Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość śmieszka:P
dora,jakie ty musisz mieć wąskie horyzonty skoro szczery śmiech kojarzy ci się tylko z chorobą psychiczną:),zdejmij już te klapki z oczu i otwórz swój umysł,a świat wyda ci się bardziej przyjazny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
jutro wpadnę:D teraz czas już w skupieniu przygotować się do emisji ulubionego serialu...wiecie...tego ambitnego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
ja muszę was rozruszac,bo wy jakieś ......poważne jesteście :O x to pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
cholera,już prawie niczym Livia sama do siebie nawijam....ups...czyzby to rzeczywiście choroba psychiczna?:)....muszę się przespać z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Witam Was z filiżanką kawy. W końcu mam nowy internet. Stęskniłam się za Wami :) Poczytam co się działo w Stacyjkowie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej odwiedzają nas pomarańcze. Chyba lubią Stacyjkowo. Byłam u fryzjera farbować włosy. Fryzjer miał wizje na fryzurę: mam krótkie włosy jak chłopiec. Ładnie wyglądam ale dziwnie się czuję. Mam nadzieję, że jesteście zdrowe. Dobrej nocy dziewczyny i do spotkania rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu:-) Jesteś wreszcie!!!Długo ta naprawa trwała:-( Wyglądasz pięknie!!!Przyzwyczaisz się!! Nasza Śmieszka pożegnała się i pobiegła na DOBRANOCKĘ:-) X U nas??? śniegi topnieją,a dzień jak co dzień,trochę smutków na przemian z radościami.Pozdrawiam!!!Fajnie,że już jesteś!!! X Opowiadaj,co się dobrego wydarzyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie zimowe kończą się u mojego młodszego S :-( X Powrót do szkoły i w pierwszym tygodniu nauki ponownie będą pisali próbną maturę.Taką ponoć ważniejszą aniżeli była poprzednia?? Nic z tego nie rozumiem:-( X Dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie ll Za oknem leje deszcz , ja do filiżanek leję kawę ,żeby była gorąca wstawiam do duchówki:) ll Marylko :) ale fajnie,że jesteś. Okazuje się , że między Lunką , Tobą i mną była zmowa . Zaliczyłyśmy fryzjerów. ll Pozdrawiam i na spotkanie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę Globusiku.Gorąca,taka jaką lubię:-) Głowa jakby nie moja była:-( U mnie sypie śnieg,ogromne płaty lecą z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) U mnie pada deszcz ze śniegiem, ciśnienie niskie sięgam po drugą kawę. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Globusiku , dzięki za kawę. Oj potrzebna mi dzisiaj bo jakaś zamulona jestem. Dzisiaj mam wolną sobotę. Będę leniuchować. Pomarańcza ma racje co do moich horyzontów - coś ostatnio bardzo mi się zawężają. Coś muszę z tym zrobić.Pomarańczo co Ty robisz , że masz takie szerokie ? Fajnego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Globusiku kawa jak zwykle smakuje,dziękuję. Marylko ładnie wyglądasz! Czasem radykalne zmiany nam potrzebne. Planuję jeszcze miedziane pasemka na moich włosach. Jedyneczko zima u ciebie wróciła. A u nas deszczowe chmury. Livciu co u ciebie? Śmieszko wpadaj na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna , to chyba pogoda tak na nas działa. Plucha , ciemno i tak jakoś ponuro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Kawa postawiła mnie do pionu!! Dorka,odpoczywaj i poszerzaj horyzonty:-D X Luna co Ty planujesz na sobotę?? U mnie śnieg zamienił się w deszcz!! X Pracuję dzisiaj do 13.W sumie nikt dzisiaj tu nie zagląda. Zajmę się porządkami.