Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Zadzwoniła wczoraj C. była po kontrolnej wizycie u kardiologa. miły Pan Kardiolog zadowolony,a Ona tym bardziej. A NAJBARDZIEJ ZADOWOLONA JESTEM JA JA JA JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Werwa mnie opuściła , jestem klapnięta. Wystarczyło przeczytać LIVIO o stanie zdrowia C i poderwałam się do życia. Cieszę się razem z Tobą. Do tego oczami wyobraźni przeleciałam po ogrodzie. Jest na co patrzeć. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wysłuchałam prognozy pogody. Zbliżają się ogrodnicy idzie chłód na weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze taki wierszyk:) Zimni ogrodnicy Czas wiosenny już nadchodzi, Więc choć jeszcze śnieg w ogrodzie, Wkrótce wezwie mnie do pracy Pierwszy patron mój, Pankracy. Ruszę wtedy już o świcie, Skopię grządki należycie, Nie żałując szpadla, gracy, Aby cieszył się Serwacy. Jak się sprężę i dociążę, To ze wszystkim na czas zdążę, By w efekcie jak na tacy Dał urodzaj Bonifacy. A gdy przyjdzie czas na żniwo, Poużywam, jako żywo, W towarzystwie Trójimiennych, Zimnych, ale już wiosennych. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANKRACY BONIFACY SERWACY Fajne imiona,dla trojaczków męskich jak znalazł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie wieczorynki dla dzieci z PANKRACYM???? Przypomniała mi się sytuacja. Synuś mój 3 letni ogladał bajkę i nie mógł zrozumieć,jak na imię ma ten PIES. Kęstowicz - PAN a pies? - KRACY??? ECH....WZRUSZYŁAM SIE.wszystko przez Ciebie Globus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki. Livciu PANKRACEGO pamiętam,oglądałam każdy odcinek. A Stinga uwielbiam,miło słucha się jego piosenek. Bez i paprocie...... pięknie współgrają kolorami. Globusiku drożdżówki zostało jeszcze pół blachy,coś mało zjadłyście. Marylko co u ciebie? 123 spokojny dzień,czy urwanie głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,Livciu, zauważyłam Cię rano,stałam za Tobą!!! Nie mogłam się odezwać:-( Czasami tak bywa!!!! Cieszę się bardzo ,że C ma dobre wyniki !!!! A z tymi sztućcami??? to samo u mnie:-) Kupiłam nowy zestaw,wszyscy na nie!!!! Dawaj stare!!! Faceci nie reformowalni są jednak:-) Luna,wcześnie dzisiaj skończyłaś.Odpoczywasz? Raniutko wymyłam drzwi szklane w mojej pracy:-) Przed południem,przyszła pani z trójką dzieci,wszystkie zostawiły mi odciski swoich palców i nosków na szybie:-D No to znowu przetarłam:-) Sąsiadka obserwująca moją działalność skwitowała,że mam obsesję mycia okien:-) Klientów dużo! Mam co robić. Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kumpelki! Ja się dzisiaj ...przypuźniłam ....z podwieczorkiem. Taki rozlazły ten dzień. LUNKA! My przezorne , zostawiłyśmy drożdżówki jeszcze na dzisiaj:) będziemy łaskotać podniebienie:) LIVIO! Oczywiście pamiętam Pankracego. Bardzo lubiłam oglądać. Fajnie Syn kombinował:) 1 2 3! Co znaczy siła przyzwyczajenia. Co stare to dobre i tak ma być, ja jestem górą:D he he . No proszę na wieczór rozweselam się:D MARYLKO! Wpadnij do nas! Dziewczyny rodzina naszego syna się rozjechała. Każdy w swoją stronę. Senior do pracy , starszy Junior na dwutygodniowej praktyce , wypłynęli do Danii, młodszy Junior na sześciodniowej wycieczce. Na włościach z kotem i psem została synowa. Może byłoby lepiej gdybym nie wiedziała , zrobiło mi się SMUTNO. Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, dzisiaj zakupiłam krzewy trzmieliny. Czy mogę je w donicy na tarasie hodować? Te moje wieczorki są takie krótkie:-( Po pracy jadę do mamki,jakieś zakupy,kolacja i koniec dnia:-( W między czasie dosadzam roślinki na moim tarasiku.No i te jak tam im? Syzyfy??? To już z wielką złością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Nie smuć się!!! Oni się cieszą,Ty razem z nimi:-) Jak ja tym wszystkim młodzieńcom zazdroszczę!!! Dzisiaj pod pretekstem wizyty w banku zakupiłam trzmielinę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Śmiało możesz. Ja tak właśnie zrobiłam za przykładem mojej znajomej u której jest już duża. U mnie również ładnie zaczyna wypuszczać nowe listki, rośnie widzę to. Dzisiaj odpuściłam wyjście do sklepu. Zrobię to jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wydaje Ci się dzień krótki. To uzasadnione. Sporo czasu jesteś w pracy. Ale ja wydawałoby ,że przecież nie pracuję czasu powinnam mieć duuużo.Wcale tak nie jest. Przede wszystkim , zdyscyplinowałam się i wstaję rano w ten sposób wydłużam dzień , a mimo wszystko nie wiem kiedy zleci już godzin a 20ta. Nawet nie myślę,że od 24 czerwca dnia zacznie ubywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odzywam się:) Żle zaczął mi się poniedziałek. Problemy w pracy.