Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dziękuję Globusiku za przepis na rosół. To dość duża sztuka mięsa wybrałam coś z przepisu z podanego poniżej linka. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - ale straszne wiatrzysko. marmolada,marmelada:) x onegdaj,odbierałam synka po pracy zpzedszkola. xtroche przyszło mi na jego wyjście z klasy poczekac. x przybiegł i mówi - Pani opowiadała nam dowcip - czekałem,ąz skończy. dowcip zapamiętałam. x "poszła żaba do fotografa,zdjęcie chciała sobie zrobic. Fotograf usadza ją,ogląda,przygląda sie szerokim usteczkom, w końcu,radzi. Zabo - jak będę robił zdjęcie - powiedz DŻEM. podszedł do aparatu - daje hasło JUŻ. A żaba - posłusznie - MARMOLADA" x w końcu to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:-) Jestem z herbatką i marmoladą:-) Była w Geesie,nie w drewnianej skrzyneczce co prawda,ale twarda:-) X Nawet przepis na pączki jest:-) X Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasie pomarańczowy, w jaki sposób wydostałaś się spod moich skrzydeł? a sio,zapędzam cię zpowrotem, miedzy moje majtasy a liczne spódnice. siooooooooo -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spać
dobrej nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem głupoty . Naprawdę ile trzeba mieć w sobie arogancji , żeby robić takie wpisy . Współczuję bardzo. Tak naprawdę szkoda mi tej osoby . Pozdrawiam i życzę zmiany nastawienia do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim. ll Znowu ...szyby zapłakane deszczem.. co Wy na taką pogodę , a jednak wolę lekki mróz. ll Zapraszam na króciutkie powitanie i rozpoczęcie lutego przy kawie. ll Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Luty - nazwa tego miesiąca znaczy okrutny, mroźny, srogi. W języku staropolskim nazywano ten miesiąc strąpaczem. Słowo strąpaczyć oznaczało ścinanie lodem i szronem. W miesiącu tym dni zaczynają już być coraz dłuższe. W pierwszych dniach lutego długość dnia wynosi ponad 7 godzin. Luty jest ostatnim miesiącem zimy. Niestety jest również najdokuczliwszym miesiącem owej zimy, ze względu na "lute mrozy oraz silne opady śniegu. Pola, łąki i lasy przysypane są śniegiem. ll Może nie będzie aż tak groźnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Luty bywa w lód okuty. Czasem luty się zlituje, że człek niby wiosnę czuje, ale czasem tak się zżyma, że człek prawie nie wytrzyma. Kiedy luty schodzi, człek po wodzie chodzi. 2 luty- Matki Boskiej Gromnicznej Na Gromnicę masz zimy połowicę. Powiadają że Gromnica, już ci zimy połowica, ale bywać nie nowina, że dopiero ją zaczyna. 5 lutego - Agaty Po świętej Agacie widzimy muchy w chacie. 6 lutego - Doroty Święta Dorotka wypuszcza skowronka za wrotka. Na dzień świętej Doroty ma być śniegu pod płoty. 14 lutego - Walentego Święty Walenty bywa nieugięty (mroźny). Na Świętego Walentego mróz, chowaj sanie szykuj wóz. 24 lutego - Macieja Jeśli mróz w świętego Macieja, czterdzieści dni tegoż nadzieja. Święty Maciej zimę traci, albo ją bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Można spokojnie wypić kawkę??? Dziękuję Globusiku:-) No i wszystko wiem na temat lutego:-) Pozdrawiam muszę się wybudzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, u mnie też fatalnie:-( Deszcz,wiatr!! Już nie pamiętam kiedy świeciło słońce!! Dzisiaj mam luźniejszy dzień,nowy miesiąc:-)Na moim biurku goszczą tulipany,zostawiłam też w wagoniku. X Koleżanki wpadajcie na kawę,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. ll O widzę bukiecik tulipanów❤️ wiosnę przypominają , a do kawy zapachem zachęcają.Dziękuję. ll No cóż mimo złej pogody ogarniam się troszkę i wychodzę.Lodówka jest głodna :) ll Marmelade kupiłaś , jest nadzieja na smaczne pączki. Lubie pączki ale tylko i wyłącznie własnej roboty. Nawet najsmaczniejszy kupiony powoduje,że bardzo długo czuję go w żołądku:) ll Pozdrawiam Cię i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka zniknęła. Jakis tylko zapaszek pozostał po niej.Wiatr mocno wieje,wywieje. Luty - ile dni do maja?pogubiłam się. x od samego rana ponawiam próby zarejestrowania się do dohhtoruffffffff, na prywatne wizyty:) - telefony poblokowane. Nic nie jest lekko w tym naszym Kraju. x smutas ze mnie dzisaj....wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą. Stresujące przedpołudnie miałam.Nie lubię mieć napiętego grafiku. Opłaty zrobione,fryzjer zaliczony,zakupy zrobione. Portfel uszczuplony. Zapraszam na kawę lub herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko alkohol jej zaszkodzi. Przecież nie chciałybyśmy , żeby osoba chora psychicznie jeszcze bardziej się rozchorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorciu:-) Kisiel jej chciałam zaproponować!!! Co tam u Ciebie?? X Po pracy popędziłam do mamki.Dostałam zadanie:-) Mam powiększyć i oprawić zdjęcia,które wypatrzyła w rodzinnym albumie.Jutro się za to zabiorę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka:P
dziewczynki,zaskakujecie mnie:P macie poczucie humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×