Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam słońcem i ciepłem. PAPILOCIKU KOCHANY! nie czytaj naszych opinii:D:D Ciebie to nie dotyczy!!!! Powrócisz tu:D i przeczytasz kiedy będziesz już Babcią:) OK??? ...ha ha Nasze kręgosłupy wypaczyło życie i tak sobie bajdurzymy:) Nareszcie buchnęło majem. Ciepło mnie zachęciło , wysadziłam nos poza cztery ściany. Zakupy zrobione. Nie zajrzę do sklepu aż w połowie maja ... akurat :D!!!!!! Jutro będę robić galaretkę wieprzowo-kurowo - indyczą. Robiłam bardzo nam smakowała , zapraszam Panie na degustację:) Na poniedziałek zamówiłam fryzjerkę. Ot i tak z grubsza zaplanowałam przeżycie kilku najbliższych dni. Podobno najlepiej nic nie planować:( I dalej wszystko na serio;);) według mnie związki małżeńskie winno się zawierać ...na wstępie /pierwsza umowa / na 5 lat jako okres próbny. Następnie na 10 lat czas określony . Jakby nie liczył wychodzi 15 lat razem. Dalej????? zagadka ... ile jeszcze wytrzymamy???? MEN który spisywał się nienagannie może liczyć na przedłużenie umowy. Babki piszę i sama z siebie się śmieję:) Miłego wieczoru. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Problem zawsze ten sam.Najmłodszy. Jego problemy, awantura. Nie spałam do czwartej rano, o 6 wstalam do pracy. Jechałyśmy z przedszkolem do teatru na Czerwonego Kapturka. Dzieciaczki zachwycone, wycieczka się udała. Jestem padnięta. Na temat facetów się nie wypowiadam.:) Dziękuję za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Dobrze,że jesteś z nami. Wiesz jak to jest:( problemy się powielają. Ile możesz to olej , ile trzeba przemyśl i bądź konsekwentna. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Felek:-( Co mam powiedzieć?? Ten facet w sumie czasami się przydaje:-) O- np. olej w samochodzie mi wymienił:-D I tyle w temacie!!!! Papilociku,nie przejmuj się:-) U Was jest inaczej:-D Jak to moi synowie kiedyś mówili:-taki sam- tylko,że inny:-) Mój ma wadę:-( Pracoholizm,za wszelką cenę chce przelać to na synów.Oni się nie dają oczywiście i są problemy!!! Ja jestem wszystkiemu winna:-( Ciepełko dzisiaj.Bujam się na swojej huśtawce .Jestem na tarasiku.Wpadajcie, zmieścimy się wszystkie:-) Jest pięknie. Kwiatki posadzone w donicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! To prawda , czasami się przydają. Wiesz co:) niech wszystko zostanie na starych zasadach:D ciut szkoda ich:D Miałam zaliczać ...wodę z mydłem... ale kobieta zmienną jest... więc pędzę na huśtawkę :D proszę zatrzymaj dla mnie kawałek miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj już poszłaś spać:( nic to sama się pohuśtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego dnia życzę. Słonko już wysoko Wstało o brzasku Nadziei kolejny daje znak Uśmiecha się ciepło daje Roztacza aurę pięknego dnia Kolejny raz dodaję sił Będzie to kolejny piękny dzień Mówię Ci uśmiechnij się Tak jak ja uśmiecham się do Ciebie. (_)> (_)> (_)> kawa przygotowana zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Tobą Globus kawę. Za oknem pięknie.Kwitną tulipany, szafirki i bratki. Ptaszki szczebiocą. Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Również dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio. Dziasiaj taki piękny kolejny dzień. :D Dziasiaj o facetach TYLKO DOBRZE !!! DOBRZE ?? Mój M popracował wczoraj cięzko na warzywniku. Nic to,że skrytykował moją pracę,nic to,że pozmieniał moją wcześniejszą koncepcje. cebulka jest posadzona.nic to,że na poprzednich ścieżkach :D:D. Mam pomoc i "życzliwą" krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Nie mogłam rano wypić z Wami kawy,dużo klientów od rana.Pogoda ???? Upał.30 wskazuje termometr. Koleżanki,częstuję Was sokiem brzozowym.Przyjechał z Białorusi. Jest bardzo zdrowy i orzeźwiający. Wieczorkiem napiszę parę miłych słów pod adresem mojego M:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Cieplutka majówka się zapowiada w Polsce,u nas dziś w końcu wyjrzało słoneczko. Popracowałam dziś trochę,teraz czekają mnie syzyfy w domu. Jestem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepiej poszła bym spać. Jutro wieczorem odjeżdża mój brat. Od poniedziałku zaczyna się rzeczywistość,zapytuję siebie jak temu podołam. Jestem hen daleko w dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY I
