Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej koleżanki:-) Globusiku,to już środa ????? :-) Umkną mi wtorek:-( Dziękuję za kawę.Piję razem z Wami:-) Dobrego dnia kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! pijemy kawę razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki Mówię wam cześć,jestem prawie gotowa do podróży. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki:-) Luna,pomachałam Ci:-) Szczęśliwej podróży!!! Tam i z powrotem:-) Globusiku,Marysiu,co tam u Was? Globusiku,jak Wasz pupil zniósł wizytę ? Przykre to pewnie było dla Was i dla niego? U nas deszczyk popadał,nawet delikatna burza przeszła. Pozdrawiam Was wieczorkiem:-) Odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka bezpiecznej podróży:) Zimno i pochmurno cały dzień. Sadziłam pelargonie do skrzynek na balkonie Miałam telefon od szefowej: koniec urlopu cha, cha. Proszę przyjść do pracy do końca wypowiedzenia. Nowa pani zrezygnowała, zapłaci mi za urlop. Powiedziałam nie, chociaż żal mi dzieci. Rozłączyła się.To jest kultura!! Dziewczyny przepędzajmy chmury, żeby Livia miała chociaż trochę pogody. Globus , 123 pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu:-) A to ci dopiero:-) szefowa została na lodzie? Uważam,że podjęłaś słuszną decyzję!!!Tak trzymaj!! Trudno.dzieciaczków szkoda,ale nie zostaną bez opieki,coś tam szefowa wymyśli:-( Masz prawo wykorzystać urlop!!! Trzymaj się i myśl o sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Droga LUNKO! Jesteś już w drodze , mówimy pa pa .Szczęśliwej podróży.Wracaj do nas. Babki Wagonik zgodnie z przeznaczeniem w podróży.Wyjazdy i przywitania są bardzo miłe , pożegnania??? chyba nikt ich nie lubi. Dzisiaj ...do zobaczenia ...powiedziałyśmy LUNIE , niebawem będziemy witać LIVIĘ. Również błam w podróży , takiej krótkiej. Zapoznaliśmy się z Tolą. Co za miłe psisko:) Szkoda,że nie mogliśmy posiedzieć w ogrodzie. Zimno, nawet rybki w oczku były niewidoczne. MARYLKO! Wiem,że lubisz herbatę. Zapraszam Cię bardzo serdecznie usiądź nie musisz nic mówić ale bądź z nami❤️ 1 2 3! Wypełniony dzień obowiązkami , myślami strzelił jak z bata , było rano i już wieczór.Gdyby było cieplej pognałabym na Twoją huśtawkę. Nic to jeszcze wszystko przed nami. Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej jak dobrze,że jesteście:) MARYLKO! nie do wiary! nowa Pani szybko przyszła do pracy i jeszcze szybciej zrezygnowała. Twoje stanowisko bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ale zatrzepotało mi serce. Fajnie napisałaś , Stacyjkowo może być tylko pod Pogodnym Niebem i LIVIA też zasłużyła na kąpiele słoneczne. Jak na czarownice przystało ..wywołujemy słońce i ciepło. 1 2 3! Nasz zwierzak to prawdziwa ...bestyja. Chyba wie , że jedziemy tam gdzie zawsze i nic mu nie grozi więc jest zupełnie spokojny nawet nie da głosu. Wystarczy ,ze wejdzie do domu i już się drze:D Do zobaczenia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pewien czwartek To będzie czwartek.Niewątpliwie. Gdzieś koło szóstej.Świat równoległy. Znów przed kościołem się spotkamy, Ja roześmiana , Ty niepewny. Musnę Cię lekko bielą skrzydeł, Rozpoznasz mnie natychmiast , miły. Zamkniesz w ramionach i nie puścisz. Oprzeć się Tobie... braknie siły. Losu agrafką spięte dusze. Moja podszewka w Twoim płaszczu. Choćby się Ziemia rozsunęła, Ja jeszcze w oczy Twe popatrzę! To będzie czwartek.Wiem z pewnością. Choć się w obecnym życiu gubię. Przyfrunę wtedy.Czekaj na mnie. Wyznać radośnie, że Cię ..... STRZEGĘ❤️ Dzień dobry Koleżanki. Mamy coś do poczytania przy kawie.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Jak romantycznie rozpoczął się nam czwartek:-) Piękny wiersz:-) Dziękuję za kawkę, piję razem z Tobą. Marysia ma URLOP,niech sobie pośpi. Leje od wczoraj,jest zimno:-( Globusiku,nie ma mowy o bujaniu:-) Zimna Zośka przeciągnęła imprezę do piątku:-D Dobrego dnia kobietki, będę zaglądała do wagoniku w między czasie,ale napiszę dopiero wieczorkiem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Obserwuję jak w rytm wiatru tańczą liście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus wiersz do kawy, dobra rzecz. Jutro moja mama ma 80 lat. Robimy imprezę:) Każde z nas przygotuje potrawę. Mi przypadła sałatka jarzynowa. Idę zaraz po zakupy, potem kroję, kroję... Będzie nas sporo, dzieci, wnuki, prawnuki i praprawnuczka. Najbliższa rodzina:) Dobrego dnia dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. U mnie nie pada ale zimnica brrr Czekaja mnie zakupy do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i tak
