Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jestem kawowym nałogowcem , zamierzam wypić drugą. Po mglistym poranku wychodzi słońce. Zbieram kości w jedną całość i wychodzę ot tak bez większych planów ...gdzie i po co:) Zrobi0one korale z marzeń mam na szyi będą mi towarzyszyć na spacerze. Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. A tak wogóle - jakie kawy lubicie? nie pytam o marki..ale czy słodzone,czy ze śmietanką ..a może z mlekiem. Ja tam piję czarną bez dodatków - jest baardzo dobra.sypaną po staremu. nie lubię rozpuszczalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVCIU! witaj. Pytasz o kawę??? piję tylko sypaną bez mleka z odrobiną cukru. Dzisiaj zaliczyłam trzy:) Do tej pory ..korale z marzeń ...nie rozsypały się. Odwiedziłam najbliższe sklepy i bazarek. Zaczyna się na nim ruch przedświąteczny. Były już bazie , nie kupiłam wydały mi się brzydkie. Powiadasz,że paprocie jeszcze śpią. Przygotowuję się będę je pielęgnować. Prze moim blokiem zakwitły przebiśniegi , pogadałam z nimi, obiecały, że długo będą kwitły. Spokojnego zbliżającego się wieczoru i do zobaczenia Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa.. pije wtedy, kiedy muszę. A muszę codziennie :D Niestety. Wreszcie dzisiaj zakończyłam sprawę z naszymi producentami zegarków. Jutro - wolne :) Dzis zaczelam weekend. Słuchajcie, zwątpiłam swoje miasto, pojechalam do Warszawy po suknie, a teraz właśnie siedzę w katalogu i zobaczyłam ładną (tak mi się wydaję) suknie, która mam tak naprawde pod nosem. Sklep firmowy jest w Łodzi. Co Wy na to? http://www.classa.com.pl/kolekcja,ladybird2012,7,1.html Piękna pogoda, napawa mnie optymizmem :) Barni cały dzień na dworzu, do domu nawet nie chce wejsc. Mam nadzieje, ze słoneczko nas nie opusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Otóż to , nie wszystko w Warszawie jest piękne , jedno jest pewne,że jest BARDZO DROGIE! Suknia podoba mi się bardzo. Sadzę,że jeżeli odwiedzisz sklep będzie jeszcze wiele modeli które zawrócą Ci w głowie. Wiem też że wybór i ostateczna decyzja jest bardzo trudna. Chce Ci zasugerować ,że ..... jeżeli założysz suknię i poczujesz się w niej dobrze , swobodnie to wróży połowę sukcesu.Moim zdaniem bardzo ważne jest dobre samopoczucie. Masz jeszcze troszkę czasu zaglądaj do wszystkich znanych Ci sklepów , może panie które tam pracują mają doświadczenie i będą mogły Ci coś doradzić. Trzymam kciuki za trafny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Obejrzałam całą kolekcję 2012 roku. Zwróciłam uwagę na zdjęcie 32021 i 32o22. Przy wyborze chyba powinnaś brać pod uwagę jaki chcesz mieć welon. Moim zdaniem jeżeli welon będzie długi to dół sukni powinien mniej rozkloszowany.Ale to jest tylko moje zdanie. Przepraszam i niczego Ci nie narzucam. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niech dzisiejszy wieczór pięknie się zakończy, Niech w dal odejdzie ciężar i zgiełk całego dnia. Niech spokojny sen w czułe weźmie Cię objęcia. Niech błogi odpoczynek i nocna cisza długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiem,że nie poszłyście spać , usiadłam w kącie, nie zakłócam ciszy jeśli taka jest nam potrzebna. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jestem:-) Wiesz, przeczytałam cały czerwiec:-) Było tam tak radośnie i gwarno.I nie tylko w czerwcu. Niech będzie i teraz . Wiosna idzie.Zostawiam te smutasy, co ma być to będzie.Gdzieś tam na górze nam zapisano.Niech każdy dzień przyniesie nam odrobinę radości.Albo i więcej:-) Cieszyć się można, wystarczy chcieć, i zauważyć te dobre chwile. Ja np. dzisiaj, nie byłam wkurzona w pracy:-D Jutro ciężki dzień, ale tak jak ta Ania z Zielonego Wzgórza, wynajdę coś "pięknego" Inaczej zwariuję:-( Pozdrawiam Was kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - to wróży szczescie :D Bardzo dziekuje za rady, każdą bardzo skrupulatnie analizuje :) Uciekam do "domowego spa" :D Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, moja malutka:-) Te sukienki są wszystkie piękne.Cóż mogę powiedzieć? Ja to bym wybrała taką, która by była jednak na ramiączkach.Wiesz tak pod moją wygodę. :-) A Ty i tak decydujesz.Musisz się czuć swobodnie i atrakcyjnie.Wybierzesz.Masz jeszcze czas.