Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku dołączę do Ciebie:-) Względem tych ogórków:-) Bardzo lubię je zrywać!!! Pomyliłam się,starszy już nie odsypia. Pognał ze swoimi wrażeniami do kolegi, a ja dalej nie wiele wiem:-) Fajnie było.Jego dziewczyna na wstępie zaliczyła uraz kciuka podczas grania w siatkę:-( Potem były dobre rady i każdy ratował ją jak potrafił:-) Jak ja sobie przypomnę swoje biwaki.Działo się:-) Moja mamka taka surowa była,jak ona mnie puszczała na te wypady? Pewnie dlatego,że sama nigdy nie była:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No właśnie i tym sposobem można było siebie przemycić na wyjazd. Pamiętam moją pierwszą klasową wycieczkę na wybrzeże. Dostałam tyle wskazówek ,że głowa mała. Wychodziłam z domu w strachu:D jakbym miała jechać na ciężkie roboty:) ale nic to koledzy zadbali o rozluźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kobietki życzę dobrej nocy. Zmykam , będę nabierać sił na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrażenia nie mogłam dzisiaj zasnąć po obiadku. Wszystko przez tego laptopa:) A przedemną jeszcze robota.Ugotowały się nóżki - no wiecie jakie. Zapraszam na galaretkowe śniadanko. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem. 123 w pracy jak zawsze,dużo do zrobienia.Rano wyprasowałam 17 koszul męskich.Myślałam że już nie skończę.Potem do starszej pani no i na koniec do jeszcze jednej pani pojechałam,zostawiła mnie samą,jak zawsze bo w poniedziałki jeżdzi na uczelnię. Potam do domku,krótko na zakupy,Z umył mi auto,pomogłam mu. Kolacja i teraz odpoczynek. Wypogodziło się u nas,temp wzrosła i nie jest żle,najważniejsze że słoneczko było. Globusiku uhahałam się z twojego wpisu.....szkoda że pieniędzy nie dali na wykup leków.Kapusty nie zdążyłam ugotować,ale mam ją w myśli. Kusisz mnie smakiem. Livciu rozumiem że ogórki siejesz po to żeby je zakisić. Zapytuję więc, jakie przyprawy dajesz do tych ogórków? Marylko jak ci minał dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Zapraszam na kawę. Po niej wpadamy do LIVI na nóżki. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Słoneczko nas przywitało,zapowiada się ładny dzień. Globusiku dosiadam się do ciebie i popijam moją blondi,do nóżek wzięłam ocet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, dziękuję za kawkę. Bez niej ani rusz:-) Livciu, nóżki już na stole? Wpadamy!!! Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Prawda do nóżek musi być ocet. Mam mnóstwo ..syzyfuf... czekają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Nóżki na stole:D Ocet,cytryna do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś z tym laptopem nadal mi dziwnie. Jestem z Wami a jakby obok. Literki malutkie:( Za mało jeszcze sie zapoznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kobietki:) Witaj LIVIO! Twoje baaaardzo smaczne śniadanko spowodowało ,że dostałam czadu:D Obskoczyłam Stanisławę wypiłam imieninową kawę , zjadłam dobre ciasto , przygnałam do domu i uporałam się z syzyfami. Pytasz czemu znowu nabrudziłam?????? ...jakaś takaś...:) niezdara ze mnie. Wysypałam cały pojemniczek angielskiego ziela:) .Rozpirzchło się na pół chałupy:D było zamiatanie , odkurzanie i była też GŁOŚNA ROZMOWA:D Nadszedł prawie wieczór i główkuję co wydarzy się jutro. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem:-) Globusiku, pozbieranie takich ziarenek,nie lada wysiłek:-) Marysiu,gdzieś się zgubiłaś:-( Co tam???? U mnie od rana urwanie głowy:-) Tak właśnie lubię,jak mi cuś urywa:-) Wtedy wiem,że żyję!!! Livciu,jak tam z tym laptopem ? Oswoił się już z Tobą,a Ty z nim? Ja też nie lubię takich innych nowości:-( Mam swoje "zabawki" do których jestem bardzo przywiązana:-) Jak mi ich zabraknie? Katastrofa!!! Co tam,do wszystkiego można się przyzwyczaić:-) Np: Taki klienci mi się przytrafiają:-Wy pewnie tego nie macie,bo ja potrzebuję..... żona naciska:-) Ale jak nie ma ,to i dobrze. -Mamy proszę pana. Odpowiadam!! Rozpacz w oczach:-) - Myślałem,że tego nie ma:-( To poproszę. Pierwszy raz mam z tym do czynienia,ale czego nie zrobi się dla żony??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety. Jestem padnięta,narobiłam się dzisiaj. W domku dziś Z zrobił generalne porządki,jak miło mi było wejść do pachnącego i czystego domu. Z jest moim skarbem. Na obiadokolację mieliśmy dziś mięsko z grilla. Teraz czekam aż mi ciasto drożdżowe wyrośnie,upiekę z rabarbarem i kruszonką. Zapraszam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszesztymój- w chacie awantura:( nigdy,ale to nigdy nie można jej przewidzieć i powodu. Tym razem powód"ulubiona łyżeczka",dowiaduję się,że specjalnie wyrzucam. LUNKA - gdzie są tacy faceci jak Z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO! Najadłam się aż nadto , 42 dkg pomidor i dałam mu rade zjadłam oczywiście nie sam. Dobrze,że przyszłam do Wagonika. Zaczynam się ...hahać ... z waszych liścików ... przez to ułoży się wszyściutko w żołądku. LUNKA! Jestem najedzona ,ale ciasta nie daruję. Rozsiadam się w Twoim fotelu i czekam aż się upiecze:) 1 2 3! ubawiłaś mnie. Będę musiała wysłać Cienia do Ciebie .Często też nie może czegoś kupić bo ...NIE MA:) LIVIO! No i dlaczego wyrzuciłaś łyżeczkę:D ...ale się narobiło!!! W mojej kuchni jest jeden widelec, którego mnie nie wolno tykać:) Innym M w trakcie jedzenia się nie posługuje:) Samo życie! MARYLKO! Co u Ciebie????? Nastał wieczór , czas umyć nos i lulu:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i listonosz zabłądził. Tyle napisałam i poszłoooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drożdżówka gotowa,otwieram okna żeby do was zapach doleciał.Może traficie po zapachu do nas. Livciu ja go długo szukałam,tak sobie krążyliśmy koło siebie przez lata ,aż w końcu trafilismy na siebie. A gdzie reszta takich facetów Livciu? Nie wiem,ja swojego mam i nie oddam nikomu. Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Luna ale ta drożdżówka pachnie:) Wpadnę rano na śniadanie. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poranną kawę. Dla wszystkich pań miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Babki podejrzałam, że zostało drożdżówki. Porządziłam się sama i stawiam do kawy:) LUNKA! przepraszam:) W Stacyjkowie niebo się rozpogodziło , wita nas słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię za kawę i drzdżówkę z rana. Ale smaczne zarełeko. m skosił trawę w ogrodzie.Noo nie powiem.żal z ogrodu do domu weacać. Paprocie przepiękne,wszystko co młodziutkie tak wygląda. Do tego bez - fioletowy i biały. Warzywka powschodziły,równo z zielskiem.Praca zapewniona na całe lato. Jak na razie pogoda i temp.odpowiednia do posiedzenia i pracy w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 123 nawet mie nie zauważyłaś.Miłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×