Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Globus dzięki za wierszyk , smutny. Luna jak mycie okien? Nie ma mrozu? Nie wiem czy moje umyję, jak na razie mrozi a nie chcę być chora na święta. Livio obrazek pasuje:) Jedynko poszłam na łatwiznę. Kupiłam chrzan gotowy. A wzruszyłam się podczas święcenia palm. Tyle było ludzi, piękne palmy. Dora wpadaj na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Pisze się na kawę czarną.Może mną wstrząśnie. Wiosny nie ma a ja czuję wiosenne zmęczenie do tego pełnia księżyca....brrr nie fajnie:) XX Babki okien nie myję , za zimno szkoda zdrowia. Jeszcze ciut przez nie widać na przykład śnieg:). xx Livio świetne zestawienie chrzanu i śniegu.Pośmiałam się. xx Pozdrawiam wszystkie Panie , miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ja też się nie wyspałam.Całą noc kaszlałam.Domyślam się,że płyn do płukania tkanin tak na mnie podziałał.Prałam wczoraj koce,pościel,firany....Za dużo było tego zapachu. X Za okna się nie zabieram.Tak jak mówisz Globusiku: szkoda zdrowia. X Dzisiaj czekam na dostawę wiejskich jajek i świeżeninki:-) Dobrego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Dziewczyny wczoraj kompletnie nic nie zrobiłam. Dzisiaj zbieram się do kupy i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dzisaj wplanie zakupy. Gości miłych będę miała w sobotę. Plan robót napisałam w kajeciku,pamięć już nie tak -może o jajkach zapomnę, a to by dopiero było :). x Moja ST wynalazła kiedyś tam sposóbna tarcie chrzanu - na oczy okularki do pływania.Jak powiedziała - mogłaby ten chrzan trzeć na okrągło.. ech.. do chrzanu ta zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu,cześć Luna!! X Chrzan tarłam w maseczce przeciwpyłowej:-) X Livio,mam szybki przepis na łakocie dla królewicza. X Paczka wafli tortowych+masa krówkowa z puszki.Wystarczy posmarować i pokroić w romby.Ładnie wygląda i smakuje wybornie.Dzieciaki to uwielbiają. X Luna wspieram Cię przy porządkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu. xx Pachnie świętami:) przede wszystkim czystością iiiii chrzanem , waflami , bigosem , jakami i baziami. Bazie nędzne w tym roku. xx Babki podaję do wiadomości ,że z soboty na niedzielę ...zmiana czasu na letni!!!:( już wiecie o tym ,że nienawidzę takiej zmiany. Jeszcze nie ma wiosny a mowa o czasie letnim. xx Jedyneczko robię takie wafle. Rzeczywiście robota żadna a smakują bardzo:) xx Marylko czy wypuściłaś już zajączki na ogród?? zbliża się szukanie ..pezencików:) xx Livio wszystko co zapisane do wykonania będzie wykonane:) ja też tak robię. Fajnie jeśli zadania można wykreślić ..satysfakcja!!! xx Lunka Do licha z robotą wpadaj na popołudniową kawę. xx MAM PROPOZYCJĘ może w Wagoniku urządzimy.. wieczór do chrzanu:)... oczywiście będzie tylko tarcia chrzanu:D pozakładamy rekwizyty będzie prawie bal maskowy:) xx Póki co miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś nogi mnie bolą od łażenia.:D Trzy razy w sklepie, no i godzina spaceru z Fr. Nie chciał wracać do domu, był płacz. Przygotowania do świąt? Zmieniłam pościel. Kupiłam drobne upominki : kredki , pisaki, słodycze, książeczki dla maluchow. Fr. pluszowego pieska.Uwielbia psy. Piję kawę i odpoczywam . Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus pomysł dobry:) To spotykamy się w maskach w drugi dzień Świąt , akurat pasuje na prima aprills. Dobrze,że przypomniałaś o zmianie czasu. Luna , robota nie zając,nie ucieknie :D Livio fajnie , że masz gości w sobotę. Dora odezwij się . Jedynko Ty na pewno jesteś z pracami świątecznymi do przodu. A okien też nie myję, czekam na lepszą pogodę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko pozdrawiam również. Umowa stoi :) spotykamy się jak przebierańcy:) xx Odpocznij chwilkę , dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wagonik otwarty. Kawa gotowa. Wyruszamy w podróż dnia. nn Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mrożny poranek .Globusiku dzięki za kawę. Piję i sprawdzam co jeszcze mam kupić. Mama już jest u mnie ,jutro przjedzie syn ze swoją córką. Jestem bardzo zalatana . Mimo , ze to tylko dwa dni świąt ale trzeba trochę się przygotować Czasu mało bo praca , zakupy itd a niestety sił jakby coraz mniej. Ale nic to , trzeba się sprężyć i będzie okej. My też nie myliśmy okien/w kuchni tylko umyłam/ za zimno i można się przeziębić. Dziewczyny pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ranne ptaszki:-) Dobrze,że wagonik już otwarty jestem spragniona kawy:-) Dziękuję Globusiku. Przyszłam właśnie ze spacerku,po drodze zrobiłam zakupy. Słoneczko pięknie świeci,bezchmurne niebo,tak właśnie lubię!!! A ,że lekki mrozik,no cóż:-) Na 4 kwietnia zapowiadają+18. X Dorciu,zdążysz ze wszystkim!!! X Globusiku co w planach??? Marysiu najważniejsze zakupu poczyniłaś:-) Najważniejsze prezenciki dla dzieciaków!!! Livciu,co tam u Ciebie??? Luna u Ciebie błysk i połysk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie plany w kajeciku - to tylko plany. x