Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka koleżanki:-) Marysiu,Globusiku??? Mam nadzieję,że trąba powietrzna nie narobiła Wam zbyt wiele szkód??? Nie odzywacie się??? Martwię się!!!!! Śledzę wiadomości,to co się stało w Waszych regionach,masakra!!! Mam nadzieję,że wszystko ok. Livciu :-) Cieszę się razem z Tobą!!!!Królewicz jest w Twoich rękach:-) Ciesz się chwilą!! Mam nadzieję,że nikt ich nie zakłóca!!! Luna,co tam u Ciebie??? Gość Twój na długo przyjechał?? Wczoraj długo pracowałaś,dzisiaj mam nadzieję odpoczywasz!!!! Moja niedziela ,to schemat:-) Tam i tu .... Troszkę w domku pobyłam,tak bezstresowo zajęłam się zaległościami:-) Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVCIU! witaj. Pogoda szaleje w dalszym ciągu .W okół tornada , dzisiaj u mnie przemiennie :deszcz , słońce i wiatr na szczęście w miarę spokojnie. LIVIO! kiedy czytałam zwrotkę tego wiersza w gardle zawiązał mi się węzeł. Zegar również nakręcany był tylko i wyłącznie prze Tatę.Kochałam wieczorne godziny, Rodzice po dniu ciężkiej pracy wracali do domu ...czułam się taka bezpieczna. Do zegarów pozostał mi wielki sentyment. Mam w domu , a nakręcanie powierzyłam M. taka namiastka tego co minęło:( Kochane Dziewczyny! Byłam dzisiaj na Głównym naszym Stacyjkowie. W oczekiwaniu na pociąg / odbieraliśmy znajomą/ mogłam się napić kawy lub herbaty. Nie zrobiłam tego, wiedziałam,że nie będzie mi smakować. Jest jedno Stacyjkowo gdzie podawana jest najlepsza kawa na świecie NASZE STACYJKOWO .... jest najlepsza nawet przy zachmurzonym niebie. Rozmarzyłam się przepraszam. LIVIO! dzieci przedłużyły pobyt , czują się dobrze ...... gdzież może być lepiej jak nie Rodziców.Ładuj akumulatory ich pobytem i ciesz się jeszcze długo po wyjeździe. Dziewczyny życzę spokojnego wieczoru i nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witam cie serdecznie. U mnie na szczęście spokojnie , ale przerażona jestem okropnie. MARYLKA była rano , myślę ,że również u niej OK. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to dobrze,że żywioł Was oszczędził!!! Dzięki za odpowiedź. Marysi nie ma:-(.Może komputer nie działa przez te nawałnice??? Bardzo współczuję ludziom,którzy przeszli przez ten koszmar:-( To jest niewyobrażalne!!Cały majątek i dorobek życia ginie w jednej chwili|:-( Jak się pozbierać po takiej tragedii?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Nie było mnie trochę.Byłam w szpitalu.Trochę się pochorowałam. Życie.Pomalutku wracam do siebie i do sił. Pozdrawiam was.Życząc dobrego rozpoczęcia nowego tygodnia. http://youtu.be/nGxysEAWW1Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Witam i czekam z kawą. 1 9 6 8! witam Cię bardzo serdecznie. Dla Ciebie oprócz kawy mamy specjalny napój , który leczy duszę. Pij dużymi hastami i bądź z nami. My wszystkie wiemy co to jest ŻYCIE! Dzięki za teledysk , nasyciłam oczy i duszę. Życzę Ci zdrowia i do zobaczenia. Pozdrawiam wszystkie Koleżanki i dobrego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Masz rację Globusiku,nigdzie kawa nie smakuje tak jak w naszym Stacyjkowie:-) Witaj 1968 :-) Co się stało??? Zdrówka dużo życzę i dobrego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Oj narobiło się z tymi trąbami powietrznymi! Dobrze że u was nic się nie stało. Zasiadam z kawą i czytam zaległe liściki od was. Pogoda u nas bez zmian. Livciu cieszę się że miło spędzacie czas,jak wiele bym dała żeby tak było u mnie. Jakaś chandra mnie dopadła!!!!!!!!!!!!!!! Globusiku przyznaję tobie rację,nigdzie kawa tak nie smakuje jak u nas. 123 pracusiu, jak mamka się czuje? Chłopcy już wrócili? Marylko czy dalej uczęszczasz na kurs tańca,jak ci idzie? Postępy są? 1968 dużo zdrówka ci życzę,mam nadzieję że podreperowałaś zdrówko! Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie wszystko okej. Parę drzew przewróciło na mieście i na osiedlu mojej mamy. Wczoraj żle się czułam, leżałam. Cieszę się, że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! LUNKA! Dołączam do Was ..jakoś mi smutno , a tu poniedziałek :( cały tydzień nie może być podobny . 1 2 3! Stój na straży , zasypuj dołki:) Mam w zanadrzu wiersz , poczytajmy może znajdziemy coś dla siebie. Chandra Dla wszystkich,ktorzy by chcieli radosnie, bezstresowo żyć. Bywają w życiu takie gorzkie dni gdy jest mi smutno samotnie i źle choroba miota ciałem i duszą Ziemia przystaje Słońce nie świeci jak rozweselić swój matowy świat jak miłych wspomnień przywołać chwile jak w codzienności znaleźć miły czas jak natrętnej chandry wyrzucić cień otwieram albumy pożółkłych zdjęć wspominam dzieciństwo rodzinny dom starych przyjaciół ogromne kręgi patrzę na wnuki z radością serca słucham muzyki Chopina Bacha zamykam oczy śnie godzinami odprężam duszę zbolałe ciało czytam wiersze poezji miłosnej spacer po parku też dobrze robi zieleń wokoło ptaków śpiewanie spotkać przyjaciół pogadać chwilę i chandra minie nie wiedzieć kiedy Tesss Perth, 26.8.2oo8r. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o,jesteś Marysiu:-) To dobrze... Hej Luna:-) Globusiku,biegnę z łopatą i zagęszczarką!!! Ubiję tak te dołki,że żadna z Was nowego nie wygrzebie:-) Znowu po wizycie dzieciaków (siostry M) porę rzeczy gdzieś się zawieruszyło:-) Jedna bardzo ważna i osobista Jędruli. Pilot od telewizora:-) Szukamy go 3 dni... Przed chwilą śmignął mi M przed oczami:-) Kupił dwa piloty,jeden zapasowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JEDYNECZKO! no i jak się nie uśmiechnąć:) są piloty i to dwa:) czyżby M wkrótce spodziewał się ponownej wizyty:D. A ja jestem na przedbiegu mycia okna w kuchni. Pogoda niepewna ale trudno jak ..trza to trza:) O zamiarze powiedziałam Cieniowi ale się nasłuchałam ,że ...już zaczynam główkować , że przecież niedawno było myte, a czy muszę??? odpowiedziałam ...MUSZĘ:D LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Wizyty spodziewamy się ponownie!!!! Rodzinka jutro wraca z Mazur,a to bardzo do nas po drodze:-) Zamyśliłam się patrząc na swoje okna :-( Czekam na natchnienie:-) Mały dzisiaj ruch u mnie.Korzystając z wolniejszego czasu,obrałam dużo ziemniaczków.Będzie babka ziemniaczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zasypuj i ubijaj bo mnie pomału wciąga ten dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pooojchali. Trchę dzisiaj odsypiałam,takie sobie fajne zmęczenie. Tym razem o dziwo, nie było zapalnych momentów. A Wnusio,ocho cho..fajny. Tym razem nienawidzi zakładać majto-pieluch. Jeszcze nie bardzo ma wyczucie z siusianiem - ale wielkie postępy zrobił. Przedszkole zrobiło swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym z portali pooglądałam zdjęcia. Siostrzenica moja miała woelką uroczysto,ść. W sobotę składała słuby zakonne - 5 lat jestw zakonie. Wzrszyłam się. Przy okazji obejrzałam część rodzinki.Na zdjęciach wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Nie do wiary już 5 lat jak siostrzenica jest w zakonie????? szok!!!! poświęciła się powołaniu. Powiadasz,że wyszkolili Królewicza???? niesamowicie dzielny chłopczyk. Przedszkole zaakceptował bardzo szybko. U Babci chciał sobie troszkę poluzować. LIVIO! pewnie zauważyłaś,że nad Stacyjkowem zachmurzyło się troszkę. Całe szczęście ,że 1 2 3! była na straży , zakopała głębsze dołki. LUNKA!MARYLKO! 