Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gadka szmatka - do roboty... życzę dnia pełnego refleksji i nadzieii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio gadka szmatka też musi być:) Luna a to mnie zdziwiłaś... Nie wiedziałam , że Niemcy tak świętują Wielki Piątek.Cieszę się ,że będziesz miała tyle wolnego. W końcu odpoczniesz. Globus już pewnie świętuje. Jak ciasta wyszły? Papilocik a co Ty pieczesz? Sprawdziłamto jak się czujesz ? Przygotujesz wszystko sama czy spędzasz Swięta u Mamy.? Trzęsę się jak osika albo groch przy drodze. Ale nie dam się chorobie.Mam zamiar upiec chociaż sernik. Na razie dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku,dzisiaj nic nie robię. Jutro moje królestwo to kuchnia, nie wiele będę szykować bo na nas dwoje to tyle co kot napłakał. Na świąteczne śniadanie będą jaja w sosie tatarskim,biała kiełbaska na gorąco,sałatka. Ćwikła obowiązkowo bo Z ją uwielbia.Z ciast piekę babkę piaskową i sernik. Na obiad zrobię gołąbki. Marylko jeśli masz imbir i cytrynę to ugotuj sobie wywar i wypij gorący. Stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmmnbbnmmnbbnmmnbbnm
no dobra napiszę - mam 26 lat... spotykalem sie kiedyś z takimi powyżej 30 lat... podzielić je można na dwie kategorie: A)wolne (najczęściej wiecznie samotne) B)mężatki Kategoria A jest zwyczajnie nie do życia - przebijają się kompleksy i pretensje o zaprzepaszczone życie i młodość która mineła. Generalnie odradzam. Kategoria B jest już możliwa bo odpadają problemy psychiczne. Nie bierzemy jakiegoś wyrzutka tylko człowieka, który jakoś przez te lata funcjonował normalnie w związku. Dalej można podzielić obie kategorie dwa podtypy: 1.wie czego chce 2.jestem dojrzałą kobietą i chcę się dowartościować tym że będzie za mną biegał młody facet Oba typy rozpoznaje się po klikuminutowej rozmowie - te drugie oczywiście są żałosne - kobiecie się wydaje że jest jakąś femme fatale i super dojrzałą kobietą czy coś - podpowiem że są bardzo ździwione kiedy młodszy facet popatrzy na taką wzruszy ramionami odwraca się i idzie w długą (chyba ciężko im zrozumieć że młody facet potrafi kalkulować i jeśli już będzie za jakąś biegał to za 20stką z extra ciałem) i tu dochodzimy do kolejnej kwestii - kobiety w polsce bardzo szybko się starzeją - nie mówie tego złośliwie - po prostu brzuszek choćby u 34 latki to jakaś porażka... co więcej nie są wydepilowane - jest lekki niesmak generalnie nadrabiają techniką i olbrzymimi chęciami ale spójrzmy prawdzie w oczy - czy młodym kobietom wystarczy byle jaki chętny facet z dobrą techniką ? na z młodymi facetami jest to samo. PLus jest taki że jeśli ktoś ma taką fantazje (tj starsze kobiety) to można się pewien czas pogabić - jeśli kobieta już się na to zdecyduje, przejdzie przez te wszsytkie wątpliwości i opory i dojdzie do spotkania to mamy ją na haczyku - sama proponuje spotkania - coraz częściej Mam nadzieje ze naświetliłem jak ten problem wygląda z naszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam na froncie słychać? Jestem z lekka padnięta,ale to jeszcze nie kryzys:-) Marysiu,jak się czujesz? Sernik nie opadł? Bigos gotuję, produkty na sałatkę też, jajka w cebulniku pomalowane:-) Luna kuchnia jutro Twoja:-) Ja jutro pracuję,mam umówionych klientów także nie zostawiam sobie wszystkiego na ostatnią chwilę.Kiedyś tak robiłam,ale teraz nie da się. Pozdrawiam Was koleżanki.Mam nadzieję,że jutro choć na krótko wpadniecie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie martwcie się,zarełka wystarczy. Zrobiłam sałatkę,zrobiłam sernik - mięsoi się piecze. spać mi się chce,dzisaj nie było drzemki:( A tak ogólnie to LUZIK!Lubię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Koleżanki❤️ Wiem ,że dzisiaj największa gorączka w przygotowywaniu do świąt. U mnie inaczej. W zasadzie jestem przygotowana. Nasze Dzieci odjechały , są w drodze do domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi.Żeby nie podróżować w dni świąteczne podjęli decyzję o wcześniejszym przyjeździe. Oboje jesteśmy troszkę zmęczeni więc dwa święta mamy na odpoczynek. Jak w większości bywa tak i tym razem dostaliśmy śliczny stroik wielkanocny. Żywe dwa hiacynty , jedna prymulka w maleńkich doniczkach , gniazdko ptaszków z jajkami , wszystko ozdobione żółtymi wstążkami. Dzieci nie ma , ale pamiątka została. Jajkiem będziemy się dzielić przez skype. Jutro przygotuję koszyczek do poświęcenia i na koniec świątecznie ogarnę siebie. Babeczki pozwólcie ,że już dzisiaj złożę WAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA. NIECH WAM UPŁYNĄ W ZDROWIU I RADOŚCI PRZY WSPÓLNYM STOLE Z NAJBLIŻSZYMI. SMACZNEGO JAJKA , MOKREGO DYNGUSA I BOGATEGO ZAJĄCZKA. Życzę wszystkim nam , by wspólny KLAN:) w Wagoniku trwał jak najdłużej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Teraz kilka słów do każdej z Was❤️ LIVIO! Cieszę się ,że będziesz witać Córkę. Święta upłyną na pogawędkach. Bardzo serdecznie świątecznie pozdrawiam . MARYLKO! Wiem,że chcesz stanąć na wysokości zadania i przygotować wszystko na przyjęcie Dzieci. Jednak weź poprawkę na złe samopoczucie. Musisz poleżeć i wypocić przeziębienie. Dzieci zrozumieją sytuację.Pozdrawiam całą Rodzinkę:) 1 2 3! Jesteś zmęczona , ale zapewne zadowolona. Przygotowane dania zabezpieczą całą Rodzinkę . Pozdrawiam Ciebie , M , Synów i tych których nie znam:) LUNKA! Bardzo , bardzo się cieszę ,że jesteś z nami i wszystko OK. Nasza Livcia miała nosa:) i przewidywała awarię komputera:) Odpowiadam na propozycję Livi , jeżeli chcesz mogę Ci podać mojego @ . Jeżeli reszta koleżanek będzie chciała Twój adres będę w stanie im podać. Pozdrowienia dla Ciebie i Z. PAPILOCIKU. Wykąpałaś Barniego , a ja z Pusiem jeździłam do lecznicy obciąć pazurki. Jak święta to święta:) i dla zwierzaczków. SPRAWDZIŁAMTO! Dobrego samopoczucia dla CAŁEJ TRÓJKI❤️ Dobrego wieczoru. Hej do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki Globusiku. Wam też Wszystkiego co najlepsze.Trzymajcie się zdrowo!!!! Pogody ducha i samych szczęśliwych chwil. Odpoczywajcie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękujemy za życzenia. My również składamy wam życzenia,zdrowych i spokojnych Swiąt Wielkanocnych ,smacznego jajka i mokrego Smingusa Dyngusa. Do jutra koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku! Dosiadam się do kawy. Pochmurno i deszczowo za oknem,obserwowałam zaloty szpaków. Coś fajnego,jak ten szpaczek chciał zaimponować swojej wybrance.Puszył swoje piórka i tańczył w koło. Uśmiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) przepraszam nie wyszło przesłanie gifu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dosiadam do kawki. Dziękuję Globus za życzenia. Wszystkim koleżankom życzę pogody ducha, siły w pokonywaniu problemów, słoneczka i zdrowia.Smacznego jajka:) Upiekłam wczoraj sernik.Syn zrobił sałatkę. Obiecał też , że pójdzie ze święconką. Jakoś to będzie, w końcu przychodzą same dzieci i wnuki. A wy jak?Wszystko już gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu :-) Jestem jeszcze w pracy. Pytasz czy wszystko gotowe? - gotowe ! U mnie też na luzaka .Na Święta sami swoi. Jak się czujesz Marysiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!