Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Mgła tańcząca Mgła nad łąkę przyszła rankiem I usiadła ociężale. Widać, że jej tu wygodnie, Bo się nie chce ruszyć wcale. Wiatr nieśmiało ją zaczepia: Zatańcz ze mną mgło walczyka! Mgła zaparła się i siedzi - Niech wiatr sobie sam pobryka! Ale wietrzyk jest uparty: Z boku lekko mgłę potrąca I mgła niby od niechcenia, Lecz zaczyna trochę pląsać. Coraz szybciej, jakby śmielej W tańcu z wiatrem się zatraca. Wietrzny walc na wszystkie strony Coraz lżejszą mgłę obraca. W końcu lekko biel opada Wzdycha mgła z radosną miną: Jednak nie ma to jak w tańcu Całkowicie się rozpłynąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj 1 2 3! Tak u mnie było wczoraj. Podmuchałam w Twoim kierunku i śnieżek poszedł do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Luno za kawę. Też nie umiem pływać i co z tego? Aerobik wodny ćwiczymy na 1.40. Noże kręci Cię grypa? Weż coś na przeziębienie. Globus wiersz fajny:) U mnie dziś słońce i lekki mróz. Dobra pogoda na mycie okien ale idę do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! u mnie też pada,tyle,że deszcz. Przebiśniegi pięknie kwitną w Dzikim zakątku Ogrodu. Taak Wiosna stanowczo się zbliża. A dzisiaj jest dzień,którego za rok i parę natępnych nie będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Jaka szkoda,że wcześniej nie słyszałam piosenki , bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
po południu. Piję kawusię , nie mogę być śpiąca przecież dzisiaj MECZ. Przygotowujemy się do oglądania. Mały mechanik:) mojej "B" chciał nam naprawić telewizor , trochę narozrabiał. M musiał go usprawnić. Ale jest już ok. LIVIO! czy KRÓLEWICZ tez lubi majsterkować przy telewizorze. Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku. Czytałam jaka u was pogoda, mróz ,deszcz, śnieg,mgła,. A u nas wypogodziło się,słoneczka niet,ale cieplutko 12 stopni. W powietrzu czuć WIOSNĘ. Obiadek zjedzony,Z polatał na odkurzaczu, jeszcze pranie się suszy w suszarce i koniec na dzisiaj. Będę odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LUNKA! Więc odpoczywamy razem. Będę oglądać mecz mam taki zamiar. Twój Z zapewne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:-) Ja też będę oglądała mecz! Nastawiłam obiad na jutro (bigos) , powtórka:-D. Był jakieś dwa tygodnie temu,ale przez jeden dzień.Rozdałam:-) Był taki dobry,że powtarzam. Luna, u mnie rano była śnieżyca,a od południa przedwiośnie.Słoneczko tak ostro świeciło, pod byle pretekstem wychodziłam na zewnątrz.To pozamiatać, to z sąsiadką zagadać, nawet klientów do samochodu odprowadzałam:-D Wczoraj mój S był na kontrolnej wizycie u lekarza.Leczenie zakończone, jest ok. Po wizycie pognał do PZU, liczy na grubą kasę:-D (chodzi o odszkodowanie) Wiecie, teraz nie trzeba na komisję się stawiać-przyznają z dokumentacji, historii choroby. Wreszcie ktoś coś mądrego wymyślił. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosnę w powietrzu nawet teraz czuć.., Wróciłam z zakupów , w lodówce było światło. Jak pracuję do 17 tej nie mam kiedy zrobić zakupów. Wszystkie kibicujecie na meczu? Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, a Ty kibicujesz? Pewnie tak, syn Twój zawodowy piłkarz:-) Moi chłopcy, nie:-( Ja jedyna w tym domu piłkę kopię:-) M, wcale to nie interesuje, synów też.Siatkówka,owszem. Skoki na nartach, łyżwiarstwo.Na lekcjach wf.nauczyciele, zawsze wiedzieli:-) Cała grupa krzyczy - w nogę gramy,a moi be...Młodszy, pewnie obejrzy, ale starszy? Szachy. Pozdrawiam . Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
My już gotowi do oglądania. Oby M nie rozmawiał z telewizorem:) jeśli tak będzie wystraszy mnie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku my też gotowi. Miłego kibicowania,nie martw się mój też rozmawia z telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marzec Kroplami deszczu lipa płacze nad drogą pełną kałuż błota. Z chmur leci drobny, mokry maczek. Pod rękę z wiatrem chodzi słota. Nad rzeką wierzby chylą głowy wsłuchane w poszum mętnej wody. Dumają o czymś w dzień marcowy, okryte płaszczem niepogody. "W marcu" - Raz śnieg pada, a raz deszczyk. Na jeziorze lód już trzeszczy. Błękit nieba lśni w kałuży, bałwan w słońcu oczy mruży. - Koniec zimy. Przerwa. Dzwonek. - To nie dzwonek, to skowronek! Zapraszam na poranne pięć minut i kawę. Mecz obejrzany szkoda,że nie wygrany przez naszą drużynę. LUNKA u mnie było spokojnie bez rozmów:) Życzę dobrego dnia , tygodnia i rozpoczynającego się miesiąca wszystkim Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Meczu nie obejrzałam do końca,na drugiej połowie zasnęłam. Globusiku ładny wiersz. Dopijam kawę i jak zwykle znikam,po pracy czas na relaks,jadę do solarium. Pozdrawiam was,całuski pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dodałaś mi odwagi, do przyznania się:-) ja w pierwszej połowie usnęłam :-( Obudziłam się o 12 bardzo zdziwiona. Dobrego dnia Wszystkim życzę. Piję kawkę Globusiku z Tobą. dziewczyny pewnie już są w pracy. Livciu,śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa dziś bardo potrzebna. Obejrzałam pierwszą połowę meczu:) Potem poszłam spać. