Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam Śpiące koleżanki zostawiam w spokoju.Pracujące budzę...lekko pukam do drzwi. Zaparzam kawę , ogarniam Wagonik i czekam.Zapraszam. XX Jedyneczko! mój błąd ponieważ nie zabrałam paragonu. Postanowiłam, że będę dokładnie sprawdzać wykaz zakupów. Widzę ile jest ludzi w punkcie reklamacji , a co najważniejsze,że bez dyskusji są uznawane i najczęściej zwrot pieniędzy. Tłumaczenie..... ot zwykła pomyłka:) XX U mnie -5 st. XX Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki Globusiku za kawę. Nie wiem ile jest na zewnątrz,ale słyszę jak pod nogami przechodniów skrzypi śnieg.Pewnie mróz?? X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dopiero dziś widzę, że mój post wczoraj nie dotarł! Co jest z tym netem? Dziewczyny przykro , że w sklepach oszukują.. Będę sprawdzać paragony. Mam tydzień wolnego, Fr. jedzie na ferie:) Zaplanowałam porządki w szafach z ciuchami. Dobrego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu Wolne się przyda,złapiesz oddech:-) X Może i ja dzisiaj się zmobilizuję i uwolnię moje szafy od nadmiaru ciuszków??? Przy blokach postawili kontenery z PCK.Przez dłuższy czas nie było ich? X Dobrego dnia dziewczyny.Piekę dzisiaj babkę ziemniaczaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie +1. Pochmurno i mglisto , słońca brak. Dzisiaj miałam wolne , zrobiłam zakupy i teraz wezmę się za papierki. Jutro idziemy na obiad do przyjaciół. Pogramy w karty i na pewno spędzimy fajne popołudnie. Fajnego popołudnia dla wszystkich , Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć porą popołudniową. Kto żyw na herbatę zapraszam. ll Jedyneczko taka babka to rarytas. Również potrafię przygotować. Dość dawno nie robiłam , czas więc na przypomnienie smaku. Ostatnio chodzi za mną smażony bekon:) tyle co pamiętam też smażysz. ll Dorcia! To znaczy,że jutro idziecie na ...gotowiznę....:D życzę wygranej w karty i miłego spędzenia czasu. ll Marylko ! Jesteś na urlopie:) i zaplanowałaś prace domowe. Moje szafy czekają na ..remanent.. wieczorem obiecuję sobie,że jutro się zabiorę. Jutro znowu mówię jutro i tak trwa i czeka na jutro:) ll Babki byłam świadkiem takiej oto scenki:) w sklepie spotkały się znajome panie i jak to bywa ...jedna pani drugiej pani mówi ooooo ma pani ładny kolor włosów ..taka brudna marchew!! druga pani chyba była zaskoczone i po chwili mówi ..... taaaaaak??? co było dalej nie wiem , wyszłam ze sklepu :) ll Życzę miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ,jak to trzeba uważać żeby z komplementu nie wyszło odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!!! Nie odpuszczę:-) Usmażyłam chrusty(faworki) i róże karnawałowe.Zapraszam!!! X Chłopaki dostali na "wynos"już ich nie ma w domu:-) Mamka nie odpuściła i znowu naprodukowała pączki.Dziewczyny mamy słodkości,pyszności:-)Zasiadajcie!!!Globusiku na specjalne życzenie:bekon:-) X Polewajko jeszcze by się przydał:-D X Globusiku,uśmiałam się:-) Złośliwość babska nie zna granic:-) Brudna marchewka:-D X Dora niedzielę masz zaplanowaną,przyjemności życzę:-) W co gracie?? Poker?? X Marysiu plan wykonany? Moje jak zwykle...Przy garach pół dnia. X Livio,Tobie dużo zdrowia życzę,czekamy na Ciebie🌻 X Luna myślami jesteśmy z Tobą!!Niech Ci się wszystko poukłada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko jaka szkoda , że nie można przesłać tych słodkości fizycznie. Ale mi smaka narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja też żałuję:-( Wiesz co? Ja jem oczami:-) Nawąchałam się zapachów !!! X Dobrej nocki koleżanki!! Śpijcie spokojnie.Ja jeszcze wyjrzę przez okno,zobaczę co tam się na zewnątrz dzieje??? i do SPA. X Dzisiejszego dnia już nie liczę!! 