Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie :-) U mnie słoneczko i chłodny wiatr. Livciu nie lada kłopoty u Twojej C :-( Globusiku dzisiejszy dzień,niech będzie dniem LENIA!!!:-) Wskakujcie kobietki jeszcze pod pierzynkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) przy takiej pogodzie można tylko spać , leje coraz mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane! Czuję się jakby mnie ktoś obuchem walnął! Spałam tylko 4 godz. Deszcz i wiatr za oknem,z chęcią wlazłabym pod pierzynkę.Niestety nie mogę,muszę do drugiej pracy i załatwić sprawy papierkowe. 123 dołek zasypałaś ,ubiłaś i nie sposób do niego się dostać! Globusiku syzyfy dobra sprawa na odwrócenie myśli. Marylko jak mała Zosia? Livciu twoja C ma niezłe przygody! 1968 jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Chociaż zimny 15 stopni , i deszczowy. Też spałam tylko 4 godz. bolał mnie kręgosłup i żadnej tabletki przeciwbólowej Marudzę jak stara baba, ale coś mnie bierze, zimno. Już dzwoniłam do siostry, że na tańce nie pójdę. 123 dobrze ,że z Twoją M. lepiej. Na przekór wszystkiemu robię gołąbki na obiad. Luna , Globus , Livia ,1968 pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na popołudniową kawę. Mała drzemka dobrze mi zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! jestem już na proszonej kawie:) nie pospałam dzisiaj . W przerwach między deszczami umyłam dwa okna. Nie odpuszczę i jeśli się da jutro pokonam ostatnie.Na przekór wszystkiemu myło się zupełnie dobrze nie grzało słońce więc nie wysychało za szybko. Tym sposobem przeskoczyłam dołek:) 1 2 3! LIVIO! Wy już po wakacyjnych wizytach.Dowiedziałam się dzisiaj ,że 27 prawdo podobnie rodzinka zahaczy o nas. Sama nie wiem czy mam się cieszyć. Przyjedzie ..Tadek niejadek... cały cyrk przy jedzeniu. Taka mała osoba a taka upierdliwa/przepraszam wymknęło mi się/:D MARYLKO! Znowu dokucza Ci kręgosłup??? współczuję Ci. Dysk to cholerna przypadłość bo ból powraca.Nie zwlekaj , idź lepiej do lekarza.Tabletki przeciw bólowe może być za mało. Marylko pozdrawiam Cię serdecznie , bądź zdrowa. Spokojnego wieczoru. LUNKA! kawę już obaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spałam po południu. Ta pogoda typowo monopolowa:) Globus czy Twój Cień robi jeszcze nalewki malinowe? Polej nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki:-) Marysiu :-) Niechaj będzie ta nalewka Globusikowa!!! Wkradnijmy się w spichlerze:-) Pan Globusik ma coś w zanadrzu:-) Pozdrawiam Was kochane koleżanki,życząc dobrej nocki:-) Jutro ciężki dzień :-( Pozostałe też nie będą łatwe:-( Ale damy radę :-) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) na szczęście zdążyłam z kawą.Kogut zaspał i ja z nim. Babki :) znalazłam pół butelki nalewki:) nic,że rano na dobry dzień nalewam kieliszeczek. Pozdrowionka hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Globusiku,kawa mi wystygła :-( Urwanie głowy od rana:-) Naleweczka super!!!! Dzisiaj moje autko w warsztacie:-( Hamulce prawie nie działały. Dobrego dnia Wszystkim paniom życzę:-) W miarę możliwości będę zaglądała!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku i pozostałe koleżanki witam was serdecznie. Kubełek blondi pachnie niesamowicie. Pogoda bez zmian,poszła do was i psuje nastroje. Moje okna jeszcze czyste. Globusiku szykuje się gościna u ciebie,fajnie. 123 dużo pracy w pracy? Marylko moje plecy też odmawiają mi posłuszeństwa. Livciu jak zdrówko? Szprycujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami kawkę , nalewka dobra. Dziękuję Globus:) Życzmy sobie dużo uśmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA!JEDYNECZKO!MARYLKO!LIVIO U mnie poranek chłodny , myślę również chłodno:) Za "B" wysłałam list gończy , znalazła się i zapowiedziała z wizytą. Dlatego odpuszczam robotę....nie zając nie ucieknie. 1 2 3! dzisiaj bez samochodu:( prawdziwa bieda:) za to po naprawie będzie chodził jak ...brzytwa! LUNKA!MARYLKO! ...kręgosłupowe ..Dziewczyny dołączam do Was:( LIVIO! zregenerowałaś siły fizyczne i duchowe??? Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Siedzę w jakimś paskudnym ni to dołku,ni to rowie :( zapewne za wiel mam wolnego czasu,spogladam ci,agle w stronę tego wehikułu. Nawet gadac mi się nie chce. GLOBUSIKU -moja zakonnica nie 5 lat w klasztorze a już 6 !!!!! czas dostał kota. Dzień zimny,pochmurny...może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę własnym oczom, SŁOŃCE i niebieskie niebo widzę. Może mała kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNKA! Kawa??? , a czemuż by nie:) ja zawsze gotowa. Masz słoneczko?? u mnie może i było ale ja nie dostrzegłam:) wiem,że jest zimno. LIVIO! 6 lat jeszcze większy szok. Szybko zaczynam liczyć jak długo my się znamy.Siostrzenica znalazła swoje miejsce , nie zrezygnowała to znaczy,że jest szczęśliwa. A u mnie ..dzisiaj... minęło bardzo szybko. Musieliśmy zadbać o Pusiowe pazurki. Nie dawno wróciliśmy. Na szczęście do psiego SPA :) nie było kolejki. Ważna sprawa załatwiona. W zasadzie na nic nie było czasu. Rozmowa z :B: też krótka , zjechali goście leciała po zakupy:) Jedyneczko! jak minął dzień bez samochodu???? ciężko???? MARYLKO! Jak się czujesz??? obyło się bez lekarza???? Miłego wieczoru baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku auto po godzince było naprawione!!! Jest mi potrzebne,muszę dojechać do mamki!!! Ona czuje się znacznie lepiej.Dzisiaj zabrała się za naprawę samowara:-) Spirale przepalone,apel do mnie o 7 rano:-) Ratuj!! Jakbyś kupiła mi spirale,to szybciutko naprawię!! Wiem o co chodzi:-) Będę gotowała w nim wodę na herbatę:-( Spirali nie kupiłam bo NIET, w żadnym magazynie.Jutro poczynię dalsze starania w zakupie ich...... Pogoda u mnie całkiem sprzyjająca : słoneczko na przemian z deszczem. Czekam na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samowar - stoi toto gdzieś u mnie (zakurzone). Byłam niegdyś 78 rok na wycieczce w moskwie,taszczyłam toto,niewiarygodnie ciężkie - wyobrażcie sobie,że jeszcze dxziewiczy.Nie na prąd,ale na węgiel drzewny. T%eraz pomyslałam,że w razie W,np brak energii..tfu..tfu..byłoby się czym podratować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu na węgiel też mieliśmy,ale babunia sprzedała:-) Został ten piękny srebrny na prąd:-) Kiedyś mamunia rzucała hasło: kto chce wypić pyszną herbatkę z samowaru?:-) Oczywiście my:-) Ja i mój brat. Gapiliśmy się w ten samowar długo,bardzo długo to się gotowało:-( Krzyczeliśmy: już!!! No i była herbatka?? Pyszna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - no to na jutro rano zaparzę herbatę w samowarze. zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateraz o tym co u mnie za oknem - leeeeeeeeje. - DESZCZ - NAJSTARSZA KOŁYSANKA ŚWIATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic. Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil. -Kropla deszczu, która pada na łajno, długo przygotowywała się na to w błękitach. St.j.lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry Pratchett Jeśli się nad tym lepiej zastanowić, baśnie nigdy na nic nie przedstawiały dowodów. Występował w nich przystojny książę... czy naprawdę był taki? A może po prostu ludzie nazywali go przystojnym, bo był księciem? Dziewczyna była piękna jak poranek... no dobrze, ale który poranek? Kiedy leje deszcz, trudno nawet wyjrzeć przez okno, by się o tym przekonać! Opowieści nie chciały, byś myślała chciały, byś wierzyła w to, co ci opowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-D Przybędę:-) Oj, dzieją się u mnie dzisiaj przekomiczne sytuacje rodzinne:-) Powróciła siostra M z Niemiec trym razem z mężem!! Będą dzielić:-D Dobrej nocki kochane koleżanki!!! Idę w końcu na spotkanie z M !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliony marzą o nieśmiertelności, równocześnie nie wiedząc, co ze sobą zrobić w deszczowe niedzielne popołudnie. Susan ert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Sapkowski Natura nie zna pojęcia filozofii. Filozofią zwykło się nazywać żałosne i śmieszne próby zrozumienia Natury, podejmowane przez ludzi. Za filozofie uchodzą też rezultaty takich prób. To tak jak gdyby burak dochodził przyczyn i skutków swojego istnienia, nazywając wynik przemyśleń odwiecznym i tajemniczym Konfliktem Bulwy i Naci, a deszcz uznał za Nieodgadnioną Moc Sprawczą. Ja nie tracę czasu na odgadywanie, czym jest Natura. To jakby trochę o mnie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×