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Fajnie ten mecz ogladałyście.:D Ja nawet nie zajrzalam na niego. wynik powiedział mi M. Kawy dajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO!MARYLKO!LUNKA! 1 2 3 ! Ponuractwo za oknem. Również potrzebuję duuuużo kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam z pracy, zrobiłam sobie jajecznicę na boczku wędzonym, ze szczypiorkiem. Poczytam co się działo? A w wagoniku cisza! Pogoda działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Stęskniłam się za Wami. Pracy miałam co nie miara.. We wtorek mieliśmy małą "akcję", moja babcia, która jest już naprawdę wiekową osobą umówiła się z nami, że przyjedziemy do niej około godziny 18 i przywieziemy jej zakupiony wczesniej materac na obolały kręgosłup. Od 19 poprzedniego dnia nie odbierała, po pracy pojechaliśmy kupic materac, potem do naszego rodzinnego miasta, do babci i nic.. Nie odbiera telefonu, nie otwiera drzwi. Byliśmy u sąsiadów, nikt nic nie wie. Spanikowałam. Postaliśmy tak godzine i mój brał się już do wyważania drzwi a babcia wychodzi sobie z windy :) Telefon zostawiony w domu, zapomniała oddzwonic i zasiedziała się u nowo poznanej sąsiadki. Mówie Wam, ile stresu. Teraz będę juz zagladac do Was, powoli się wszystko uspokaja, praca trafia na właściwy tor, internet nie szwankuje, mój wyzdrowiał. Pozdrawiam Was!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Papilociku,a już myślałam, że nam uciekłaś:-( To samo mam ze swoją mamą:-) Wiem,że ma prawo wyjść,ale jak dzwonię po raz kolejny i nie odbiera, dostaję małpiego rozumu.Rzucam wszystko, do samochodu i pędzę. Cieszę się,że w pracy Ci się wszystko układa. A co z Twoim? chory był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Z szefową jeszcze nie gadałam. Czekam na odpowiedni moment. Dziś moja pomoc, młoda nauczycielka znalazła pracę w szkole specjalnej. I dobrze, będzie ją obowiązywała karta nauczyciela.Pensja 2000 zł na początek za 5 godzin.Tu sprzątała 4 godziny i zmywała naczynia.Praca z urzędu tzw. interwencyjna, pół etatu za 600 zł. Niby miała być moją pomocą przy dzieciach. A szefowa kazała jej myć toalety. Dziewczynie ze stopniem magistra i po oligofremii.Ten świat schodzi na psy, a prywaciarzom wolno wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas pogoda taka jak u was,tyle że ciepło. Nic tylko zakopać się pod kołderką i przespać. Na następny tydzień ma u nas dużo padać. Dziś widziałam jak przykrywali plantację truskawek,ani się obejrzymy jak będą te przecudne owoce. Papilociku nie zły stres z babcią,ja bym też drzwi wywarzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko walcz o swoje. Opowiem ci o mojej koleżance,ta która zjechała do PL . Znalazła pracę w sklepie,sama jedna tam była,warunki uwłaczające godności człowieka. Wyobraż sobie w te mrozy zamarzła jej woda w rurach,jak przychodziła do pracy temp na minusie,w końcu odmroziła sobie palec u nogi. Pytała szefowej skąd ma wziąć wodę i gdzie ma iść za potrzebą? Powiedziała że ktoś jej przywiezie wiadro wody i wiadro na swoje potrzeby,PARANOJA!!!!!!!! Poszła na tydzień na chorobowe,oczywiście szefowa z pyskiem na nią jak ona śmie na chorobowe iść! Palec jej spuchł i bolał jak cholera,że buta nie mogła założyć. Po chorobowym wzięła ze sobą farelkę i dogrzewała się. Przed wczoraj wpada szefowa z mężem od zaplecza i sprawdzają,zobaczyła tą farelkę i znowu z pyskiem A KTO PANI POZWOLIŁ PRZYNIEŚĆ TO DO SKLEPU??? Położyła jej świadectwo pracy przed nos i kazała podpisać stwierdzając że nie zdała egzaminu. I tak moja przyjaciółka już nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,zgadzam się z Tobą całkowicie.Coraz to gorsze czasy. Fajnie,że koleżanka znalazła sobie pracę.Tam oprócz wynagrodzenia, będzie pobierała różne dodatki. Cześć Luna.Mówisz o truskawkach:-) Dzisiaj widziałam TAKIE DUŻE w markecie, nie miałam odwagi kupić. Zajadam się pomarańczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×