80 dni do maja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadłam na chwilkę .Ostatnia gasi światło. Dobranoc i kolorowych snów. Gram z moim M w scrable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w niedzielę. Stół suto zastawiony. Do słodkości potrzebna kawa. Zadbam o to. Nic mi nie pozostaje tylko rozsiąść się wygodnie i podróżować. XX Miłej spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Siadam do kawy i faworków. Globus uśmiałam się z komplementu:) Moja mama powiedziala na temat mojej fryzury; tata się w grobie przewraca, takie krótkie włosy! Dlaczego my słuchamy naszych mamek! Kupiłam wczoraj jaskry do wazonu. Pachnie wiosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Co Ty żeś narobiła:D taki wstrząs dla Mamci . Pośmiałam się. Zaraz sprawdzę jak wyglądają jaskry. Pozdrawiam Cię buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
już wiem są piękne, wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadam do naszego wagoniku na kawę. Zakupiliśmy nowy laptop i mam dostęp w hotelu do neta,więc piszę do was. Jesteśmy jeszcze w Polsce,kiedy wracamy do domu stoi pod znakiem zapytania. Podróż miałam koszmarną ,prawie całą drogę padał śnieg.Ale szczęśliwie dojechałam. Nic to,najważniejsze że jesteśmy razem. Pozdrawiamy was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem!! Luna powodzenia w załatwianiu spraw!! Fajnie,że się odezwałaś:-) X Niedziela rozleniwiła mnie!!Cały dzień chodzę i ziewam:-) X Marysiu,piękne wiosenne kwiaty.Na moim biurku goszczą tulipany! X Muszę wstawić auto do garażu:-( Tak mi się nie chce!!Pogadam z synkiem:-) Przy okazji może się śmignąć do śmietnika!! X Wszystkim koleżankom dobrej nocki:-) Globusiku,dzisiaj ja gaszę światło??? X Do jutra koleżanki. Dora zebrałaś siły przed poniedziałkiem?? Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wróciliśmy i jestem tak ciężka , że po prostu będę bała się wejść na wagę. Graliśmy w remika i oczywiście przegrałam . Miałam zaszczytne ostatnie miejsce . Nic to i tak ubawiłam się świetnie. Marylko , mnie zawsze podobały się krótkie fryzurki ale nie mogłam ich nosić bo wyglądałabym bardzo żle. Podejrzewam , że wyglądasz super. Jak już masz w wazonie jaskry to wiosna musi być tuż, tuż. Lunka ,pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego załatwienia wszystkich spraw. Jedyneczko ,rozleniwiła Cię niedziela ale chociaż wypoczełaś. Globusiku pozdrawiam bardzo ,bardzo. Livio wracaj pusto tutaj bez Ciebie. Globusiku , coś od dłuższego czasu na myśl mi przychodzi Anula Czarnula- nie wiesz co u niej? Miłego wieczoru , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy stara ekipa jeszcze tutaj pisuje? Ja wracam chyba po roku...nie jestem pewna czy dam rade tutaj zagladac codziennie...w mojej dzialalnosci online postanowilam skupic sie glownie na blogu www.sprawdzilamto.blogspot.com. Planuje w nim kilka usprawnien. Moze i Wy zajrzycie ?:) Duzo przezylam w 2012. Bylo i slodko i bardzo gorzko. Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. Buziaki http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Paniusie.Zapraszam na kawusię(_)> dzisiaj odświętnie w filiżankach. Niedziela przyniosła nam miłe niespodzianki. XX Najpierw zwrócę się do miłego gościa SPRAWDZIŁAM TO. XX Niespodzianka i miłe zaskoczenie ....witamy Cię bardzo serdecznie. Nasza stara ekipa istnieje i miewa się dobrze. Wiesz jak to w życiu bywa raz pod górkę drugi z górki ale podróżujemy Wagonikiem. Oczywiście będę zaglądać na bloga a niezależnie od tego jeżeli będziesz miała wolną chwilkę odwiedzaj nas. XX SPRAWDZIŁAM ... często o Tobie myślałam. Przepraszam nie wiem czy powinnam i czy mogę zapytać .... z GROSZKIEM I MARCHEWKĄ WSZYSTKO OK. Wszystkie trzymałyśmy kciuki .Jeżeli uznasz za stosowne proszę napisz. XX Pozdrawiam Cię i do następnego zobaczenia. XX Nasz koleżanka Livia również wróżyła, że nas odwiedzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka! Hej. Dzięki za ...odzew:) powodzenia i wracajcie szczęśliwie. XX