tym jak pozbyc sie bialych plamek z garnkow...:) dom ma byc czysty, ale bez przesady, tak jak ktoras z Was napisala. I ja wlasnie to bez przesady chce sobie jeszcze usprawnic, np dzieki takim super urzadzeniom jak sciagaczka do szyb, ktora opisywala zdaje sie Lunka :) Moze Was zaciekawi moj ostatni eksperyment kuchenny: zupa z salaty i rukoli :) calkiem okey, ale nie na tyle, zeby wpisac do mojej ksiazki kucharskiej. Dzisiaj na obiad ciag dalszy zupy i gyros z kurczaka z sosem tzatziki, mniam mniam! milego dnia zycze! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki, to ja Wasz WODNIK. Ruda-jak nic Monika:-) Pozdrawiam Gotuję typowe polskie dania. Muszę karmić chłopaków:-) Fasolowa dzisiaj na obiad. Zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj RUDA! Bardzo Cie proszę , napisz czy ściągaczkę można kupić w naszych sklepach. Jestem tym urządzeniem bardzo zainteresowana. Mycie okien spędza mi sen z powiek. W domu lubię mieć czysto podobnie jak Ty .Starałam się być systematyczna i to wystarczyło by nie być zapracowaną. Ponieważ nie pracuję mogłam sobie na to pozwolić. Moje kredo to kłaść wszystko w miejsce skąd wzięłam. Czuje ,że Twoje imię ...MAGDA:) U mnie na obiad rosół , ziemniaczki , buraczki i mięsko gotowane wołowe i indycze. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. WODNIK , moja "B" również Wodnik. Osoby , które znam z pod tego znaku wiedza co to jest przyjaźń❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
RUDA ! Jesteś MAGDA, czy MONIKA /dziewczyna ratownika/ to dalej zagadka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Weźmy pod uwagę jeszcze MARTA:-) Bez ściągaczki do okien nie wyobrażam sobie myć okien. Kupiłam w sklepie AEG taką droższą ( ok. 20zł) ale działa znakomicie. Luna wspomniała nam o elektrycznej, nie mogę takiej znaleźć to jakaś nowość. Ruda, może ty na nią wpadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik:(
najgorszy znak zodiaku:( egoista, JA, JA, JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Było ciężko i była sposobność:) kobieta wyjechała do Niemiec aby pomóc rodzinie ...wschód Polski- zostawiła córkę i młodszego syna. Dostarczała kasę. Ale w międzyczasie kogoś poznała. Mąż, jak mąż- ten zły. Dzieci- przecież tam miały opiekę. Nie pomyslała, że potrzebyją matki. Kochanek był NAJWAŻNIEJSZY- brak kłopotów dnia codziennego- motylki. ZDECYDOWAŁA- tylko ten Nowy! A dzieci- ????? przecież tam na wschodzie mają ojca! Córka niepełnoletnia zaszła w ciążę- ślubu nie było- kłopoty teraz z dzieckiem. Syn- jeszcze niepełnoletni- a mamusia chce aby przyjechał do Niemiec. DOBRA mama- dobra mama? Mamusia- która zawsze, tylko myślała o sobie, o swoich motylkach, uniesieniach. Jakie będzie miała życie, które sobie teraz planuje i swoje gniazdko w Ślązku opolskim? Wszystko do nas wraca. Jak można spokój znaleźć gotując taki los swoim dzieciom? Można tak spać spokojnie całą noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna historia, nic nie wiesz i nic nie możesz napisać,jak było i jest, wiem ja i tylko ja!!! Więc proszę daj mi spokój, nie będę się tłumaczyć,moje życie. Każdy potrafi oceniać,ale wiedz że nie do ciebie to należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Matka!!!- ZAWSZE jest przy swoich dzieciach- One się nie prosiły na Świat- jak nie być wtedy, gdy dojrzewają- nie wskazać im DROGI???? EGOIZM??!! NIC nie jest USPRAWIEDLIWIENIEM! ŻADNE - ZARABIANIE! Jak MOŻNA ZOSTAWIĆ Dzieci- samym sobie- bo mąż się zajmie??! Matka? TERAZ!? nie - na co SZUKASZ- USPRAWIEDLIWIENIA ????? BYŁAŚ EGOISTKĄ!!!! I JESTEŚŚŚŚŚŚŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Jak to się mówi...... "uderz!!!!! a nożyce się odezwą!!!!!! Luna- czyli jest i w Twoim przypadku JEST!!! COŚ NA rzeczy!!!!! Podobna HISTORIA??????? Współczuję snów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoistką nigdy nie byłam i nie jestem!!!! Dobrze ci radzę sfrustrowana kobieto,znajdż sobie inny temat a mnie zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Ja nie jestem sfrustrowana, chyba że ty- bo COŚ jest na rzeczy. I będziesz o tym myslałł caaaaaaałe życie@ Tylko Ty!!!! się odezwałaś! więc masz -na sumieniu* Jesteś EGOISTKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie Byłaś!!!!-Jak Twoje dziedi dojrzewały- jak potrzebowały MATKI- w twoim przypadku "matki"????????? A teraz masz pretensje do Męża?????????????????????????/ Motylki za ciebie działały...... terza starasz się WYBIELAĆ!!! Matka- wskazuje dziecku -DROGĘ! ty TEGO nie zrobiłaś i....NIE ZRONISZ!! życzę ci tego, co DAŁAŚ SWOIM??? DZIECIOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się nikomu, słyszysz, nikomu tłumaczyć jak było na prawdę! Wiem to tylko ja, i co ja przeszłam i ile nerwów sobie popsułam. A od moich dzieci wara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dziękuję,nie wiem skąd tyle jadu,nic nie wie, jakie było moje życie a pisze i ocenia! Nie życzę nikomu tego, przez co ja przeszłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna spokojnie, zaraz mi się oberwie. Jeszcze nikt mi dziś nie dokopał:-D Nie tłumacz się nikomu. I tak nikt nie zrozumie. No chyba, że ktoś pomyśli. Każdy ma swoje. I tylko my, a nikt za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,jak coś spieprzymy to my będziemy mieli odpłacone a nikt za nas. Przepraszam za wyrażenie! Choć ja nie uważam ,żebym w tej sytuacji była winna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Pewna historia to CENZORKA ...było pewne,że się odezwie. I to jeszcze nie koniec. Zemsta nie jest do wykorzenienia z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zemsta Unoszę swój potężny miecz, w którym zawarta jest cała moc zemsty Czuję, że gniew, który nosiłam w sobie przez lata zazna w końcu ukojenia Radość przeszywa moje ciało W końcu mogę poczuć się sędzią i katem Katem, który zrzuci swój topór i dokona pomsty za zniewagę, która mnie spotkała Stanę się oprawcą i mścicielem, który zazna słodycz zemsty Słodycz, która ukoi jego zranioną duszę Czekałem na tą chwilę przez długie noce i dni, w których czułem ból Chwila w której poczuję spokój i pozwolę oddalić się bólowi - choć na moment Zacisnę zęby, zacisnę pięść, ściągane brwi ku sobie i oddam ten ból tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×