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, śpijcie spokojnie. No i tradycyjnie,niech Wam aniołki się przyśnią:-) Tak zawsze mówiła moja babunia nam na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem 123 widzę że zaczerpnęłaś trochę optymizmu,fajnie ,nie smuć się więcej. Ja dziś miałam niespodziankę,po południu wracając z pracy do domu rowerem,moje kochanie czekał na mnie z piesem w połowie drogi,ucieszyłam się. Właśnie takie drobnostki dają dużo radości. Globusiku czy zakończyłaś już wiosenne porządki? Livciu pytasz o kawę,piję taką z ekspresu ciśnieniowego, z dużą ilością pianki,ze słodzikiem i mlekiem skondensowanym. Marylko opowiedz co dziś się u ciebie działo. Papilociku ja gustuję w sukniach z ramiączkami. Te co nam pokazałaś są śliczne,pamiętaj to twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Ja tez idę do SPA. 1 2 3! rozbijane szkło wróży szczęście. Smutki są nam przypisane i skrupulatnie dzielone na każdy dzień. Miejmy nadzieję,że wraz z wiosną nasze twarze rozjaśnią się. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Porządki wiosenne wewnątrz zrobiłam poza kuchnią. Po niedzieli zabieram się za mycie okien i zmianę firanek.Noooo i nareszcie będzie koniec pozimowych syzyfów. Życzę Ci więcej takich spotkań:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kogut już zapiał,kobietki zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Ja piję tradycyjną sypką , bez dodatków jedną, rano z Wami:-) Dzięki Luna. No tak koguty już pieją:-) Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry ! Dziękuję za kawę , siadam i pogadam z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O KAWE PORANNEJ ! Oooo kawo ma poranna! ty jesteś jak zdrowie ! jak cię rano nie wypije... to nie żyje.....!! Oko me otwierasz co rano, i budzisz buzie zaspaną.. O ! KAWO!! kawo ma popołudniowa .. w miłym gronie będziem pic cię do dna.. Aż fus na zębach zawiśnie A oko humorem błyśnie. Kiedy się budzę co rano i otwieram mą gębę zaspaną ona mnie swym aromatem budzi .. ) bym mogła wyjść do ludzi KAWA MA! Ulubiona Ludu pracujący!! Pijmy kawę od rana Ona lepsza od szampana Pije ją 1 2 3,MARYLKA,LIVIA,LUNKA,PAPILOCIK,GLOBUS,RUDA Po niej też się dobrze siusia! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję sypaną kawę bez dodatków. Wczoraj grabiłam ogród , potem zakupy, póżniej zaniosłam pit do sąsiadki. I tak minął wieczór po pracy.Szefowej wczoraj nie było. Miłego dnia, już świeci słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - w naszym WAGONIKU zaświeciło słoneczko:) Nastroje wspaniałe ,małe radości - Sama Radość. Fajnie od razu na duszy. dzień będzie miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale ...puściutko...sprawa jasna Koleżanki poczuły wiosnę. MARYLKA, LIVIA, PAPILOCIK i 1 2 3! słuchają jak rośnie trawa w ogrodzie. LUNKA z LUNĄ na spacerze , RUDA??????? a ja próbowałam uporządkować bluszcz na balkonie ale zrezygnowałam. Temperatura +13 a chłodno , to jednak marzec , pomiędzy ciepłym powietrzem czuje się chłód. Wolny czas wykorzystam na uporządkowanie Wagonu. Myślę,że czas zmienić stację z .... Zawiei ... na wiosenną. A zatem ogłaszam konkurs na nazwę miejsca w którym się zatrzymamy:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozmyślania na dworcu Na wszystkich dworcach świata W poczekalniach, na peronach Każda rozmowa o życiu Zostaje niedokończona Podróżni różni Nic się nie różnią Na dworcach każdy Staje się próżnią Jest tak jak wszędzie Szczęście, nieszczęście Tylko, że w pędzie Tylko, że częściej Na wszystkich dworcach świata Daleką drogą olśnienie Toczysz się losu koleją Po swoje przeznaczenie Suma powrotów i pożegnań Daje w efekcie zero Niektórym życie jak pociąg Niektórym życie jak peron Wsiadają, wysiadają W bufetach piwem się raczą Przyjeżdżają, odjeżdżają Płaczą Gubią się, odnajdują Walizy taszczą Zjadani, wypluwani Dworców studrzwiową paszczą Niech wszystko działa Zgodnie z rozkładem Pociąg odchodzi Ja, nie pojadę Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×