Wczorajszy dzień miał być zakupowy.Krótkie stwierdzenie M NIE CHCE MI SIĘ !!:( X Wszystko na ten temat. Zamiast smakołyków - chleb musiałam upoiec . x czas wykorzystałam!! Przesunełam na liście pracę z sobotyna wtorek:D x ech.. Podobno jedziemy dzisiaj - a ja jak zwykle z rana - niemrawa. Dzięki za kawę - pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - przypomniałaśmi o wafelkach - wszyscy je lubią,często onegdaj robiłam. Zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Jestem na kawie, okna umyte ale firan nie zdążyłam uprać , dziś dalszy ciąg Syzyfów i zakupy. Chrzan kiedyś tarłam i przypłaciłam to zapuchniętymi oczami. Obiecałam sobie ,że już nigdy więcej nie będę tarła. Kupuję gotowy i już! Pozdrawiam serdecznie i do roboty lecę! Pogodę mamy piękną! Od rana słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robicie na święta księżycowy alkohol? x przypomniałł misię wczoraj STAN WOJENNY. %% na kartki. Ale co tam - polak sobie poradzi. x Moja ciut dalsza rodzina ,niewielki masto - rewizje w chatach systematyczne - bo podobno pędzą:D Pędzili - jak wielu,tyle,że nie złapali. x Wpadli na genialny pomysł. Metalowa beczka z zacierem - zakopana w ogrodzie,niech sobie fermentuje. Zadna rewizja nie znajdzie!! No i dojrzewał sobie ten specyfik - beczka szczelnie zamknięta,w pewnym momencie nie wytrzymała ciśnienia - WIELKI HUK - postawił na nogi miasteczko!! Nic tylko miejscowi rozpoczęli wojnę z władzą :D x na nogi postawiono wszystkie służby hehe.. a krewniacy mieli potem..oj mieli!! x Jak wpadniecie na taki pomysł,to jakiś wężyk z odpływem gazu wstawcie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Livciu zabawna historia:-) My nie pędzimy:-) Moi chłopcy tylko pifko:-) X Zresztą w sklepach jest taki wybór,ja wybieram tylko w ładnych butelkach:-) i kolekcjonuję w barku. Chociaż mam ochotę spróbować cytrynówki,tyle o niej dobrego słyszałam:-) Luna ja przeważnie kupuję gotowy chrzanik,ale zostałam obdarowana korzeni,musiałam zrobić.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pomarańczo!!! Dlaczego obrażasz naszą koleżankę??? Livia nikogo tu nie oczernia!!!! Co za obrzydliwe słowa!!! Wstydź się!!! I fałszywie nie przepraszaj,obraziłaś nas wszystkie.Nastrój przedświąteczny Ci przeszkadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś jakby trochę cieplej. Kupiłam rózgi, można wypróbować na pomarańczy. :) Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Paniusie witajcie prawie wieczorkiem:) na herbatce. xx Jedyneczko pytałaś mnie jakie mam plany?? otóż zrealizowałam ..plana... byłam u dentystki. Tak nie wiele brakowało i byłoby po planie , w ostatniej chwili sobie przypomniałam:) Resztę dnia stąpałam po kuchni.Lodówka nie może być pusta:) xx Livio a jak u Ciebie z planami ??? był wyjazd po zakupy??? przeczytałam jak to Polak potrafi i pośmiałam się ..he he . Przyznaję, że próbowałam takiego ....własnego wyrobu...:D i całkiem całkiem:) dobrze smakował. Był tylko jeden minus za długo go czułam :D xx Lunka jednak myłaś okna! oj Ty oj Ty!!:D podobno praca /nawet syzyfy/ uszlachetnia :) ale mówimy sobie dość!! czas piec wielkanocne baby! Marylko! na pomarańcze takie rózgi są za cienkie:) w wazonie będą zdobić stół. xx Dorka Jadą goście jadą :) będzie pełna chata i wesołe święta. Z robotą poradzimy sobie:) my kobiety pracujące niczego się nie boimy. Tyle tylko ,że co się naganiamy to nasze:) xx Ja jeszcze byłam na małych zakupach .Kupiłam też różowego hiacynta. Króciutko porozmawiałam z panią ,że coś mało kupujących na bazarku. Pani odpowiedziała,że ...ludzie nie mają miedzi:D a jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi:D xx spokojnego wieczorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do pomarańczowej Pani. xx Dziękujemy za życzenia świąteczne. Pani również życzymy wszystkiego dobrego. xx Przykre,że jest Pani wyjątkowo wulgarna. Uważam ,że napisać można wszystko , dyskutować też ale nie wolno nikogo obrzucać błotem. Błoto się odbija i wraca do osoby obrzucającej. Proszę Panią o bardzo mało ...niech nas Pani zostawi w spokoju. xx życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przed świątecznie i serdecznie. Zapraszam na kawę. xx Okrągły stół zastawiam kwiatami i pisankami. Choć tylko wirtualnie ale spędzajmy razem święta. xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Jak pięknie stół przystroiłaś. X Zabieram się dzisiaj za produkcję słodkości.W planie mam: Keks,szyszki,orzechowiec,raffaelki. X Wieczorem nastawię podpiwek.To tyle na dzisiaj.Zakupy mam już w domu:-)poświęcę więc czas na wypieki. X Kolejny słoneczny dzień.Nie jest już tak mroźno. Globusiku to już koniec wizyt u dentysty??? Miał być jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynaczko. xx No właśnie z dentystką tylko zacząć:) jedna wizyta pociąga drugą. Oczywiście miedzi ubywa :D podobno jeszcze tylko JEDEN raz i będzie koniec. xx Robisz niesamowicie wymyślne słodkości , leci mi ślinka:) xx Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×