...coś mało Upiornosci o Upiornych. I za to was kochamy:-) A tak na marginesie: Po co kontrakty małżeńskie? Lepiej bez! Więc myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY! Któryś raz z kolei jako pierwsza Cię witam. Więc witaj. Jestem za , po co kontrakty:) Upiornie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczynki ! Ciągnąc dalej za Upiornym wyznaję,że miałam dzisiaj upiorny dzień. Syzyfy się spiętrzyły, ale co tam nie uciekną:) Za to miałam odwiedziny ..dwóch BUDRYSÓW.... 4 i 2 latka, wnuczęta Mojej "B". Przyszli na banany. Zapytałam skąd wiedzieli,że mam banany??? odpowiedział starszy .....booooo przecież dawno ciocia miała. Złożyło się ,że miałam i z tego powodu się cieszę , nie zawiodłam dzieciaczków. Dodam,że było bardzo wesoło w domu:D LIVIO! Jeśli mam napisać same superlatywy o swoim Cieniu dłuuuuuugo nic mi nie przychodziło do głowy;) aż tu nagle olśnienie:) poprosiłam żeby cuśśś zrobił w kuchni. I zrobił , wywiercił otwór i zamocował wieszak!!! Jak mogłam o tym zapomnieć❤️ Tyle na teraz lecę do syzyfów. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D Dobry wieczór. Mucha mi lata koło ucha:-) Zaraz ją potraktuję:-) Mój cień? Tyran!!!! Ale taki fajny czasami,ładny jak na faceta!!!! I taki Mądry!!! Tyle można się od niego nauczyć:-D Po prostu najmądrzejszy na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Jednak jadę nad morze, dostałam urlop na poniedziałek. Z ochotą zamknę drzwi i wszystkie problemy zostawię w domu. Globus miałaś wesoło, dwa smerfy w domu:) Maluchy mówią to co myślą i wnoszą tyle radości , prawda? Luna zostaw syzyfy domowe, musisz odreagować. Rób to czego teraz potrzebuje Twój organizm. 123, Livio, Papilocik, Rudka 🖐️ Upiorny, pamiętam Twoje rady odnośnie młodego. Może poskutkują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny l
Upiornie witam i pozdrawiam w tę Upiornie gorącą noc:-) po północ już Od dawna już nie narzekam na Upiornosci piękne bo wiadomo, że Upiorzystki, a prywatnie zołzy wszystkie nasze są. Kochać was należy tak mocno jak tylko starcza nam sił. W dwudziestym wieku byłem marynarzem, ale tu na kafe dopiero się dowiedziałem... mężczyzna w małżeństwie jest jak marynarz w żaglówce na wzburzonym morzu. Kiedy jest sztorm zwija żagle i czeka, aż się... może uspokoi. Kiedy zaświeci ponownie słońce, rozwinie żagle i pożegluje dalej. Burze, sztormy i zawieruchy nie przeszkadzają mu kochać morza. życie w długoletnim związku PARTNERSKIM choć jest Upiorne to, jednak działa na nas Upiornie tolerancyjnie lub destrukcyjnie. Więc myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY! Na powitanie zacytuję słowa naszej Koleżanki.Witaj.... upiorny Kolego. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie wszystkie Panie. Życzę dużo słońca i dobrego odpoczynku. Kawa przygotowana. MARYLKO! jednak udało się , wyjeżdżasz:) Problemy zamykaj w skrzyni i uśmiechaj się.Życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą. Upiorny dobre porównanie:) Życzę miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czekam dzisiaj na przyjazd S.iW. Samych.Bez psa :) Muszę się rozbudzić - do roboty,dzisiaj radosnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY - kontrakt ZAPEWNIA w jakiś sposób trwanie związku. Chodzi o wspólne wychowanie potomstwa. Zbyt wiele byłoby dzieciaczków bez tatusiów - za szybko. Baaardzo jestem ciekawa,jaki byłby mój M przez te lata kontraktu. Byłby taki jak był??? Omamił by mnie zapewne aby kolejne lata podpisać. SKIZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed oknem - na drucie gruchają sobie serdecznie 2 gołębie. Ciekawe co jej obiecuje :D Zycie fajne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Marylko samych przyjemności ci życzę nad morzem. Nasi faceci,mężowie,przyszli mężowie są jacy są,tolerujemy ich bo kochamy.Choć mówią że z czasem to tylko przyzwyczajenie. Upiorny kolego,pięknie ująłeś w słowa życie. Ja swoje życie porównywałam do wzburzonego morza,płynęłam jak ten marynarz choć czasem sił brakło. W pewnym sensie nimi nie jesteśmy????? Myślę że tak. Każdy kiedyś dociera do portu i nie chce już dalej płynąć.Ja dopłynęłam i mi dobrze,choć czasem fale bujają naszą łodzią. Dla wszystkich miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was gorąco. Ale mamy niespodziankę. Nic nie mówiąc przyjechał Syn. Jutro wyjeżdża. Będziemy ze sobą kilkanaście godzin ale jak CENNYCH❤️ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×