Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Lany poniedziałek , z nieba spada śnieg. Zapraszam na kawkę. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leci? x u mnie dzisiaj cisza,spokój -,wczraj wieczorem wyjechał S.z Rodziną. Święta mijają - jak wszystko. x Przyjemności w 2 Świąteczny Dzień - obfitego dyngusa śnieżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima Aprilis, więc skończyła się zima Nadszedł czas wiosny, a zatem okres radosny A, że pierwszy kwiecień mamy, dlatego psoty wyprawiamy. x napisała Pani Pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Święta , święta i po świętach. Jutro do pracy. Moje dzieci wyjeżdżają jutro około 15 . Pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nareszcie:-)po...... Wypoczęta i pełna energii wróciłam do pracy!!! X Parzę kawkę ,zapraszam.Nigdzie tak nie smakuje jak w wagoniku:-) Macie ochotę jeszcze na słodkości??? zostawiam szyszki.Jeszcze nigdy mi tak pięknie nie wyszły.Nareszcie trafiłam w proporcje. X Sypie śnieżek,zaspy metrowe,a do maja 28 dni:-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedynko dzięki za kawę i słodkości. Mogę jeszcze poczęstować sernikiem:) Wiadomo po świętach każda ma zapasy. Idę do pracy na 10 tą. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dzisiaj bardzo wczesna 5 goddz.po staremu,prawidłowemu 4 00!! C. pociąg o 6 oo. Święta minęły,uczucia we mnie mieszane.Smutno pomieszne ze spokojem:( x pospałam sobie jeszcze - a sny a kysz..nie pamiętam. x obudził mnie telefon - dojechałam. x teraz jakiś wewnętrzny bezwład. x Dnia miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio. Z tym czasem to masakra.Jaki to ma sens??? Przed zmianą czasu tak ładnie się budziłam:-) Teraz trzeba wstrząsu ,żeby poderwać się łóżka:-) X Wraca rzeczywistość C dojechała szczęśliwie,pewnie od razu do pracy?? Odpoczywaj Livciu.Pa. Napisz coś o Królewiczu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Królewicz -ocnych wrażeń mi przyspożył:D x Doskonale wie,tego nie wolno - na to pzwalamy.Tresura "działa":) Wyjątkowo rozumne dziecko. x Rodzice Królewicza zrobili sobie poobiednią drzemkę.Dziecko bawiło sie w chowanego z Ciocią. Zaczął odliczać - NARESZCIE NIKT GO NIE OBSERWUJE. Babcia zajęta przy zlewie. x Dziecko dorwało się do zakazanego owocu.Miseczka z żelkami - podkusiło mnie,że taką mieszankę kupiłam,sama nie zdawałam sobie sprawy,co to za cudo. Wziął (na szczęście największe) - od razu 2 -ie,schował sie do pokoju sam i żżżuujee!! a tu toto twarde. wpewnym momencie przybiega do mnie do kuchni - jedną zdołał wypluć,drugą z gardła mu wyciągnęłam.........a nogi trzęśły mi się dłuuuuuuuuugo!! x wyjątkowo posłuszne dziecko,co nie wolno - tego nie ruszy,ot mniemanie mamusi. x Nie wsypałam go...na własnej skórze przekonał się,zakaz dla jego dobra. Syna przy okazji uprzedzę - ograniczone zaufanie. x wiek przekory i samodzielne poznawanie świata -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może nam truć - to tak,to siak .. na własnych błędach i tak się człowiek uczy. Zelek juz nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,najadłaś się strachu:-( Dobrze się skończyło!! nie kupuj więcej żelek.Zresztą,zadławić się można każdym pokarmem. X Zamykam pracę i idę na spacer.Ludzie jeszcze świętują. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem z kawą.Zapraszam. Bardzo ciężko się wstaje.Po dwóch łykach kawy otwierają się oczy:-) X Co tam u Was koleżanki??? Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się opisałam i poszło sobie w las! Zezłosciłam się! TV też nie ma sygnału. Co jest dzisiaj????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. LUNKA - złośliwość rzeczy martwych, najczęściej to serie. Jak u Was po świetach?? normalka - pracujecie i dochodzicie do normalności.U mnie trwa to dłużej - rozleniwienie się panoszy.GDYBY...przyszła wiosna..zapewne poderwała by mnie do działania,siania,porządkowania ogrodu.. ech.. Dzieci wgrały mi cały plik filmów i seriali - zajęcie jak diabli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio , u mnie nie ma mowy o rozleniwienu. Jestem bardzo zmęczona . Niestety u mnie święta nie sprzyjają odpoczynku. Dogadzam wszystkim i potem mam efekty. Po świętach od razu do pracy. Marzy mi się odpoczynek ale coś marnie to widzę. Ale narzekam. Tak naprawdę to cieszę się z gości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór . Póżno jestem , praca a potem porządki. Syn mył okna : cała góra domu. Nie zdjął firan, po co? :D Więc przypadło na mnie, pranie , wieszanie i tak zeszło. Mam o 5 okien mniej do mycia, fajnie:) Livio każdemu może przytrafić się zadławienie. Nie rób sobie wyrzutów czasem. Dobrze , że wnusio mądry , przybiegł do babci po pomoc. Dora zmęczona jesteś. Ale święta z bliskimi to radość . Dzieci na pewno to doceniają:) Jedynko dziś wyszłam z małym na spacer . Na trochę wyszło słońce i jest cieplej. Wreszcie topnieją te góry śniegu. Lunka pozdrawiam. Zmiany czasu też nie cierpię. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na poświąteczna kawę. xx O świętach nie ma co pisać. Zimno , wietrznie i tyle. Pozostały do wykonania syzyfy pranie , sprzątanie ..dzień jak co dzień.Czekam aż zadziała kawa ...kopnie mnie w ..cztery litery:) xx Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku no to jesteśmy już w komplecie. Piję z Tobą kawę i lecę z łopatą.To co za moim oknem się dzieje:-(..... i sypie cały czas. X Wczoraj od południa przez perę godzin nie mieliśmy prądu. Marysiu piszesz o myciu okien,wnioskuję ,że jest u Was cieplej i nie sypie. X Dorcia ja już sobie odpuszczam i uczę się odpoczywać:-) Pozdrawiam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Fajnie, jesteśmy już wszystkie w komplecie. Kawa smakuje i zaczyna swoje działanie. Dzis czekają mnie sprawy bankowe, oznacza to znaczne uszczuplenie portfela! Słońca u nas niet! Jutro moja podopieczna obchodzi 84 urodziny, wszyscy zostali zaproszeni na kolację do restauracji. Muszę wcześniej jechać do pracy. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Znaczy się masz jutro imprezkę.Ładny gest ze strony rodziny,że wszystkich zaprosili. Mile spędzonego czasu życzę. X Dziewczyny na nic moje odśnieżanie:-( Nie da się !!! To dopiero syzyfy:-) Najgorsze jest to,że tego śniegu nie ma gdzie odrzucać. Garaż też jest zasypany,nie ma jazdy ,aż do wiosny:-) Muszę czymś się zająć ,żeby nie patrzeć już w okno. Klientów raczej dzisiaj nie będzie. No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna - nie w komplecie bo ja dopiero wskakuję na kawę. Fajnego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! x Juz tak przywykłam do zimy,że chyba praktycznie przestałam czekać na to,co nastąpi. Dziewczyny,jak sądzicie? spodziewam się od razu upalów - słoneczko coraz wyżej i jak wreszcie wir znad europy ustąpi - będzie lato. lato i lato i lato. Całe 2 miesiące - jak na Syberii. x Na Jowiszu taki wielki wir siedzi sobie w jednym miejscu od wielu setek lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Lato i lato..w tej chwili nie mam nic przeciwko:-) X Najbardziej martwię się o swojego młodszego S.Jak wszystko na raz zacznie pylić,biada mu:-( X A na moim parapecie zakwitły pelargonie.Myślę,że już czas zacząć je nawozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim! Jestem z malinowa herbatą. Ciągle mi zimno może malina pomoże. Ogarnęłam grubsze syzyfy. W końcu mogę odetchnąć czystym powietrzem. xx W okół szarość. Już dawno przestałam wierzyć w normalność. Wszystko możliwe ,że niebawem buchnie gorącem. xx Lunka sprawy bankowe , poważna sprawa:) ja po wyjściu przeważnie mam mniej miedzi:D.Tobie życzę by było odwrotnie. xx Babki jeszcze nie wpadłam w rytm dnia codziennego. Wena też się ulotniła. Jedyneczko, Marylko , Livio , Dorka , Lunka pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Globusiku ja dzisiaj na zielonej jadę:-) Ale malinowa też dobra. Wróciłam z mokradeł,chętnie się ogrzeję. Zrobiłam zakupy w aptece,wydałam miedź:-D Jak można było się oprzeć promocjom??? W sumie chciałam kupić aloes,Livia tyle ciekawostek na jego temat przesłała,ale nie wiedziałam który wybrać ,który jest najmniej rozcieńczony??? Pomyślałam sobie,że będę korzystała z własnej hodowli:-) i wydałam miedź na promocje. X Idę smażyć naleśniki na kolację,dosyć tego mięsa.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka małe sprostowanie, miałam na myśli obecność po świetach. Przepraszam jeśli żle to odebrałaś! Jedyneczko poczekaj, ma być ocieplenie i snieg sam stopnieje. Pozdrawiam i zmykam do pracy. Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Zapraszam nasz komplet na naleśniki:-) Wybierajcie :z serem i musem jabłkowym!!! Luna,spokojnej nocki.Jutro blondi na Ciebie czeka!! Dorcia co tam u Ciebie w pracy?? Macie przestoje,czy jakoś się kręci??? Kryzys !!!! Odczuwalny na co dzień:-( w każdej branży.W marcu zawsze sezon się zaczynał,przynajmniej u nas.Teraz?? Zero klientów,no chyba ,że ktoś o coś zapytać przyjdzie. X Sąsiedzi obok o podobnym profilu jak my, zwalniają pracowników:-((4) Totalny zastój!!!Może przez tą przedłużającą się zimę??? Bądźmy dobrej myśli.Wszystko się zmieni wraz z nadejściem wiosny!!!! X U mojego młodszego S oceny już nauczyciele wystawiają, 26 kwietnia koniec roku szkolnego,potem matura. X Dzisiaj dostałam dwa zaproszenia: na Komunię i Chrzciny. Chrzciny u córki mojego brata,komunia u siostry mojego męża. X Trzeba jechać!!! najbliższa rodzina.Chrzciny w kwietniu,komunia w maju. X Dobrej nocki Wam życzę .Śpijcie spokojnie i długo!!!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i dobrego dnia życzę. Zapraszam na kawę. xx Jestem myśliwym:) myślę jak zrobić żeby wyjść z chaty. Zabrakło ...chleba naszego powszedniego... sam nie przyjdzie i w tym widzę problem. Za oknem szarość. Na szczęście niedługo przyjdzie lato, będzie bardzo długie ..CAŁY MAJ!!!! xx hej i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×