Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Bardzo rano mówię dzień dobry. Kawa przygotowana. Zostawiam na podgrzewaczu. XX Jedyneczko życzę zdrowia. XX Babki pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziekuję za kawę. Za oknem minus 5 i pada śnieg. Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Spózniona melduję się, na przedpołudniowej kawie. Pustki u nas dzisiaj , czyzby zima nas przystopowała? U nas bielusieńko i pada dalej. Totalny chaos na drogach. Jedyneczko zdrowiej nam szybko. Moje chłopaki w domu od wczoraj, niestety pogoda przeszkodziła w pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej , Wagonik bankrutuje nie ma forsy na bilety. Trzeba zarobić na kawie. Przygotowana.Zapraszam. XX Chorym życzę zdrowia , wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dorzucam się na bilety. Za kawę dziękuję. Dzis imieniny Krystyny. Zimno u nas -5 i śnieg,ślisko jak cholera. Pozdrawiam i trzymajmy się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piję z Wami kawkę, już po pracy. Faktycznie cicho w Stacyjkowie. Grypa czy mróz? Albo jedno i drugie:) Pięknie świeci słońce i minus 7. Trochę zmarzły mi ręce na spacerze z Fr. Zdrowia życzę kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Słoneczko dziś pięknie świeciło i śnieg dużo stopniał. Byli dziś też panowie i założyli nam nową rynnę, w końcu nie kapie na głowę. Szykuję się pomalutku do pracy, a wam życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na bardzo gorącą kawę. XX Podobno rozmowa o pogodzie to temat zastępczy ale nie sposób przemilczeć dzisiejszy mróz. U mnie jest - 14 st do tego mgła. Bardzo zimno. Wystraszyłam się i będę siedzieć w domu.. XX Czy znacie uczucie głuchej ciszy w ciszy?? Późnym wieczorem syn wyjechał. Wyczekiwałam na telefon. Zadzwonił , dojechał szczęśliwie. Kamień z serca. Pozostawił ciszę:( XX Jedyneczko zdrowiej i wracaj. XX Livio co u Ciebie?? nie podróżujesz Wagonikiem. XX Wszystkie Panie pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
HABEMUS PAPAM. O tym wydarzeniu trzeba napisać w naszej kronice. Po latach możemy zapomnieć datę ...kiedy to było! Wystarczy wejść na stronę ...462... i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku na kawę wpadam do wagonika. Mamy nowego Papieża Franciszka, wczoraj u nas wszystkie dzwony w kościołach obwieszczały nowinę. Cisza w ciszy znam to uczucie. Globusiku mamy siebie wszystkie na wzajem. Pogoda u nas też zimowa nadal, temp minusowa ale mglisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIMO ZNIKAJ - 16 x Witam Was x Kiedy pół roku temu,moja lekarka od cukrzycy dała mi termin kolejnej wizyty 14 marca 13 r.w mojej głowie zobaczyłam siebie,ubranie wiosenne - nowe siły witalne - wiosenne,chęć do życia -dobre samopoczucie - MINĘŁA ZIMA. x nic bardziej myulnego. Wyzwanie dzisaj przede mną -zbieramsię do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - cisza w ciszy......... x mysli moje krążą wg takiego stanu.I fajnie i straszno. Swięt spokój,żadnego MUSZĘ,OBOJĘTNOŚĆ, Najlepiej temat zastępczy - odwraca myśli,może książka,może pasjans,możejakiś film? byle nie RZECZYWISTOŚĆ. X WYBACZCIE, SIEDZĘ W DOLE? X wrzucam moje odczucia do wagonu towarowego,który mijamy właśnie - a kysz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dobrze ,że już wybrano Papieża. Cieszę się , wzbudził moją sympatię. X Cisza w domu, nieraz , aż dzwoni. Dobrze , że mam Kaję:) Dziewczyny przez ostatnie dni czytałam książkę pt. "Alibi na szczęście" A.Ficner Ogonowska. Zmusza do przemyśleń. "Najdziwniejsze w życiu jest to, że każdy człowiek chce żyć długo, ale nikt nie chce się zestarzeć, ponieważ dzisiejszy świat jest urządzony dla młodych, a starosć jest niemodna, niechciana i nierozumiana..." X Dobrego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór. Za oknem pada śnieg. Wygląda jak przed Wigilią ... Postawiłam na stole tulipany, niech chociaż w domu pachnie wiosną. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie .Już połowa marca. Wyczekiwać na wiosnę jest łatwiej przy kawie .Zapraszam. Marylko dzięki za tulipanki. Są urokliwe i rozsiewają zapach. XX Marysiu ! ...świat urządzony dla młodych , starość jest niechciana.... powiem więcej ....świat jest urządzony dla bardzo młodych.... dlatego ci młodzi żyją w ułudzie i chyba wierzą ,że zawsze będą młodzi i tylko młodzi. No cóż będą w szoku kiedy prawda okaże się inna.Botoks , lifting może zmienić powierzchowność , nie doda sił ani zdrowia nie odmłodzi mózgu:) Na szczęście wychowywana byłam w duchu szacunku dla starości. Jako młoda dziewczyna wiedziałam ,że nadejdzie starość dlatego niczym nie jestem zaskoczona. Poruszyłaś temat ..na czasie ...dlatego pozwoliłam sobie pofilozofować. Na tyle na ile Cie znam chyba myślisz podobnie. XX Miłego dnia Marylko. XX Ciąg dalszy w następnym liściku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio! Potrzebny nam cement , woda i łopata. Doły muszą być zamurowane. Zasypywanie ich nie wiele daje w każdej chwili możne je wygrzebać. Wymyśliłaś lepsze rozwiązanie. Wagon towarowy. Można wrzucić do niego ODPADY ŻYCIA i wywieść , zutylizować!!! Livio na poważnie od dłuższego czasu walczę ze sobą i słowem ...muszę... muszę uprać , ugotować , kupić itd. muszę , muszę i muszę!!! Otóż ja nic nie muszę!!! i co gorsze ,walka ..z muszę ..wcale nie jest prosta. Bywa ,że po przebudzeniu już myślę ...muszę coś zrobić:( Powiedziałam dość walczyć będę do skutku. XX Lunka , jak u Ciebie czy też często myślisz ,że ...musisz??? Dziewczyno oddalaj ten sposób myślenia !! Pozdrawiam. XX Jedyneczko leż w łóżku i wracaj do zdrowia . W wypadku zdrowia ....muszę ... być zdrowia jest konieczne. MUSZĘ ma inne znaczenie. Pozdrawiam. XX Dorka pozdrawiam. XX Oj Dziewczyny wywołałyście mnie do tablicy .Troszku z rana pofilozofowałam. Właśnie zegar wybił godzinę siódmą. Jest fajnie , nic nie muszę.Siedzę z kubkiem kawy w Wagoniku i podróżuję. XX Do zobaczenia Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam zasnąć - u mnie to dosyć dziwne. x rano za to,zdziwiona witam 10-tą godzinę. nic nie muszę.- jak na razie. x Wczorajszy dzień był przedziwny.O 14-tej wybyłam z domu do lekarza - wizyta umówiona pół roku temu :) Konieczna obowiązkowa obecność do 15-tej - bo tak pracuje PANI PIELĘGNIARKA - rejestrująca pacjentów do 2-ch lekarzy. Wcześniej zapowiedz swojej wizyty telefoniczna. Dzwoniłam 2 dni wcześniej - albo zajęte,albo nikto nie odbiera. W końcu - CUD - najpierw gadka,że nie widzi mnie na liście,wkońcu pada nr 29!! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refuse życiowy
robię sporządzam kłopoty i sobie i wszystkim wkoło wokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refuse życiowy
koło się zamyka i jest kamienny krąg a ja w tym kamiennym kręgu zataczam czas przestrzeni życiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refuse życiowy
jest cicho i nikt nie odpowiada w milczeniu skupini na mnie całkowicie obesłasnowolnieniem uczuć siły spokoju i prawdy niebios skumulowanych w trzewiach ipuszczam ten świat w rozkwicie mojego cudownego aczkolwielwiek co poniekąd frustrujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refuse życiowy
