Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! Czy Kazimiera ?????? Zapraszam dzisiaj na rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rosół przylecę. HANNA - piękne imię. Obie macie po jednej kresce z szubienicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! KUNEGUNDA , zdrobniale GUNDUSIA! Gdzie nasza młodzież się dziewa???? Hop hop MŁODZIEŻY WSTAWAJCIE:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad M - trzebaby pomyśleć! Lóżko jednoosobowe - wniosek,spią oddzielnie:( proszę o dalsze dociekanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ten pan śpi z kotem , ale to nie mój Cień , nie ma takiego gwizdka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusa cień, odpada bo nie ma gwizdka,:-) Livi M odpada bo nie ma kota:-) Mój też odpada, on nie ma czasu gwizdać:-) Czy to jakiś bohater serialowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj dla mnie trudna zagadka:) NIE WIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 15 min. w pracy i uciekam:-) Jadę na zakupy, wczoraj były u mnie porządki, prawie generalne:-) Co mam zakupić kobietki na dzisiejszy wieczór? OSTATKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik to Franciszka Livcia to Kunegundzia Papilocik to Paulinka Zostały nam 123 i Ruda Szukam. Ja już po zakupach,solarium , syzyfach no i po garach! Na dziś wieczór proponuję Bacardi ze Sprajtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam pół metra drzewa do kominka. Nie poszłam do mamy, tylko na zakupy, Kupiłam sweter w paski :białe , zielone, czarne, żółte i malinowe.Żarówa , ale ładnie wyglądam. Kończę obiad , potem pójdę do mamy. Dobre wieści? Siostra nadal w szpitalu, w poniedziałek zawiozą ją na koronografię i zdecydują co dalej. Bajpasy czy stenki? Pewnie niedobrze piszę nazwy. Zaczęłam czytać w internecie o koronografii w internecie ale zrezygnowałam. Nie chcę się dołować.Musi być dobrze, ma 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko nie dołuj się,musi i będzie dobrze. Pomyśl jak by siostra nie trafiła do szpitala,nie odkryli by tej choroby,i nie wiadomo co by było! A tak podejmą leczenie i wyzdrowieje,nawet jak będzie operowana to dla jej zdrowia.Głowa do góry,trzymam kciuki! 123 znalazłam, przeczytałam cały czerwiec,mnie jeszcze wtedy z wami nie było. ALICJA piękne imię,miałam kiedyś koleżankę o tym imieniu. Została tylko Ruda, no i Marylka Podajcie pierwszą literkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna:-) Lizak w nagrodę. Marysiu, myślę,że badania nie ma czego się obawiać.Nie martw się, robią je specjaliści.Moja mama miała je kilka lat temu. Livia ma największą wiedzę na ten temat. Myślę również że może nie konieczne będą bajpasy, może przepchają żyły. Moja rówieśnica.Trzymaj się. A sweterek ładny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. MARYLKO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, dziś kolację robi Z,zapodaje pastę rybną,lubię jak on coś zrobi, bo smakuje inaczej,tzn lepiej. Czy wpadniecie na OSTATKI? Ja już czekam! Bacardi chłodzi się w lodówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i dziękuję. Na ulicach fura śniegu i pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. LUNKA masz wolny dzień , a tak raniutko wstałaś. Oczywiście pije z Tobą kawę. Bardzo dziękuję. Miłej niedzieli wszystkim. U mnie coś pada, nie wiem co. Deszczu nie widzę , a w szyby dzwoni. Bardzo lubię słuchać tych odgłosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×