Marylko,Marysiu,Marzenko-jesteś popieprzona.Ja bym Ci też nie oddała dzieci pod opiekę.Rozwódka,mająca problemy z synem itd.Musisz iść na poradę do psychologa.Bo kiepsko ja to widzę.Samo to,że siedzisz z tymi paniami na forum to jakieś nieporozumienie.Pozdrawiam Cię i życzę mimo wszystko pokonania trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem:-) Marysiu piękna rocznica u Twojej mamki:-) Cudowna z Was rodzinka!!! Miło jest czytać i wiedzieć ,że są jeszcze tak zgodne i kochające się rodziny!!!! Twojej mamie,życzę 100 lat !!! Niech żyje zdrowo i cieszy się Wami:-) Mój dzionek był szybki jak zwykle. Wypatrzyłam sobie pana majstra,który mógłby wstawić mi nowe drzwi do garażu.Mówię: - Panie Heniu,ja wiem,że pan wszystko potrafi:-) Chciałabym pana zatrudnić. - O co chodzi pani kierowniczko?-pyta - O wstawienie drzwi garażowych-odpowiadam. - A jak one niby mają się otwierać:W te i we wte? :-D :-D :-D - Nie,do góry panie Heniu!!! -A to nie,do góry nie potrafię. Moje drzwi czekają,ja też:-) Pan majster obiecał,że się przyuczy:-) Co porabiasz Globusiku??? Marysia,zajęta pewnie sałatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej jest tu ktoś:) MARYLKO! Przed Tobą Piękna i Dostojna uroczystość. 80te urodziny w gronie Dzieci , Wnuków i Prawnuków. Mama jest wybranką losu❤️ i Wy wszyscy również. Jeśli mogę MARYLKO??? proszę uściskaj MAMĘ ,życzę Jej ZDROWIA i następnych Jubileuszów w takim gronie. Czuję ,że sałatka zrobiona i może coś jeszcze:) Ja również pozałatwiałam co nie co , kupiłam też co nie co i dzień minął. 1 2 3! Czuję,że niedługo wpadniesz na herbatkę. A może napijemy się pifffka z soczkiem:) Miłego wieczoru i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i jesteś:D OOOO MATKO! co za majsterek :) jakby w te i tamte strony :) to TAK bo i nie wiem po co takie skomplikowane drzwi produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Podpatrzyłam MARYSIĘ , sałatka gotowa. Cuś tak czuję ,że będzie się zbliżać do SPA. Wiem,że podglądać brzydko :( ale zerknęłam tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Jakoś tak teraz wszystko jest skomplikowane:-) Do czego by się nie dotknąć - problem:-) My strażacy poradzimy sobie:-) O Livcię martwię się!! Już tak sobie myślę,co by jej jakiś ciepły śpiwór przesłać!!! Na ciepełko to nie natrafiła:-( Może jutro słoneczko tam zajrzy? Globusiku,ja też podglądam Marylkę:-) Względem tej sałatki oczywiście,tylko nic jej nie mów:-) Spróbuję,czy się nada na jutrzejszą okoliczność:-) ODROBINKĘ!!!! Mój M wyjechał w daleką podróż. Wraca już z powrotem,chociaż bardzo go zachęcałam,żeby się nie spieszył:-) Musi zrobić sobie przystanek i odpocząć!!! Ale gdzie tam,może firma się zawali bez niego??? Globusiku,jakieś wielkie zakupy były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja Droga i chwała Mężowi ,że chce odpoczywać w domu:) bo wiesz wszędzie dobrze ale ?????:D Oj jak kocham robić zakupy lodówkowe:) kupiłam słoninę i smalec , smalec i słoninę i było Ci tego cały wózek:) dokupiłam :) jakieś szpyrki / na ptaszki/ masło z mleka naszej Kozy i co ja jeszcze kupiłam?????? muszę zajrzeć w pamiętnik:) w nieodpowiednim momencie zaatakowała mnie SKS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A co do LIVI też tak myślę co by zrobić aby nie zmarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pieprzycie
a Livia popija bo bez kieliszka nie ma życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Sałatka zrobiona, przed chwilą się poczęstowałam.Widzę, że Wy też:D Smacznego! 123 szpyrki to skwarki wytopione ze słoniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Sałatka super. 1 2 3! tak to prawda ...szpyrki ...to skwarki. Coś pokręciłam , przecież kupiłam również mięsiwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zapraszam na kawę albo herbatkę i ciasto " fale dunaju" z wiśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, dzięki Marysiu:-) Już wiem co to szpyrki:-) Sałatka bardzo dobra:-) Palce lizać!!!! Co tam masz jeszcze w zanadrzu Marylko??? Jakiś dzisiaj taki ze mnie głodomor:-) Wczoraj robiłam chłopakom pyzy z mięsem,takie z gotowanych ziemniaków,objadłam się :-) dzisiaj poszczę:-) Sałatki jak najbardziej!!!! Ktoś się nudzi!!! Inteligentni ludzie tego nie mają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Więc dobrze wyczułam , że oprócz sałatki jest jeszcze coś??? Baaaardzo lubię to ciasto. Długo prosić mnie nie musisz już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×