Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 9 6 8! co z Tobą????? Babki baaardzo mi się marzy zjeść obojętnie jaki owoc ale słodki , dojrzały, soczysty. Nic z tego każdy kupiony nie słodki , nie dojrzały , nie soczysty, twardy ..nie do jedzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1968.....:)
to się nazywa:P ...PRESJA- Dojrzałych BAB!( :P " co z tobą"? dlaczego im nie piszesz o....np. swoich tragediach? bo jak się nic nie dzieje to- NUDNO! Po to TU SIEDZĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZOWA. obys wiedziała,że to wsparcie.A jak ktos nie ma nic do powiedzienia,to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Piatek-trzynastego. Gosci spodziewam się dzisiaj.Wczoraj robiłam zapasy obiadowe,aby miec czas dla Wnusia,a nie siedzieć w garach. Tydzień temu,jak wysiadł z samochodu,po pierwsze pomaszerował na ogród:D Pamiętał,że ostatnio sadził ze mną fasolki,nic jesdcze nie rosło. Przemaszerował przez warzywnik jak stary gospodarz,pogłaskał rosliny,mało mówi,ale gestami pokazuje wiele. więc dzisiaj mam zamiar podziałać z nim w ogrodzie. Trzymam dla niego już ostatnia kalarepkę. Powyrywamy też marchewki itp. Usmiecham się w duchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Buzia mi się uśmiecha Livciu jak czytam Ciebie:-) Życzę samych cudnych chwil z Królewiczem:-) Niech trwają jak najdłużej!!!! Koleżanki, kawy dzisiaj nie piłyśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję kawę i patrzę w okno. Chmury przesuwają się po niebie, słońce świeci ale jest zimno. Wybieram się na bazar po jakąś roślinę do ogrodu. Na prezent urodzinowy dla teściowej mojego syna. Livio mnóstwo radości z wnukiem:) 123 dobrze ,że Mama już w domu. Globus , Luna pozdrowienia. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam:) Jak nie wierzyć w 13-go. Nie mogłam otworzyć okna na świat:( od raniutka awaria telefonu i kompa:( kawa w samotności była wstrętna ...beee przez to moja mina łokropna:D Witam wszystkie Koleżanki ...robię druga kawę. Na przekór pechom życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aż trudno mi wyjść z Wagonika:) Na dokładne przeczytanie liścików brak czasu.W kuchni dzwonią garnki. Na obiad rosołek..zapraszam. Nic to wieczorem odbiję sobie pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Globusiku,ja też jeszcze nie piłam kawy:-) Dosiadam się do Ciebie, Co tam 13 :-) Pomyśl sobie,że to co miało się stać złego,już się stało:-) Mój komputer od jakiegoś czasu też szaleje:-( Poważnie zastanawiam się nad kupnem nowego. Kobietki,nareszcie jest czym oddychać.Pogoda dopisuje!!!18 stopni,bez opadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam was piątkowo i niepechowo,. Pogoda pozostawia wiele do życzenia,pada, pada bez końca pada! Ja chcę już ciepła i słońca! Dziś mój siostrzeniec obchodzi 18 urodziny! Impreza jutro. Globusiku gotujesz rosół,ja dziś serwuję rybę,surówka z kiszonej kapusty i do wyboru ryż brązowy albo frytki. Marylko napisz co kupiłaś. Jedyneczko mama w domu szybciej zapewne dojdzie do zdrowia jak w szpitalu. Zdrówka jej życzę. Livciu przypaliłaś kawę....to wszystko z roztargnienia,tyle radości cie czeka. Wykorzystaj czas do maksimum z małym królewiczem! Miłego dnia. Muszę odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pięknie witam Koleżanki. Jedyneczko! Otóż to co stać się miało już się stało ..pech za mną , komputer chodzi, a przecież o to chodzi:D Druga kawa w towarzystwie smakowała bardzo smacznie:D. Jak u Ciebie upływa dzionek??? czy masz jeszcze wisienki??? Ja zrobiłam pierwsze zaprawy na zimę ...natkę pietruszki włożyłam do zamrażarki. Został jeszcze koperek i na tym chyba zakończę zimowe zapasy:) Podobnie jak Ty lubię czytać Livię , pisze kapitalnie , bardzo obrazowo:) LIVIO! No właśnie czy Gospodarz już dokonał obchodu ogrodu??? Możesz być spokojna we dwójkę wszystkie prace pójdą w mig:) W krótkim czasie masz dwie wizyty Królewicza, ja czekam na wiadomości od swoich kawalerów:) Odwiedzą nas obaj ale w różnym czasie.Kiedy , co i jak ??? dopiero dopracowują:) Czekam również bardzo. LUNKA Wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu ślę Bratankowi. Super!! oj będzie ballll:) mimo chłodu za oknem zapowiada się cieplutka rodzinna atmosfera. Przyjemności wszystkim uczestnikom życzę. MARYLKO! Nie trudno zgadnąć ,że również masz imprezkę. Weekend zapowiada się na wesoło.Dobrze mieć rodzinę blisko o pogaduchy łatwiej i spotkania również są częstsze. Dużo przyjemności MARYLKO!. Miłego wieczoru