Dorcia. Miałam wiadomość od Anulki dość dawno. Przyznam Ci się ,że nie raz chciałam do niej napisać ale jakoś tak się nie układało. Zainspirowałaś mnie może napiszę kilka słów. A co do wygranej w karty? sam udział w walce i zabawie się liczy. Pozdrawiam Cię hej. XX Marylko! Zaplanowałam na dzisiaj duuuużo syzyfów. Po kawie zabieramy się do pracy. Razem będzie lżej i weselej:) XX Jedyneczko! Śmieci to odwieczny problem. Jeżeli mam je wyrzucić czuję się pokrzywdzona:) U mnie troszeczkę popadał śnieg. Tak na wszelki wypadek podsyłam Ci Zenka z łopatą gdyby kurzyło u Ciebie. XX Nowy tydzień rozpoczęty.Niech będzie dla wszystkich dobry. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Sprawdziłamto Miło,że nas odwiedziłaś:-) Będę zaglądała na Twojego bloga. X Globusiku,o dziwo nie pada:-) X Dorka fajnie spędziłaś niedzielę!! Grunt to się odprężyć i wypocząć przed pracą. Pozdrawiam Wszystkie koleżanki.Pa. Praca mnie goni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. U nas słoneczko na niebie,w nocy troszkę śniegu spadło. Sprawdziłam to WITAJ jak fajnie ,że się odezwałaś! Jutro chyba wracamy do domku. Livciu gdzie ty się podziewasz? Pozdrawiamy bardzo serdecznie was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Ponownie. Potrzebuję chwilą relaksu. Syzyfy za mną oczywiście szafy dalej czekają. Jestem dzisiaj bardzo zbuntowana. Krótka podróż do Stacyjkowa dobrze mi zrobi. XX Lunka szerokiej i bezśnieżnej drogi Wam życzę. XX Jedyneczko powiadasz,że u Ciebie nie pada. U mnie tak! ale taki malutki śnieżek. XX Życzę wszystkim miłego popołudnia i wieczoru. Wychodzę do teatru na ....Wieczór Poezji. Do zobaczenia jutro na kawowym śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Zabrałam się od rana za sprzątanie kuchni, mycie szafek itp. Przegapiłam porę na naszą kawę. U mnie też pada śnieg. Witaj Sprawdziłam to. Naprawdę dawno Cię nie było:) Globus miłych wrażeń w teatrze. Luna fajnie ,że się odezwałaś.Bezpiecznej drogi do domu. A kiedy przyjedziesz na stałe? Dora już przyzwyczaiłam się do krótkiej fryzury, ale wrócę do dawnej . Jedynko śnieg u Ciebie nie pada i dobrze! Nie musisz odśnieżać. Livio gdzie się podziewasz kobieto? Brakuje tu Ciebie, mam nadzieję, że jesteś zdrowa. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki:-) Zamieniam zdanie Marysiu!!! Sypie całym niebem!!!Świata nie widać!! Globusiku jak już, nie dam rady z odśnieżaniem przyślesz mi Zenka:-) Puki co,miłego popołudnia Ci życzę!!! X Lunka,wracajcie szczęśliwie!!! X Dorka jak Ci minął dzień w pracy??? X Livciu,mam nadzieję,że byłaś u doktorów!!! X Do zobaczenia wieczorem Sprawdziłamto,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Uff jutro już do domku pora wyruszyć,sprawy po części załatwione. Tęskni nam się już do swoich kątów. Marysiu kiedy na stałe wracamy? Jeszcze sami nie wiemy,kiedyś to nastąpi.Na razie musimy wytrzymać jakiś czas. Ech życie pisze swoje scenariusze i musimy zaakceptować to co jest nam pisane! Oby jutro pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Byłam na kawie u brata i bratowej. Nie można sprzątać cały dzień. Zrobiło się ślisko na ulicach, ale już nie pada. Jedynko ten śnieg poszedł do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna:-) X Wszystko się poukłada!! Wracajcie szczęśliwie!!Drogi okropne!!! U mnie od popołudnia dużo nasypało i sypie dalej!!! Cóż, uroki zimy!! X A do maja?? X 79 dni moje drogie koleżanki:-) X Marysiu ogarnęłaś już pewnie cały dom :-) Takie to my baby mamy wolne:-( od pracy. X Idę z łopatą!!Taki to mój usypiacz ostatnimi czasy:-) Zmęczenie fizyczne,a potem błogi sen. X Dobrej nocki i do jutra.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Spotkanie w drzwiach!! X Superancka jesteś!!!!Fajnie ,że potrafisz znaleźć czas na odpoczynek!!! Tak trzymaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×