Żłożyłam wypowiedzenie. Nie chce mi się pisać o tym. Livio dziś właśnie postawiłam bez w kuchni na stole. Biały, ale fioletowy też mam w ogrodzie. Pachnie... wiosną. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus zderzyłyśmy się w drzwiach Stacyjkowa:) Podrzucam Ci trochę bzu. Niech u Ciebie też pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,sadzę je w donice, duże!! Po trzy do jednej? Mam nadzieję,że będą rosły pięknie!! Dzięki za podpowiedź. W między czasie zapraszam na kolację!!!! Na huśtawkę moją też:-) Kanapeczki ze swojskim salcesonem? Lubicie???? Do tego małosolny ogóreczek! Może też być ostra musztarda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńko.jestem z Tobą!!! Wpadaj na ten salceson i nie mów nic!!!!! Jeśli nie chcesz:-( Pozdrawiam Cię serdecznie i ściskam!!!! Podaję drabinę,dziewczyny są już,żeby Cię wspierać!!!! Trzymaj się!!!! Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w ogrodzie. Dziwny dzisiaj dzień. Miałam dzisiaj "stanowczą rozmowę" o ile takie coś isnieje. Zryw do pracy.Stękanie,kwękanie,krytyka. Potem okazalo się,że słabota dał radę wszystkie grządki oczyścić z chwastów. Jak na razie sam wersal:( już nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie . 123 salceson i ogórek małosolny lubię. Przyniosę Reedsa z cytryną albo jabłkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII- będzie dobrze. Nieraz fajnie jest mieć takie wyjście zsytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio pomogę Ci pielić. To robota dobra na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,chociaż przez chwilę był wersal:-) Jak ja to znam,jak wersal się kończy,wkraczam do ataku!!! Na atak najlepszy jest ATAK!!!! A potem coś dla podniebienia:-) Ole,ole ole ole!! nie poddamy się! o,nie:-) Livciu!!! Drabina, strażak i gasimy:-) Koko koko Euro spoko:-D Co myślisz o tej przyśpiewce? Mnie wpadła w ucho:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Buziaki za bez❤️. Jeżeli podjęłaś taką decyzję to znaczy,że musiałaś.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:( trzymaj się. Tyle smaczności w Wagoniku. Salceson bardzo , bardzo lubię , a za małosolnymi przepadam. LIVIO! siadaj z nami. W ogrodzie prace podgonione. Widzisz jak Twój Cień się stara. LIVCIA noooooo zrób mu tę przyjemność i powiedz jak bardzo dużo Ci pomógł. Zresztą Taka jest prawda:) 1 2 3! niech nam trzmielina rośnie jak na drożdżach:) jestem najedzona siadam więc na huśtawkę.:) LUNKA! zauważyłaś???? drożdżówki ubyło:) a biesiada jeszcze trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko spoko... też mi się podoba. W ogóle kobietki z "Jarzębiny " są ekstra. Przynajmniej wszyscy będą to śpiewać, wpada w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja trzmielina - posiałam ziarenka do doniczki. Pamiętacie,że na allegro nasion nakupiłam. Wcześniuej trzymałam je w słoiku z mokrym piaskiem i wodą 2 m-ce w lodówce.zgodnie z przykazaniami. Czy wzejdzie?????Nie spodziewam się,jak poprawy niektórych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! koko koko :) piosenka żartobliwa i podoba mi się. Nie wiem dlaczego jest aż taka nagonka i krytyka. Najbardziej nie podoba się celebrytom. Może chodzi o kasę.Panie zaśpiewały i śpiewają jak mówią same dla ..jaj i na kontrakty nie liczą. Stwierdzenie ,że pachnie wiochą / taką wypowiedź słyszałam / dotknęło mnie. Kto nie chce słuchać nie musi. Ja własnie sobie śpiewam koko koko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Trzmielinka wyrośnie:) zobaczysz. Zastosowałaś się do wskazówek, a były one nie byle jakie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, wy tu sobie gadu gadu ,a mnie jak zwykle nie ma! Zmęczona jestem,ide do wyrka zaraz. Do jutra.Pa. Marylko dasz radę,widocznie tak miało być. Może wyjdzie ci to na dobre,czego ci z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Stacyjkowo już czynne , kawa przygotowana.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×