Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. Odpoczywam po pracy, słoneczko pięknie świeci ale zimno na dworze. Na jutro zapowiadają przymrozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej popołudniu. Była dziś u mnie trzecia siostra z wizytą. Co prawda krótko, wcześniej odwiedziła mamę. Zawsze jakieś urozmaicenie. Nie wychodzę z domu, pomału będę wariować z nudów, przeczytałam 4 książki... Och marudzę! Może wpadniecie na ble, ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!!! U mnie leje w dalszym ciągu. Myślałam,że dzisiaj będę miała luzy w pracy z powodu deszczu.Myliłam się!!! Ale to nic,szybkom czas zleciał. M,u siebie też ma urwanie głowy.Brakuje mi starszego S.Bardzo nam pomagał.Teraz pracuje we własnym zawodzie i jest szczęśliwy:-) Ja razem z nim. Luna bardzo mi się podoba Twój przepis na szparagi.Muszę to kiedyś wypróbować.Taką malutką porcyjkę tylko dla mnie.Chłopaki będą na NIE:-( Papilociku,co tam u Ciebie??? Planujesz obdarować swoich gości weselnych upominkami? Teraz to takie modne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zapraszam na podwieczorek. Zostało jakies ciasto ze świąt,herbata też jest :) A może to już pora kolacji? Od dzisiaj u mnie DIETA cukrzycowa u M. co nieco przerażony ostatnimi wynikami i samopoczuciem :( Ech..u mnie nie lepiej. A Wy Dziewczyny o takim fajnym jedzeniu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - prezety dla gości weselnych? Słyszę po raz pierwszy. Jak to wygląda?Czy wszystkim jednakowy prezencik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Przede wszystkim pytam jak się czujesz , czy leki pomagają???? Czy będziesz jeszcze mieć zabiegi??. MARYSIU! czasami dobrze jest ponudzić się troszkę , to też forma odpoczynku. Pogoda nie sprzyja więc zostaje siedzenie w domu. Przy dysku za wiele chodzić nie można więc nie masz pokusy do wyjścia. Kaja jest samowystarczalna , pobiega po ogrodzie i nie musisz jej wprowadzać:) 1 2 3! Upominki dla gości weselnych???? nie słyszałam o takich??? co to jest?? Niesamowite obecne czasy , co jakiś czas coś nowego wchodzi w modę. LUNKA! Ja za chwilę też będę odpoczywać:) miałam zabiegany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! no właśnie postawiłam takie samo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Czu Ciebie też jest taki zwyczaj????? może podskoczę i pomogę Ci pakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Idzie sobie prezes banku ulicą, stoi żebrak i mówi: - Dzień dobry, panie prezesie. - Dzień dobry, pan mnie zna? - Tak, pracowałem kiedyś w pana banku, ale mnie pan zwolnił. Prezes idzie dalej, widzi kolejnego żebraka. - Dzień dobry, panie prezesie. - Pan też mnie zna? - Tak, pracowałem kiedyś u pana, ale mnie pan zwolnił. Idzie prezes dalej, widzi kolejnego żebraka szperającego w śmietniku. - Dzień dobry, panie prezesie. - Pana też zwolniłem? - Nie, ja jeszcze u pana pracuję, tylko mam teraz przerwę na lunch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,współczuję Wam.To straszna choroba.Trzeba się cały czas pilnować z tym jedzeniem:-( Widzę co się dzieje z moim teściem. Co tam w ogrodzie? Zastój przez tą pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- zastój na całego. Potem zapewne od razu będa upały :( Tak słyszałam. I jak tu cieszyć się tą piękną porą roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do sklepu i pyta: - Czy jest cukier w kostkach? - Nie. - To poproszę jakąś inną tanią bombonierkę dla teściowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brechtam się z tego prezentu dla teściowej. A może tak gościom weselnym po kostce cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu:-D -dobre!!!!! Oj kobietki, to nie jesteście w temacie. Byłam na kilku weselach i zostaliśmy obdarowani, przepięknymi gadżecikami . Na ostatnim weselu,w którym uczestniczyliśmy, każdy z gości otrzymał malutką buteleczkę,flakonik o pięknych kształtach z naleweczką własnej roboty:-) Pięknie przyozdobiony, wszystko ręcznie wykonane z dedykacją:-podziękowania dla miłych gości od Młodej Pary i tam wymienione imiona.... Wcześniej otrzymaliśmy: miniaturowe , białe woreczki z zawartością pachnidełek, pachnące ziółka ,również z podziękowaniami za przybycie itd... Dla mnie to piękna pamiątka:-) Podczas biesiady weselnej między gośćmi kursował pamiętnik,do którego każdy gość się wpisywał.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka - prawdziwa. Same sprawdzcie. Zdognie z nanjwoymsżi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch, nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao sołwa. Nwajżanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria była na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe. I w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee się tak datgelo, że nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Livciu, wszyscy mi to mówią:-) Tak z ty pamiętnikiem to fajna sprawa, tym bardziej,że zeszycik idzie przed północą :-D Ludzie bardziej wyluzowani są:-D i tak od serca piszą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, poszłaś już? Marysiu,zostaw te książki, wpadaj na ble... Lunka, odpoczywasz? Livciu,a tak swoją drogą, to z tą kostką cukru:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie nie jeszcze jestem.Ciekawam co to te prezenciki.Już wiem. Mieliśmy zawiadomienie o ślubie , poszliśmy złożyć życzenia. Otrzymaliśmy kilka migdałów w czekoladzie , zapakowane fikuśnie ze wstążeczką. Przypomniałam sobie:) Babki ja bym się nie obraziła za kostki cukru:D n szczerze mówiąc lubię sobie possać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Słyszałam najnowsza prognozę pogody. Ma majowy weekend na południu kraju temperatura może osiągnąć 27 st. Znowu buchnie majem , na jak długo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie szkoda,że nie mam zięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią: -Baju, baju, będziem w RAJU:-) Jakoś mi się nie chce wierzyć :-) Dobranoc Globusiku, Livciu, Lunka , Marysiu, Papilociku. Rudka, odpoczywaj:-) Śpijcie dobrze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZILAMTO
:) zapomnialam juz jak tutaj wesolo:) wyobrazcie sobie, ze usg w 7 tygodniu pokazalo, ze bedzie jedno dzieciatko. mowilismy na nie pieszczotliwe Groszek. w niedziele wielkanocna trafilam na izbe przyjec z krwawieniem i okazalo sie, ze sa dwa! i to jednojajowe ! napewno tej samej plci, ale i tak smiejemy sie, ze mamy teraz Groszek i Marchewke ;) teraz to juz 12 tydzien i jeden dzien wiec ufam, ze bedzie juz tylko lepiej. wielka radosc ale tez dwa razy wiekszy strach o malenstwa. musze lezec bo a) byly te krwawienia b) mam krotka szyjke bo bylam tam operowana c) to blizniaki. do pracy pewnie juz nie wroce i w sumie jestem zadowolona :) tyle u mnie :) zycze spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×