jest także ciemno choć świeci słoneczko nad nami mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emily79
szukam cnoty w facetach przez 75 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przejściu PANI PIELĘGNIARKI - idę pod gabinet - ludzi tłum -wszedł nr 19 -ty - noo,niejest tak żle, tak z 2 godziny. Jest czas na zakupy w pobliskim markecie. x zabawiłam tam z godzinę,przy okazji wydałam forsę,której niemam :) x zapalam w kącie podprzychodnią fajkę - czas jakoś inaczej leci niż w domu:( x Wracam - okazuje się,że w gabinecie nr 21!! podobno podwójny,pomyłka PANI P. x tak do 17 - tej jakos zleciało. Zza drzwi gabinetu słychać nadającą Panią Doktor,buzia jej się nie zamyka - x W końcu 18-ta,wchodzę - jako przedostatnia.Ofiara za mną,to starsza kobietA, siedząca na twardej ławceod 13-tej. Pani Doktor rażniutka - rozgadana - zyczliwa - mówię,żeją podziwiam - skąd bierze siłę!! Miałam w rozumie - jakie prochy łyka. Niesamowicie mną przejęta hehe...,najbradziej,że palę - nawet zwróciłami uwagę na piękny widok za oknem. Nadciagająca noc,sierpek księżyca :D x Wychodzę - godz 18,30 - przychodnia zamknięta - wyjście droga ewakuacyjną,trafiłam do jakichś podziemi,spotkałam tam błakającą sie kolejną ofiarę,co pół godziny wcześniej wyszła przede mna :D Znalazłyśmy wyjście - zzupełnie innej strony niż wejście - a budynek spory. x w domu byłam po 20-tej, kolejna wizyta 4 listopada.. ech życie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emily79
how much virtue of? Peter Lawrence Boyle Jr. men of 6 virtues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emily79
parkinson się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! Następna wizyta w listopadzie. Czy już trzeba ładować akumulatory aby ją pokonać:) Ja następną mam w sierpniu. Liczę ,że w lato pozwolisz mi pomieszkać w Dzikim Ogrodzie pod paprociami. Świeże powietrze ,zielony kolor, zapach paproci i kwiatów będzie odnową biologiczną:D Na wizytę pójdę z podniesionym czołem:) Póki co jednak za oknem mróz i wiatr. Zima trwa:( XX Pozdrawiam Cię Livio i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Wiecznie młode duchem :) Walczymy z przeciwnościami losu i nie poddajemy się. Globus słowo "Muszę " znam bardzo dobrze. Często je używam . Muszę zrobić zakupy, muszę wyjść z domu, muszę robić coś pożytecznego dla innych....itd. Ale czasami dopuszczam lenia :D Livio kochana, żeby iść do lekarza trzeba mieć zdrowie. Inaczej się nie wytrzyma tego bałaganu w służbie zdrowia. Miałaś przygodę, ale nie wiem czy śmieszną? Dora nie zajrzałaś dziś? Dużo pracy? Jedynko zdrowiej i wpadaj do Stacyjkowa. Luna jak pogoda u Ciebie? Tu na przemian pada śnieg i świeci słońce. Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Jutro jedziemy po moją mamę . Oprócz tego wpadniemy do łodzi na giełdę. Tak że pracowite dnii nas czekają. W poniedziałek wieczorem będziemy w domu . Potem jeszcze do pracy. Chyba rano mnie zastanie. Tak naprawdę to nieraz mam dosyć. Ale potem mi mija i ciągnę to dalej. Ale narzekam. Globusiku już niedługo wyjdziesz do swojego ukochanego ogrodu, zasiądziesz pod paprociami. Mario , faktycznie słowo muszę mnie jest też dobrze znane . Ostatno odpuściłam sobie w domu i teraz muszę niestety wziąść się do roboty. Przed świętami nie musiałam robić generalnych porządków bo robiłam wszystko na bieżąco ale niestety teraz mam tyły. Nie wiem czy się wyrobię. Ale znowu MUSZĘ-niestety. Livio pozdrowionka.Nie ma Cię dzisiaj.Miłego wieczoru. Jedyneczko zdrowiej . Mnie długo trzymało przeziębienie . W tej chwili jest okej. Lunko pozdrawiam i wszystkiego naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×