1968/jeśli jesteś w dołku/ nie możemy się poddać/i kto to mówi:(/ przecież jesteśmy silne Baby:) a w grupie siła. Ja sprawdziłam,że w takich sytuacjach dobry wpływ na mnie mają syzyfy.Umyłam okno ,sprzątnęłam dokładnie kuchnię i mniej dokładnie całe mieszkanie. Dokładność zostawiłam na jutro:) Do zobaczenia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech , dobrze 123 zakopuj tą chandrę. Może pogoda na nas działa. Livia nacieszyła się wnukiem. Jeszcze jedna wizyta i maluszek odzwyczai się od pieluch. Latem najłatwiej. Ważne , że dobry ogrodnik z niego rośnie:) 123 uśmiałam się z pilota. Niech Twój M. schowa go przed dziećmi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki:-) Smutaski przykro mi ,że nie umiem Was rozweselić:-( Ja to dzisiaj cała w skowronkach:-) Mamka czuje się lepiej,była na spacerze!!! Boli,ale mniej!!!Powiedzmy pobolewa. Kawał dnia:-) Kochanie, rozbierz się!! Spraw, abym poczuła się kobietą!! Dobra!!!! Tylko uprasuj ją dokładnie!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńko,na chandrę zawsze mamy wymówki.Pogoda,ciśnienie,choroba,kłopoty rodzinne,tyle tego się zbiera:-( Czasami nie dajemy sobie radę!! Dobrze jest jak można się wygadać!!wykrzyczeć!! wypłakać!!Lżej!! To też, nie jest takie proste:-( Globusiku,ja przyjmuję Twoją metodę.Trzeba odwrócić uwagę:-) Najlepszy jest wysiłek fizyczny!! Syzyf jest nam potrzebny!!! doskonale zamula:-) Marysieńko?? Chodzisz na tańce?? Nie rezygnuj!! Liovciu wizyta za Tobą:-( Rozmyślasz pewnie teraz. Opowiedz nam o Królewiczu:-) Tak pięknie o nim piszesz!!! Luna,co tam u Ciebie??? Jak Ci miną dzionek???Też jesteś smutna.Nie masz teraz łatwo:-( Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne chwile z wizytą dzieci,w tym czasie telefon odC."zostałam okrqadziona" Jej powrotowi z wczasów cały czas towarzyszą kłopoty. Była z koleżanką na jakiejś imprezie w plenerze,zniknęła jej torebka i koleżanki.Wypasiona koórka i dowód ttrafiło.A jej znajomej wszystkie dokumenty :( Spędziła na policji kilka godzin - NAJBARDZIEJ przeżył to M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj odrzuciłam wspaniałą propozycję. OKAZAŁO SIĘ,ZE JESTEM WYLOSOWANA..hehe..na darmowy popbyt nad morze,miałam tylko z M oraz jeszcze inną parą,którą namówię,wziąść udział w uroczystym obiedzie,w znanej restauracji i odebrać nagrodę. Frajerka - :)) nie uwierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu:-) Ja zawsze na takie propozycje darowuję wyjazd mojej rozmówczyni:-) Dziękuję grzecznie i mówię,że odstępuję swój wyjazd dla niej,lub dla jej przyjaciół:-) Nie ma nic za darmo!!! Dobrej nocki:-) Śpijcie spokojnie kochane koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! dziękuję baaaardzo za kawusię. Witam Panie. Jeszcze śpię , potrzebuje godzinkę na rozruch:) liczę na pomoc kawy:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No :) już jest lepiej , jedno oko otwarte:) i za oknem widzi deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też deszcz i zimno. chyba mogłabym przespać cały dzień. Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×