Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam Kumpelki. Bardzo chce mi się kawy. Wyżłopię wszystko. Dziękuję. XX Zatapiam się lekturze.Tylko tyle zaplanowałam na dzisiaj. XX Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka , Jedyneczko. XX U nie zero stopni ale wieje. Wczoraj troszkę posypało śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miało być ..u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku:-) Z przyjemnością wypiję z Tobą drugi kubek kawy. Próbuję sobie zaplanować dzisiejszy dzień.Będzie chyba wedle stałego schematu:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak stały dobry schemat Dziewczyny. Codzienność bez wielkich niespodzianek. x Globus ucieka w świat książek - możesz zdradzić w jakim temacie się zagłębiasz? x mnie od rana spotkała miła niespodzianka - zdjęcia na poczcie z mojej ostatniej sentymentalnej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Piję z Wami drugi kubek kawy. Pilnuję dziś wnuka, za chwilę wybieramy się do biblioteki i do mojej mamy. Już widzę jak się ucieszy na niespodziewanego gościa:) Do miłego potem.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Fajna niespodzianka. Ja od rana wybieram się na Pocztę (nogami) i dojść nie mogę:-( A to tylko przez ulicę.Za parę dni mój brat ma imieniny.W prezencie chcę mu wysłać nasze wspólne zdjęcie z przedszkola. Stare zdjęcie zaniosłam do fotografa.Powiększył mi je i oprawił. Ale będzie niespodzianka:-)Myślę,że się ucieszy,tym bardziej,że my na tym zdjęciu przypominamy jego dzieci.Moi chłopcy dali się nabrać:-) X No to idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki - mam do Was prośbę, co wiele glów - to nie jedna. x potrzebuję pomysłu na jakąś własną działalność.No nie dla mnie - mam w rodzinie taką potrzebę,dla młodej wykształconej kobiety. Coś w usługach - we własnym biurze -rozejrzyjcie się wokoło. x może widzicie jakąś możliwość? Ja mam w głowie pustkę, wypadłam namargines cieniutkiej emerytury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNA- to piękny prezent.Też sobie takie w rodzinie robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłane!! X Zaliczyłam jeszcze fajny sklepik :-) X Livio,może Biuro Rachunkowe?? -Drobne usługi krawieckie?? -Dorabianie kluczy+ostrzenie noży,sitek,nożyków,tarcz widiowych,ostrzenie łańcuchów do pił -Wypożyczalnia odkurzaczy piorących(sprzedaż płynów) -Magiel?? Może jeszcze coś wymyślę,jak pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Fajny pomysł na prezent Jedynko. Na pewno brat się ucieszy:) Moja mama ucieszona, że zobaczyła prawnuka. Porozmawiali sobie o psach. Potem zrobiliśmy zakupy i upiekliśmy jabłecznik z budyniem. Wnusio rozwałkował ciasto. Zapraszam na poczęstunek.:) Luna u mnie w mieście duże powodzenie ma sala zabaw dla dzieci. Ale na taką działalność trzeba chyba wziąć kredyt. Miłego popołudnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. X Marysiu,fajny pomysł dla osoby z wykształceniem pedagogicznym. Ale Livia mówi tu ,że osoba ma własne biuro,czyli coś niedużego jak zrozumiałam. X Na szarlotkę z budyniem chętnie się skuszę,choć już pora nie ta!! Masz fajnego pomocnika:-) Zostanie na nockę?? Babcia poczyta mu bajeczki na dobranoc...Ile ma lat?? X Cała reszta pan!! gdzie jesteście ?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko ja jestem.Jestem padnięta. Zrobiłam dzisiaj bigos , włożę go do słoików . Za tydzień jedziemy po mamę . Na święta przyjeżdża też syn z córką. Jak się pracuje to niestety trzeba niektóre rzeczy zrobić wcześniej. Pozdrowionka dla Was wszystkich . Przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio biuro rachunkowe to jest chyba fajna rzecz. Trzeba zdać jakieś egzaminy ale chyba warto. U nas sale zabaw nie utrzymują się . Niestety chyba za duża bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przygotowuje niedzielna kawę. Dzień dobry mówię Wam i niedzieli:) Zapraszam na kawę i spacer po Stacyjkowie. XX A niech to !! mróz i śnieg. Pasuje jak kwiat do kożucha.Dzisiaj znowu wieje.Zapowiadała się wczesna wiosna , nic bardziej mylnego. XX Dorka - zawsze robię większą ilość bigosu. Fajnie jeśli mam zawekowany to tak na ...wszelki wypadek. W razie niespodziewanych odwiedzin może mnie uratować:) XX Marylko W pieczeniu ciasta pomagał Ci wnuk na pewno smakuje wyjątkowo. Mnie przy obieraniu ziemniaków pomagał wnuk "B". Smakowały również wyjątkowo. XX Livio Oj z usługami bywa bardzo różnie. Zawsze trzeba mieć margines,że może coś nie wyjść. U mnie pojawiają się tak zwane .... zakłady szycia.To chyba coś w rodzaju zakładów krawieckich .Podobno panie szyją cudeńka. Jeżeli chodzi o książki ... podrzuca mi je "B". Skończyłam "Dziewczyna z lodu" szwedzkiej pisarki , zaczynam "Młodość dla wybranych" autorki amerykańskiej Tess Gerritsen. Obie podchodzą ciut pod kryminał. XX Jedyneczko. Pomysł na prezent kapitalny. Baaardzo lubię tego typu zdjęcia. W domu przeznaczyłam jedną ścianę na tego typu pamiątki.Od czasu do czasu powiększam zbiór. XX Dziewczyny ja gadu gadu , a Syn może jest już w drodze.Dzisiaj przyjeżdża. Czas iść do rondelków:) XX Miłej i spokojnej niedzieli życzę.Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. x a u mnie niedziela - jak niedziela.Okazało się,że w chlebek zaopatrzeni jesteśmy cieniutko. Nic tylko upiec - ale -niema dodatków,drozdży,zakwasu... podpłomyki bedą. Sniegu napadało tyle,że chyba wiosna jest złudzeniem. x Złudzenie -całe to nasze życie pod nie podpada. Ech w ponuractwie siedzę. Chleba w domu niet - to nie złudzenie. Miłej niedzieli. x GLOBUSIK - niema to jak lekki kryminałek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie sypie . Jest biało . Ciekawe czy poleży ? Jest -1. Myślałam ,że już będzie wiosna i nawet chodziłam już po wiosennemu. Niestety od wczoraj wyjełam zimowy płaszcz i znowu zima u mnie.Dzisiaj gotuję tylko ziemniaki i będą na obiad z bigosem. Ito wszystko . Nie wysilam się. Posyłam dla Was wszystkich pozdrowienia i fajnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , masz dzisiaj syneczka . Super! Ja już też nie mogę się doczekać. Zresztą moj syn też mi wczoraj powiedział, że nie może się doczekać kiedy przyjedzie. Śmieje się , że takie słowa bardzo cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczynki. Właśnie zjedliśmy obiad , siadamy do kawy. Synkowi się oberwało przez telefon od Synowej. Wyliczyła ile godzin jechał , ciut za szybko!! dla też. XX Dorka fakt takie słowa cieszą. Tylko strzeli z bata :) i również będziesz szeroko otwierać drzwi. XX Livio tyż ogarnęła mnie jakaś niemoc :) Lunka a jak Ty się czujesz??? XX Marylko , Jedyneczko :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Śnieg pada cały dzień , minus 8. Nawrót zimy. Globus też niedawno czytałam ten kryminał. "Księżniczka z lodu" K. Lansberg.Chyba żle napisałam nazwisko autorki. Wiem ,że napisała 8 książek. Wyobrażcie sobie, trzeba się w bibliotece zapisywać w kolejkę na jej książki. Dziwne, ponoć Polacy nie czytają. Jedynko ten wnuk ma 6 lat , na noc nie został. Mieszka z drugiej strony domu. Livio podsyłam Ci chleb albo jabłecznik. Nie smuć się , jutro będzie nowy dzień. Dora fajnie , że syn przyjedzie na święta. Już niedługo. Luna pozdrawiam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek.Kawa gotowa. XX Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki. Ja dzisiaj tylko na chwilkę .Muszę w pracy ogarnąć co nie co i do łóżka.Dopadło mnie grypsko. X Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śnieg pada i pada, nie wiem jak wyjdę z domu. Globus dziękuję za kawę:) Cieszysz się synem , super! Jedyna dużo zdrowia, pakuj się do łóżka. Z grypą nie ma żartów. Jeszcze kaszlę , a minęły 3 tyg. Dorka przy poniedziałku mało pracy życzę. Livio co myślisz o naszych radach dla znajomej. Coś się przyda? Luna co słychać? U nas ziiiima.... Sprawdziłam To pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Brrrr zimno. Minusowa temperatura, pojedyncze płatki śniegu lecą. Nic już nie długo wiosna, mam nadzieje że to ostatnie podrygi zimy. Jedyneczko kuruj się, wskakuj do łóżka. Ciepła herbata z miodem, grube skarpetki na nogi i wypoć się. Globusiku fajnie że syn cię odwiedził,. Wczoraj sprzątałam z ulicy przejechanego kotka, popłakałam się, ten kot zawsze na mnie czekał jak wysiadałam z auta w pracy. Szkoda mi go, a najgorsze to było przekazanie wiadomości właścicielce kotka. Szczerze współczuję tej pani. Livciu , Dorka, Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowo Was witam. Zima w całej krasie,tyle śniego dotychczas u mnie w tym roku nie było. x LUNKA - smutna sprawa z kotem,pomyśl,że przeszedł RZEKĘ na tą drugą,lepszą stronę. x MARII - dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi,przekazałam dalej,co zdecyduje dziewcze - nie mam pojęcia.Dzięki tez za chleb i jabłecznik, Upiekłam wczoraj tortillę - mąka,woda,sól,olej. M zachwycony :) x JEDYNA - ani się ważz łóżka wychodzić - nieobecność usprawiedliwiona. x GLOBUS - chwytaj chwilę,naładuj się pozytywnie,wracaj uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane moje Panie. XX Wpadłam na chwilkę. Napadało niesamowicie dużo śniegu, -5 i wiatr. Podobnie jak Dorka wyciągnęłam ciepły paltocik i buty. Po prostu zima. Syn nie trafił z pogodą:( ale dajemy radę. Bardzo mi smutno z powodu kotka:( Jedyneczko dołączam się do nakazów Koleżanek. MUSISZ leżeć w łóżku inaczej mogą być problemy. XX Dziewczyny dziękuję za przesyłaną mi energię.Pozdrawiam. XX Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Skąd tyle śniegu? Pada od doby, już nie zachwycam się zimowym krajobrazem. Będzie ciężki tydzień ... Mama Fr. ma rwę kulszową.Jest na zwolnieniu. Maluch wiadomo : woli mamę :) Nic to , damy radę. Livio z czym zrobilaś tortilę? Podobno jest dobra z fasolą... Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×