baj baj wszystklim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...i tak się trudno rozstać:):) Na nadchodzącą sobotę nic nie wymyśliłam. "B" pojechała do rodzinki na czereśnie:) miała szybko wrócić , a mija już trzeci dzień i nie widać "B" ani czereśni:( Ale nic to, jeden plan już mam . Spotkanie na kawie w Stacyjkowie:D o reszcie ..pomyślę jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Godzina nocy Każda godzina nocy ma inne oblicze. Szósta wieczór, na przykład, gdy się wolno zmierzcha Jest godzina przeszłości, do której myśl wraca Odnajdując w różowym młodości koralu Jakieś dnie bez goryczy i smutki bez żalu. Godzina ósma wieczór jest zupełnie inna I najdźwięczniej wybija w stołowym pokoju, Gdzie schodzi się domowa gromadka rodzinna, Żeby w cieniu herbaty pogadać w spokoju. Przyjemności przy rodzinnym stole🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku rozpisałaś się:-) Znaczy się samopoczucie w normie:-) Bardzo miłe to,co piszesz!!!! Czytając Was wszystkie,uśmiech nie znika z mojej twarzy:-) To taki okład zdrowotny na moją duszę!!! Oj dzieje się u mnie,ale najważniejsze ,że mamka pomalutku dochodzi do siebie!!!! Dokonałam odkrycia przy pielęgnacji moich roślinek ozdobnych!!!! W jednej z kompozycji,natka pietruszki rośnie:-D Livciu,to Twoja sprawka???? Pozdrawiam Was kobietki:-) Idę na wieczorek integracyjny:-) Goście pojechali na Mazury!!! Chwila oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uśmiechem witam w sobotni poranek:) Kawa , herbata i bułka z masłem na śniadanie.Zapraszam. Zaczynam realizować plany dnia dzisiejszego. Spotkanie na kawie się odbywa:) śpiącym nie przeszkadzam , pracującym Kumpelkom macham Jedyneczko jeśli potrzeba ...budzę Cię. Goście łapią rybki na Mazurach:) więc łap powietrze :) dotleniaj się i czekaj na powrót:D Udanej soboty hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane. Nieśmiało wygląda słoneczko przez deszczowe chmury. Dosiadam się do naszego stacyjkowa z kubełkiem kawy! Czeka mnie dziś pracowity dzionek,syzyfy itd. Życzę wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA!1 2 3! witajcie! Również zabieram się za syzyfy:( spoko Dziewczyny wystarczy ich dla wszystkich. LIVIO! jak wypadła inspekcja:D MARYLKO! Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Rano kawę wypiłam sama, nie było internetu. Na bazarku kupiłam fuksję w wiszącej donicy, wielka bialo czerwona. No i kurki , och jaki dobry był sos:) Szkoda tylko , że nie nazbierałam ich sama. smakowałoby podwójnie... lubię zbierać grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Marylko narobiłaś mi smaku!!! Ja również lubię zbierać grzyby. Niestety tu nie ma takich lasów a raczej podłoża. Trochę liści a pod nimi kamienie. Fuksja piękny kwiat,można go przechować przez zimę. Zaraz zmykam do pracy,miłego wieczoru koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna,o tej porze do pracy??? Pracusiu,biegnę Ci z pomocą !!!! To o czym piszesz,nie mam prawa narzekać!!! Trzymaj się:-) Dobrej nocki!! Kochane koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na niedzielną kawę (_)> (_)> (_)> ...podano do stołu:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) W niedzielne poranki przeważnie jestem leniwa.Czekam niech kawa zrobi swoje. Za oknem cisza.Nic nie jeździ ,nikt nie chodzi .... znowu są wakacje! Spokojnej i miłej niedzieli wszystkim Paniom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Globus za kawę. Jak zawsze niezawodna :) Mocno wieje dzisiaj. Życzę miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki. Fajnie mam,bo moi mili zostali dzien dłużej,niz planowali. S. z wnusiem obecnie sa na basenie.a ja gotuje rosołek. a tak wogóle,to co dzieje się w naszym Kraju i to chyba niedaleko Marii? Trąba powietrzna. U nas tez była wczoraj gwałtowna burza, i jak tu chodzić na grzyby czy ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina ósma wieczór jest zupełnie inna I najdźwięczniej wybija w stołowym pokoju, Gdzie schodzi się domowa gromadka rodzinna, Żeby w cieniu herbaty pogadać w spokoju. Co za wzruszająca zwrotka - i jaka prawdziwa Z MOJEGO DZIECIŃSTWA. Zegar - jeszcze dzisiaj poznałabym jego brzmienie.Ciekawa jestem gdzie teraz jest? Czy nadal wybija godziny.? Zapewne ktos z mojego rodzeństwa go słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakręcanie go,było obowiązkiem Taty.była w nim półeczka a na niej miejsce na brzytwę i karty do gry. Dzieciom "wstęp" wzbroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×