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , zmiana fryzurki na mnie też tak działa , że nie mogę się przyzwyczaić i czuję się dziwnie. Zawsze dopiero po umyciu włosów i jak sama sobie zrobię fryzurę wiem czy jestem zadowolona. Miłego dnia. Kończę kawę i jadę po drukarkę bo okazało się , że mój bank nie daje papierowych dokumentów i muszę drukować do rozliczeń . Jedyneczko Ty też masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka , Lunka ! Ja pierwszy tydzień po strzyżeniu NIE LUBIĘ siebie:) po tygodniu jak ręką odjął:) ll Livio , Marylko możecie nie zdążyć podpisać listy !!! i dzień będzie nieusprawiedliwiony. ll Pogoda taka,że pozostało wyglądanie przez okno! Do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja też muszę drukować. X Livciu jesteś??? Marysiu X Globusiku,dawno temu polecałaś nam przepis leczniczej mieszanki Twojej B.Gdzieś mi zaginął.chodziło tu o: imbir,kurkumę goździki.../ W jakich proporcjach to się robi??? Należy to zagotować??? Jakbyś mogła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Pospałam do 9 tej, potem do mamy. Zakupy, kawa z mamą. A na dworzu pada, pogoda jesienna. Kierowcy ochlapują przechodniów. Mnie też:) Dzięki Globus za kawkę. Zapraszam na mielone i surówkę z kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam z eliksirem uzdrawiającym według receptury mojej"B". ll Jedyneczko! W zimę popijam ten uzdrawiacz:) rozgrzewa mnie dość dobrze. Kurkuma , imbir , goździki , cynamon kupuję zmielone. Ilość ...według swojego uznania wsypuję do naczynia i zalewam gorącą wodą. Jakiś czas stoi pod przykryciem aż wszystko się dokładnie rozpuści. Mieszam i ..gotowe do popijania. Smak można regulować według uznania , wsypać czegoś mniej lub więcej. Moja "B" mówi ,że rozgrzewa i uodparnia organizm. Czy tak jest nie wiem:) ale grzecznie do zaleceń się stosuję. ll Marylko! Cały dzień pada śnieg.Co prawda przy temperaturze zerowej długo nie poleży ale widok bajkowy . ll Spokojnego wieczoru i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy sobocie po robocie:-) Chociaż mam jeszcze w planie polatać z łopatą.Od południa sypie intensywnie mokry śnieg. X Globusiku dziękuję bardzo za przypomnienie o uzdrowiaczu:-). Będę zażywała tą mieszankę.Składniki bardzo pasują do siebie,będzie mi smakowało. X Młodszy S poprosił mnie o zmianę diety w naszym jadłospisie. Zamiast ziemniaków-ryż.Proszę bardzo:-) X Dzisiaj ryżowy dzień.Sałatka z kurczakiem,ananas,kukurydza.papryka,dla siebie zrobiłam ryż z tuńczykiem i wiórkami z selera. X Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór , dzisiaj tak naprawdę zmarnowałam cały dzień . Zrobiłam zakupy , coś do jedzenia i nic więcej.Mój M walczy z podłączeniem drukarki . Coś czarno to widzę. Ale może mu się uda. Dobrze by było . Dziewczyny co oznacz niski puls ? Pierwszy raz się spotkałam z tak niskim 48 i trochę się przestraszyłam . Może któraś z Was miała coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
Luna,dziękuję za zaproszenie na kawę:) jako jedyna w tym gronie masz ludzkie odruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka X Dora,mówią:im wolniej bije twoje serce,tym większe szanse na dłuższe życie??? Nie znam się za bardzo ,ale chyba za słaby ten puls??? X Musisz zgłosić to lekarzowi!!! Ja to raczej mam przyspieszony,aż za bardzo!!Bądź dobrej myśli i wybierz się do doktorów!! Pozdrawiam!! X Dobrej nocki koleżanki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
Jedynka,nie podlizuj się i tak masz nasrane w papiery:D,że o Dorze nie wspomnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko to nie ja , to moja mama. Rozmawiam z nią codziennie przez telefon i dzisiaj mnie zmartwiła tą wiadomością. Oj Smieszko , wiem że mam przechlapane ale nic na to nie poradzę. Pozdrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mój M miło mnie zaskoczył - uruchomił jednak drukarkę i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×