- życzę Wam! Rodzinnych, miłych, w świątecznej atmosferze Świąt WIELKIEJ NOCY! Zdrowia- bezcennego Radości- dzielenia się Miłości-- zawsze i wciąż Spokoju- tak potrzebnego Pieniążków-jako dodatku MARZEŃ-które nadają życiu sens!!!! Pozdrawiam i przesyłam pozdrowienia Świąteczne 🌻❤️🌻 )))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziś goście u mnie. O 17. Trzy dni spędzone w kuchni, ale chyba było warto ;) Życzę Wam i Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No u nas też luzik,wszystko gotowe. Wypieki się udały,potrawy też,jednym słowem jestem zadowolona. Z stanął na wysokości zadania i posprzątał w domu. Teraz odpoczywam i myślę o całej rodzinie,jak ja za nimi wszystkimi tęsknię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Mrówczynie:D Ja korzystam ze SPA:). Koszyczek poświęcony , kotek wyczesany, Cień wykąpany:) tylko ja mam zaległości ze sobą ...nic to ...nadrobię. PAPILOCIKU! Dziękuję za życzenia , Wszystkiego dobrego Waszej Miłości❤️:) i Gościom również. 1 2 3! listę podpisałaś:) super MARYLKO! Ty również mimo choróbska:) LIVIO! jesteś oczywiście usprawiedliwiona , naciesz się Córką:) LUNKA! jasne ,że usprawiedliwiona przecież szykujesz smaczności:) SPRAWDZIŁAMTO! Mrówki NIESTETY nie obiecuję,że przez świąteczne dni zamilknę:) jesteśmy we dwoje /dzieci dojechały szczęśliwie/ i czasu ciut będzie. Oczywiście odwiedzi nas Moja "B". My podziękowaliśmy za zaproszenia znajomych , chcemy odpocząć. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W domu spokojnie. Godzinę leżę, trochę porobię w kuchni i znowu się kładę .Dziś 3 dzień jak biorę antybiotyk, więc jutro powinno być lepiej. Wiecie jakiego miałam gościa o 11 tej. Były zadzwonił do drzwi. Z babką gotowaną dla nas, z "zajączkiem " dla wnuka , z puszką dla psa. Żłożył życzenia , wizyta 10 min. Jakiś obrażony na cały świat. "Przestaje czapkować dzieciom." Nie wiem o co chodzi i już mnie to dziewczyny nie interesuje. Potem przyszła dziewczyna najmłodszego, dostałam piękną apaszkę na zająca. Było wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Jak ja Cię rozumiem❤️ od zawsze tęskniłam:( najpierw za Domem Rodzinnym teraz za Domem Dzieci. Ostatnio mieliśmy propozycję sprzedaży mieszkania tu , a kupno tam, by być bliżej Dzieci. Wcale nie jest powiedziane ,że tak nie będzie. Czas pokaże. MARYLKO! Po antybiotyku poczujesz się lepiej. Czuję,że jutro będziesz na pełnych obrotach, a BYŁY:D no cóż może nie ....opływa w szczęściu na jakie liczył... masz rację , upłynęło tyle czasu zregenerowałaś Siebie i nie warto o tym myśleć. Jak zawsze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki!!! Musiałam tu zajrzeć.Życzę Wam tego,czego Wy sobie życzycie.Bądźcie zdrowe i pogodne, nie tylko w naszym Stacyjkowie:-) Mój koszyczek został poświęcony dwa razy:-D Najpierw starszy S, potem młodszy:-)Jakoś nie domówili się:-( Młodszy od rana słuchawki na uszach miał:-) Ja wszystko przygotowałam i pojechałam do mamy.Z nią też w jej kościele poświęciłam.Uparła się,że musi mieć swoją. To nic. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WESOŁY NAM DZIŚ DZIEŃ NASTAŁ ALLELUJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam przy świątecznej kawie. Za oknem pada śnieg i świeci słońce. Smacznego jajka:) Dzieci przychodzą na 10 tą. Już pochowałam koszyczki z zającem. Oj będzie radocha z szukaniem po całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Każdego dnia wspólna kawa smakuje bardzo , świąteczna jak dzisiaj jest o smaku wyjątkowym❤️. Do tej pory Dzieciaki koszyczki znalazły / tak myślę/ jest wesoło:) buźki roześmiane. Wasze również , wszyscy przy wspólnym stole:) My również rozpoczęliśmy o 10tej.Ze słuchawką w ręku składaliśmy sobie życzenia. Ponieważ 50% świąt mieliśmy wcześniej , nie było nam smutno , a wręcz odwrotnie wszyscy jesteśmy zadowoleni i uśmiechnięci. Takie chwile niech trwają zawsze i u wszystkich. A teraz ...sjesta :) Do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×